Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

53 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zaproszenia ślubne

09 sty 2019 - 11:51:11

ja zamówiłam zaproszenia u znajomej graficzki i sama wydrukowałam w <moderacja>. Dla mnie to dobra opcja, bo sama mogłam wybrać format, papier o dobrej gramaturze wszystko wygodnie na stronce, z dostawą kuriera i zaproszenia już z głowy :) Teraz najważniejsze… sukienka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-12 14:39 przez moderator.

zaproszenia ślubne

15 maj 2019 - 13:04:21

Cześć! My szukaliśmy takich zaproszeń, które będą odbiegały wyglądem od tego co jest dostępne w większości sklepów. Długo szukaliśmy aż w końcu wybraliśmy eleganckie zaproszenia w układzie dl o bardzo minimalistycznej szacie graficznej, co podkreślało ich wyjątkowość. Udało nam się nawet dobrać kolorystykę w taki sposób, że idealnie pasowała ona do obrusów stołów weselnych, a poza zaproszeniami zamówiliśmy również winietki i zawieszki na alkohol wykonane w identycznym stylu. Wszystko razem prezentowało się wyśmienicie! :) Niestety nie mam aktualnie żadnych zdjęć, ale jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to zaproszenia pochodziły z <moderacja>. Życzę udanych wyborów! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-15 19:32 przez moderator.

zaproszenia ślubne

30 sie 2019 - 08:56:54

Cytat
czarownicaao

Ja chciałam uniknąć klasycznych, składanych zaproszeń, dlatego też zdecydowałam się na zaproszenia z drewna. Takie niestandardowe, ale mnie spodobały się bardzo. Z resztą większość moich znajomych pochwaliła mój wybór.:)

fakt, piękne są :) w końcu coś nowego :)

niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

zaproszenia ślubne

30 gru 2019 - 10:57:22

Miałam podobnie, zdecydowałam się na zaprojektowanie zaproszeń samodzielnie. Nie jestem jakaś bardzo wybredna, ale żadne zaproszenie na allegro mi sie nie podobało, no nie moglam znaleźć odpowiedniego dla siebie. Miałam w głowie jeden wzór, który zobaczylam na angielskiej stronie. Na polskich stronach z zaproszeniami są same kwiaty, a ja chciałam bardziej prosty wzór.

Organizowałam sporą imprezę na 200 osób. Tak wiec zlecenie wydruku zaproszeń w drukarni kosztowało mnie mniej.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

zaproszenia ślubne

25 lut 2020 - 11:11:34

Biorę ślub za 2 lata. Ile przed muszę zabierać się za zlecenie firmie druku zaproszeń? Ile to trwa?

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

zaproszenia ślubne

02 lip 2020 - 09:25:41

Sama kiedyś chciałam zabrać się za robienie zaproszeń dyi i nie jest to takie proste. Zrobiłam jedno zaproszenie z projektu, jaki mi się podobał. Potem jednak doszłam do wniosku, że coś takiego zajmuje zbyt dużo czasu i to zdecydowanie. Tak wiec o wiele lepiej jest zamowić zaproszenia gotowe, szczególnie, ze wiemy jaki będzie już efekt. Wysyła się listę gości oraz wszystko jest na zaproszeniach ladnie wydrukowane. Można jeden styl zgrać z winietkami, dzięki temu wszystko będzie do siebie pasowało:
Sporo eleganckich wzorów zaproszeń slubnych mają na stronie Z miłości, tak wiec polecam sobie zajrzeć. Podoba mi się ten wzór: <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-25 21:35 przez moderator.

zaproszenia ślubne

03 lip 2020 - 21:19:39

A propo zaproszen slubnych ja wczoraj dostalam zaproszenie na slub nie dosc ze przez mesengera zrobione zdjecie zaproszenia to i puste tzn ze nie bylo moich i meza danych tylko do informacji gdzie, kiedy i o ktorej sie ono odbedzie fajnie nie

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

zaproszenia ślubne

27 sty 2023 - 12:34:55

Sama obecnie szukam. Co jest na topie w tym roku?

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

zaproszenia ślubne

01 lut 2023 - 12:20:00

Nie patrz się co jest na topie, ale na to co Ci się podoba ;)

Od siebie polecam Fabrykę Małego Designu:
https://fabrykamalegodizajnu.pl/slub-wesele/

Dobrze jest skomponować w jednym stylu:
winietki
zawieszki na alkohol
zaproszenia
Jak również księgę gości :)
Aczkolwiek nie jest to oczywiście wymogiem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-01 12:20 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

zaproszenia ślubne

01 sie 2023 - 11:05:59

Wydaje mi się, że przy organizacji wesela nie ma łatwych wyborów. Warto dokładnie oczytać się w temacie. Pod adresem: https://lalapalmala.pl/wybieramy-dekoracje-weselne-na-bajkowy-slub-w-stylu-boho/ udało mi się znaleźć ciekawy wpis, który szczególnie przyda się osobom, które organizują boho ślub.

zaproszenia ślubne

21 sie 2023 - 10:44:12

Dziewczyny, a czy podczas organizacji ślubu korzystanie z jakiejś pomocy? Powiem wam szczerze, ze ja rozwazam wydrukować sobie planer ślubny PDF Boję się, że bez takiego planera o wielu rzeczach zapomnę, a jednak zależy mi na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

zaproszenia ślubne

25 paź 2023 - 17:58:28

Planowanie ślubu to mnóstwo decyzji do podjęcia, w tym wybór odpowiednich zaproszeń. Zaproszenia ślubne których jest sporo, znajdziesz wiele inspiracji, które pomogą Ci w tej kwestii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zespół na wesele Lublin