Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

25 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zaproszenia ślubne

11 lut 2016 - 10:42:46

W sierpniu kupowałam zaproszenia i wybrałam takie. Nie lubię białych, delikatnych zaproszeń, uwielbiam kolory- coś, co rzuca się w oczy ;)



zaproszenia ślubne

14 kwi 2016 - 11:57:15

Może jakiś sklep online? Wiadomo że online lepsze ceny i większy wybór. Ja kupowałam w probitus.pl i sobie zachwalam ten sklep. Zaproszenia wykonane perfekcyjnie, żadnych skaz. Elegancja Francja ;)

zaproszenia ślubne

24 cze 2016 - 10:53:09

Też uważam, że białe są, bo ja wiem, mdłe? Jak zaproszenie na ślub to właśnie w kolorze niebieskim/czerwonym :D

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenia ślubne

24 cze 2016 - 16:44:59

Cytat
sowa1801
W sierpniu kupowałam zaproszenia i wybrałam takie. Nie lubię białych, delikatnych zaproszeń, uwielbiam kolory- coś, co rzuca się w oczy ;)


Gdzie zamawiałaś te zaproszenia :)? podobają mi się:)

zaproszenia ślubne

10 lip 2016 - 21:47:27

Polecam wydrukować zaproszenia ślubne w drukarni, można zamówić indywidualny projekt który szybko jest przygotowany i cena za zaproszenie jest niższa od ceny gotowego produktu kupionego w sklepie czy na allegro. Zaproszenia mogą być drukowane na papierach ozdobnych, papierze ekologicznym z recyklingu. Mnie zrobili personalizacje zaproszeń i winietek nie musiałam ręcznie wpisywać osób. Rownież można zamówić dodatki jak winietki, karty menu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 12:19 przez moderator.

zaproszenia ślubne

10 lip 2016 - 22:06:19

Cytat
mary_w
Ja wstępnie myślę o takich:


Źródło: tutaj.

Co myślicie?
urocze :)

Cytat
sowa1801
W sierpniu kupowałam zaproszenia i wybrałam takie. Nie lubię białych, delikatnych zaproszeń, uwielbiam kolory- coś, co rzuca się w oczy ;)
cudowne! Piekny kolor ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-10 22:07 przez czokoszok1992.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 5/5

zaproszenia ślubne

16 wrz 2016 - 13:05:28

Jeśli chodzi o winietki, to polecam rzucić okiem na drewniane winietki, moim zdaniem proste i stylowe, chociaż nie w kazda stylizacje się wpasują



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 12:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenia ślubne

04 lis 2016 - 08:22:57

Szczerze mówiąc średnio podobają mi jakieś diamenciki czy brokat, wolę raczej proste, estetyczne zaproszenia. <moderacja>reklama Podobają mi się delikatne motywy, np. zboża, kwiaty, serca. Nie są też drogie, za dwa coś można znaleźć ładne zaproszenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 12:18 przez moderator.

zaproszenia ślubne

04 lis 2016 - 08:30:30

Cytat
Matylda1313
Ja chciałam uniknąć klasycznych, składanych zaproszeń, dlatego też zdecydowałam się nazaproszenia z elementem drewna. Mają formę zwijanych rulonów i są przewiązane sznurkiem, do którego jest przywiązane drewniane serduszko. Takie niestandardowe, ale mnie spodobały się bardzo. Z resztą większość moich znajomych pochwaliła mój wybór.:)

Niezłe,ale dodatkowo jeszcze bym je postarzyła.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 8/5

zaproszenia ślubne

17 gru 2016 - 23:06:58

Dziewczyny a zobaczcie sobie zaproszenia z waszym zdjęciem, bardzo fajny pomysł na zaproszenia, co o tym myślicie?<moderacja>reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 12:20 przez moderator.

zaproszenia ślubne

22 gru 2016 - 16:09:06

ja tam nie przywiązuję zbyt dużej wagi do tego, żeby zaproszenie było własnoręcznie i od serca. Dlatego wydaje mi się, że najlepszą opcją w takim przypadku jest internet, bo nie dość że jest mnóstwo wzorów i ceny są korzystniejsze to jeszcze jak się ma sprawdzony sklep, to i o jakość zaproszeń nie ma się co martwić :) Dlatego mam pytanie, bo podobają mi się wzory na <moderacja-spam>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

zaproszenia ślubne

21 lut 2017 - 20:54:13

Też się zgadzam, że zaproszenie z naszym zdjęciem to fajny i oryginalny pomysł, a przy okazji stanowi pamiątkę - niech nas zapamiętają jako pięknych i młodych jak na zdjęciu ;) Niestety takie zaproszenia są nieco droższe, ale jeśli ktoś jest wymagający i szuka czegoś naprawdę specjalnego to powinien się nad nimi zastanowić. Mi podobają się zaproszenia o wyrazistych kolorach, w połączeniu ze zdjęciem to np. <moderacja-spam>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

zaproszenia ślubne

13 cze 2017 - 09:11:46

U nas sprawdzały się raczej klasyczne zaproszenia. Wiecie, ładne graficznie, ale bez wymyślnych i zbędnych ozdóbek. Zaproszenia ślubne znaleźliśmy tutaj ale to było jakiś czas temu, więc nie wiem czy strona nadal funkcjonuje, ale sprawdźcie :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenia ślubne

29 wrz 2018 - 11:25:43

Może jakieś ręcznie robione na serwisach aukcyjnych jest masa takich rzeczy polecam sprawdzić jest masa takich kartek.

______________

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-30 08:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenia ślubne

29 paź 2018 - 12:35:19

Ja miałam z drukarni. Mieli fajne wzory, wybrałam jeden z fotografią. Zaproszenia wyglądały bardzo oryginalnie. Sama na to bym nie wpadła. Jakościowo i papier i druk super, teraz chyba też wzięłabym takie drukowane. Aaa i cenowo też wychodziły świetnie :)
Jakby któraś szukała to wrzucam link do nich https://copyfestival.pl/, warto zerknąć!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bolerko a suknia