Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

SPONSORING

21.06 o 11:53

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Ja dla teściowej mogę polecić ciśnieniomierz :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Ja bym kupiła coś uniwersalnego. Biżuteria najlepiej :) Polecam przejrzeć ofertę tego sklepu: <moderacja> Oferta reklamowa -pelna-oferta, mają szeroki asortyment prezentów dla kobiet, mężczyzn i dzieci :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 15:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Generalnie temat jest całkiem fajny bo teściowa to nie mama i tak bardzo jej nie znamy Tak wiec często jest lekki problem ze sprezentowaniem dla niej czegoś sensownego.... Jestem zdania, że warto jest zastanowić się nad jakimś praktycznym prezentem . Super są takie torby:


W sieci jest opcja aby je zaprojektować w drukarniach i moim zdaniem jest to super pomysł :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
umbro7
Dobry pomysł, może mop

A czemu nie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-04 19:50 przez kaja8383.

Moja dostanie suszarkę Panasonic z jonizacją, bo rozmawiałyśmy kiedyś o suchych włosach i doradzałam jej tę suszarkę a wiem że jeszcze sobie nie kupiła.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent Marzeń, taki portal, a tak np. wypad do spa, baseny, relaks, odpoczynek i takie klimaty. Sądzę, że prezent powinien przede wszystkim robić totalną różnicę i tylko z głową można go jakoś sensownie sobie dopasować. Tyle.

No...na TE ŚWIĘTA to znicz...zapachowy,
a na kolejne to...znicz z Mikołajem.hahaha!

@incognito85
@aiden4
brawobrawobrawo

...I młotek,żeby sobie wybiła prezent z głowy.:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-17 09:56 przez czarownicaao.

Cytat
maria346
Moja teściowa zażyczyła sobie mop płaski. Ona jest fajna babka i zawsze da znać, czego chce i co jej się podoba, więc nie mam problemów z wyborem prezentu. Mop ode mnie, od syna coś tam sobie jeszcze zażyczy i prezenty kupione. Zastanawiam się nad takim mopem płaskim: http://spontex.pl/oferta/produkty/mopy/mopy-plaskie/. Ma ktoś z nim jakieś doświadczenia?
kup jej vilede viledi to taki mały robocik .
mam go w domu super działa .

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Wiesz co, z teściową nie ma co eksperymentować. Ja bym kupiła książkę - bezpiecznie i fajna pamiątka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 09:55 przez moderator.

Ja kupiłam rok temu koszule w kwiaty. Bardzo jej się podobała :)



Ja kupiłam półmisek w home and you.
Praktyczny prezent, zawsze się przyda :-)

RED BUL :D może odleci hi
albo szminka ale ta co na obrazku haha



niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam ciekawe książki - jeśli oczywiście lubi czytać. A jeśli nie, to może coś krótkiego z interesującym ją tematem np. zdrowie i uroda. Zawsze szukam takich na http://www.motyleksiazkowe.pl/2761, to dobry sklep, jak szukasz czegoś oryginalnego, czegoś, czego teściowa jeszcze nie czytała. Zawsze kupuję książki, każdego można przekonać do czytania, jeśli oczywiście znajdzie się odpowiednią książkę dla niego.

Bardzo fajny pomysł na prezent na prezent świąteczny dla rodziny: www.allegro.pl/grawerowany-walek-do-ciasta-36-unikalnych-wzorow-i6600881862.html

jesli jeszcze ktos szuka pomyslu to podpowiem co ja kupilam. kreatywnie a zarazem uniwersalnie. gwiazda z kingdom of universe. nie tylko symboliczne nadanie nazwy ale i akt wlasnosci ciala niebieskiego. to jest cos, zawsze moze wisiec na scianie, vcalkiem fajny bajer jak dla mnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobór biżuterii