Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 17:58:33

Sory ale fatalna ta kieca i na Tobie też wygląda fatalnie.. :(

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 18:00:39

Nie chcę Cię uradzić, ale ta sukienka jest bardzo brzydka i bardzo niekorzystnie w niej wyglądasz, a masz wspaniałą figurę. Do tego w rozpuszczonych włosach i welonie strasznie Cię przytłoczy.

tak pomyslałam jeszcze, ze może byłaby do uratowania gdyby założyć pod nią tiulową spódnicę i pozbyć się ramiączek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-09 18:02 przez Emme.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 18:04:22

Strasznie mnie denerwuje jak dziewczyny piszą, że sukienka jest niemodna i proponują, żeby autorka postu kupiła jakąś sukienkę z sieciówki. To, że tyle z was jest klonami i nie przeszkadza wam to, to nie znaczy, że inni też tak mają. Moda nie jest wyznacznikiem piękna, ani tym bardziej gustu. Dla mnie sukienka jest całkiem fajna, ale ja osobiście wybrałabym inną. Jeżeli pasuje do stylu autorki to niech śmiało ją zakłada na ślub cywilny.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 18:08:35

Cytat
Emme
tak pomyslałam jeszcze, ze może byłaby do uratowania gdyby założyć pod nią tiulową spódnicę i pozbyć się ramiączek
Plus podkreślenie talii i powinno być o niebo lepiej. Teraz za bardzo jej figura się rozmywa.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 18:10:47

Nie wiem co wspólnego ma bycie "klonami" z tym, że sporo osób odradza bo źle w niej wygląda, a taką figurę ciężko "zepsuć" ubiorem. Dla mnie wygląda jak halka, coś niedokończonego. I te sukienki były modne jak miałam studniówkę 10 lat temu, były własnie z sieciówek, więc autorka lepsza nie jest :) jesli już się tego przyczepić (tylko nieco się spóźniła ;))

Poza tym, skoro to jej sprawa, to po co pyta?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-09 18:12 przez Emme.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 18:29:25

Sukienka jest tak brzydka, że mam wrażenie, że to prowokacja...a nawet jeśli nie, kogo to obchodzi co założysz na ślub? Jak dla mnie możesz iść nawet w białym fartuchu, efekt będzie podobny.
Druga sprawa to klony o których napisała koleżanka wyżej, przepraszam co ma piernik do wiatraka? Tu chodzi o poczucie estetyki, a nie jakieś trendy w sieciówkach...

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 18:38:38

Nie ściemniaj że tylko na zdjęciu tak źle wygląda - jakieś 6-7 lat temu kupiłam identyczną sukienkę na all, przymierzyłam i sprzedałam od razu bo tak okropnie leżała.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 19:16:42

okropieństwo

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 20:31:52

Cytat
sweetie-kittie
Ja bym się modliła, żeby pan młody nie uciekł, gdyby zobaczył mnie w czymś takim. Niestety, ale to chyba najpaskudniejsza sukienka jaką mogłaś wybrać.

mojemu facetowi sie podoba i to bardzo :)
jak widac oboje mamy beznadziejny gust :)

a w kosciol nie wierze, dla mnie to bzdura, nie bede w zyciu chrzcic dzieci, ktorych nawet nie mamy zamiaru miec, a mam gdzies to, gdzie mnie pochowaja i czy w ogole pochowaja. proste? proste :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-09 20:32 przez xcourtneyx.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 20:39:38

Cytat
xcourtneyx
Cytat
sweetie-kittie
Ja bym się modliła, żeby pan młody nie uciekł, gdyby zobaczył mnie w czymś takim. Niestety, ale to chyba najpaskudniejsza sukienka jaką mogłaś wybrać.

mojemu facetowi sie podoba i to bardzo :)
jak widac oboje mamy beznadziejny gust :)

a w kosciol nie wierze, dla mnie to bzdura, nie bede w zyciu chrzcic dzieci, ktorych nawet nie mamy zamiaru miec, a mam gdzies to, gdzie mnie pochowaja i czy w ogole pochowaja. proste? proste :)

O co ci chodzi z tym kosciolem? Jestes monotematyczna jakaś! Ale w jednym się z toba zgodzę, też mam gdzieś gdzie cie i czy w ogole pochowaja.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 21:28:49

Cytat
grace303
Cytat
xcourtneyx
Cytat
sweetie-kittie
Ja bym się modliła, żeby pan młody nie uciekł, gdyby zobaczył mnie w czymś takim. Niestety, ale to chyba najpaskudniejsza sukienka jaką mogłaś wybrać.

mojemu facetowi sie podoba i to bardzo :)
jak widac oboje mamy beznadziejny gust :)

a w kosciol nie wierze, dla mnie to bzdura, nie bede w zyciu chrzcic dzieci, ktorych nawet nie mamy zamiaru miec, a mam gdzies to, gdzie mnie pochowaja i czy w ogole pochowaja. proste? proste :)

O co ci chodzi z tym kosciolem? Jestes monotematyczna jakaś! Ale w jednym się z toba zgodzę, też mam gdzieś gdzie cie i czy w ogole pochowaja.

polecam czytac wszystkie posty, a nie wybiórcze :)

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 22:16:30

Cytat
xcourtneyx
Cytat
sweetie-kittie
Ja bym się modliła, żeby pan młody nie uciekł, gdyby zobaczył mnie w czymś takim. Niestety, ale to chyba najpaskudniejsza sukienka jaką mogłaś wybrać.

mojemu facetowi sie podoba i to bardzo :)
jak widac oboje mamy beznadziejny gust :)
Skoro twojemu facetowi się podoba, to niepotrzebnie pytałaś o opinie na forum. Najważniejsze, żeby Wam się podobało, a nie obcym osobom, czyli nam ;) Chociaż dalej uważam, że szkoda takiej zgrabnej sylwetki, ale cóż... ;)
Co do welonu, dla mnie wygląda to jak firana na głowie i nie rozumiem po co się to zakłada, do rozpuszczonych włosów może lepiej stroik?

A ślub kościelny czy cywilny, daj spokój tematowi, jedna jakaś fanatyczka podjęła w ogóle temat i tyle, nie musisz nikogo przekonywać, że nie chcesz kościelnego.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 22:20:56

Straszna,wyglada jak halka,zrezygnuj z niej.tyle pieknych sukienek w sklepach i w necie.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 22:25:57

nie rób sobie tego,
będziesz żałowała tej decyzji bardzo długo gdy tylko zobaczysz zdjęcia.
Ślub cywilny to nie studniówka,tylko jedno z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu.
Nikt nie może zabronić Ci ubrania tej sukienki, ale dziewczyny mają rację nie jest szczególna i nie dodaje uroku, a wręcz go ujmuje.
Zastanów się może nad jakąś kloszowaną bądź prostą ale nie coś takiego.

moja sukienka na cywila - zdjęcia

09 paź 2014 - 22:26:06

Okropna jest

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Florystyka ślubna Lublin, kogo polecacie?