Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

45 minut temu

sprawdzony stomatolog

49 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zaproszenia ślubne

11 lut 2016 - 10:42:46

W sierpniu kupowałam zaproszenia i wybrałam takie. Nie lubię białych, delikatnych zaproszeń, uwielbiam kolory- coś, co rzuca się w oczy ;)



zaproszenia ślubne

14 kwi 2016 - 11:57:15

Może jakiś sklep online? Wiadomo że online lepsze ceny i większy wybór. Ja kupowałam w probitus.pl i sobie zachwalam ten sklep. Zaproszenia wykonane perfekcyjnie, żadnych skaz. Elegancja Francja ;)

zaproszenia ślubne

24 cze 2016 - 10:53:09

Też uważam, że białe są, bo ja wiem, mdłe? Jak zaproszenie na ślub to właśnie w kolorze niebieskim/czerwonym :D

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenia ślubne

24 cze 2016 - 16:44:59

Cytat
sowa1801
W sierpniu kupowałam zaproszenia i wybrałam takie. Nie lubię białych, delikatnych zaproszeń, uwielbiam kolory- coś, co rzuca się w oczy ;)


Gdzie zamawiałaś te zaproszenia :)? podobają mi się:)

zaproszenia ślubne

10 lip 2016 - 21:47:27

Polecam wydrukować zaproszenia ślubne w drukarni, można zamówić indywidualny projekt który szybko jest przygotowany i cena za zaproszenie jest niższa od ceny gotowego produktu kupionego w sklepie czy na allegro. Zaproszenia mogą być drukowane na papierach ozdobnych, papierze ekologicznym z recyklingu. Mnie zrobili personalizacje zaproszeń i winietek nie musiałam ręcznie wpisywać osób. Rownież można zamówić dodatki jak winietki, karty menu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 12:19 przez moderator.

zaproszenia ślubne

10 lip 2016 - 22:06:19

Cytat
mary_w
Ja wstępnie myślę o takich:


Źródło: tutaj.

Co myślicie?
urocze :)

Cytat
sowa1801
W sierpniu kupowałam zaproszenia i wybrałam takie. Nie lubię białych, delikatnych zaproszeń, uwielbiam kolory- coś, co rzuca się w oczy ;)
cudowne! Piekny kolor ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-10 22:07 przez czokoszok1992.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 5/5

zaproszenia ślubne

16 wrz 2016 - 13:05:28

Jeśli chodzi o winietki, to polecam rzucić okiem na drewniane winietki, moim zdaniem proste i stylowe, chociaż nie w kazda stylizacje się wpasują



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 12:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenia ślubne

04 lis 2016 - 08:22:57

Szczerze mówiąc średnio podobają mi jakieś diamenciki czy brokat, wolę raczej proste, estetyczne zaproszenia. <moderacja>reklama Podobają mi się delikatne motywy, np. zboża, kwiaty, serca. Nie są też drogie, za dwa coś można znaleźć ładne zaproszenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 12:18 przez moderator.

zaproszenia ślubne

04 lis 2016 - 08:30:30

Cytat
Matylda1313
Ja chciałam uniknąć klasycznych, składanych zaproszeń, dlatego też zdecydowałam się nazaproszenia z elementem drewna. Mają formę zwijanych rulonów i są przewiązane sznurkiem, do którego jest przywiązane drewniane serduszko. Takie niestandardowe, ale mnie spodobały się bardzo. Z resztą większość moich znajomych pochwaliła mój wybór.:)

Niezłe,ale dodatkowo jeszcze bym je postarzyła.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 8/5

zaproszenia ślubne

17 gru 2016 - 23:06:58

Dziewczyny a zobaczcie sobie zaproszenia z waszym zdjęciem, bardzo fajny pomysł na zaproszenia, co o tym myślicie?<moderacja>reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 12:20 przez moderator.

zaproszenia ślubne

22 gru 2016 - 16:09:06

ja tam nie przywiązuję zbyt dużej wagi do tego, żeby zaproszenie było własnoręcznie i od serca. Dlatego wydaje mi się, że najlepszą opcją w takim przypadku jest internet, bo nie dość że jest mnóstwo wzorów i ceny są korzystniejsze to jeszcze jak się ma sprawdzony sklep, to i o jakość zaproszeń nie ma się co martwić :) Dlatego mam pytanie, bo podobają mi się wzory na <moderacja-spam>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

zaproszenia ślubne

21 lut 2017 - 20:54:13

Też się zgadzam, że zaproszenie z naszym zdjęciem to fajny i oryginalny pomysł, a przy okazji stanowi pamiątkę - niech nas zapamiętają jako pięknych i młodych jak na zdjęciu ;) Niestety takie zaproszenia są nieco droższe, ale jeśli ktoś jest wymagający i szuka czegoś naprawdę specjalnego to powinien się nad nimi zastanowić. Mi podobają się zaproszenia o wyrazistych kolorach, w połączeniu ze zdjęciem to np. <moderacja-spam>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

zaproszenia ślubne

13 cze 2017 - 09:11:46

U nas sprawdzały się raczej klasyczne zaproszenia. Wiecie, ładne graficznie, ale bez wymyślnych i zbędnych ozdóbek. Zaproszenia ślubne znaleźliśmy tutaj ale to było jakiś czas temu, więc nie wiem czy strona nadal funkcjonuje, ale sprawdźcie :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenia ślubne

29 wrz 2018 - 11:25:43

Może jakieś ręcznie robione na serwisach aukcyjnych jest masa takich rzeczy polecam sprawdzić jest masa takich kartek.

______________

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-30 08:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenia ślubne

29 paź 2018 - 12:35:19

Ja miałam z drukarni. Mieli fajne wzory, wybrałam jeden z fotografią. Zaproszenia wyglądały bardzo oryginalnie. Sama na to bym nie wpadła. Jakościowo i papier i druk super, teraz chyba też wzięłabym takie drukowane. Aaa i cenowo też wychodziły świetnie :)
Jakby któraś szukała to wrzucam link do nich https://copyfestival.pl/, warto zerknąć!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bolerko a suknia