Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosz pierwszej pomocy na weselu

29 wrz 2014 - 18:02:31

Co myślicie o tym? taki kosz najczęściej jest w łazience i są tam rzeczy typu podpaski tabletki przeciwbólowe itp.. a co według was powinno być w takim koszu?

Kosz pierwszej pomocy na weselu

29 wrz 2014 - 18:05:42

pierwsze slysze zeby ktos cos takiego robil. No ale jak planujesz cos takiego na swoim to mozesz dodac plastry jakby ktos sie zranil, wode utleniona i bezbarwny lakier do paznokci jakby komus poszlo oczko w rajstopach.

Kosz pierwszej pomocy na weselu

29 wrz 2014 - 18:09:16

idź trollować gdzie indziej...

Kosz pierwszej pomocy na weselu

29 wrz 2014 - 18:25:33

Cytat
zambezi
pierwsze slysze zeby ktos cos takiego robil. No ale jak planujesz cos takiego na swoim to mozesz dodac plastry jakby ktos sie zranil, wode utleniona i bezbarwny lakier do paznokci jakby komus poszlo oczko w rajstopach.
właśnie teraz się z tym spotkałam na weselu.. plastry były, nitki i igły, itp

Kosz pierwszej pomocy na weselu

29 wrz 2014 - 18:49:29

ja byłam na takim gdzie był w koszyczku w łazience: dezodorant w sprayu, lakier do włosów, wsuwki do włosów, agrafki i przybornik do szycia. moim zdaniem super sprawa!

Kosz pierwszej pomocy na weselu

29 wrz 2014 - 18:51:21

Ja bym dołożyla jeszcze tabletki od gardła, jakieś gumy, hallsy

Kosz pierwszej pomocy na weselu

29 wrz 2014 - 18:52:13

u mojej siostry na weselu było coś takiego. w koszyczku były rajstopy (po dwie pary z każdego rozmiaru), parę podpasek, tamponów. no i oczywiście igła i kilka kolorów nitek ;)

Kosz pierwszej pomocy na weselu

06 paź 2014 - 20:44:21

Ktoś jeszcze?

Kosz pierwszej pomocy na weselu

06 paź 2014 - 21:00:11

nigdy się z tym nie spotkałam, ale myślę, że to genialne;) ostatnio z moim byłam na weselu i potrzebowaliśmy plastra to nikt nie miał, nawet z obsługi :( innym razem potrzebowaliśmy nitki to akurat znalazło się u pań kucharek ;) tak, zdecydowanie taki koszyk się przyda :)

Kosz pierwszej pomocy na weselu

06 paź 2014 - 21:12:21

U mojej koleżanki był taki koszyk i wszyscy goście chwalili. Sama z niego korzystałam. U niej były między innymi: chusteczki higieniczne, bibułki matujące, dezodorant, tik taki, podpaski, wkładki, tampony, nawilżone chusteczki, wsuwki, gumki do włosów, nitka dentystyczna.

Kosz pierwszej pomocy na weselu

06 paź 2014 - 21:16:55

pierwsze slysze, ale uwazam ,ze to super pomysl jest i zrobie cos takiego u siebie.

Kosz pierwszej pomocy na weselu

06 paź 2014 - 21:17:32

dodałaby do tego jakiś przybornik z pilniczkiem do paznokci i nożyczkami do skórek. Mi zdarzyło się złamać podczas wywijaców paznokcia :) krew się polała a nikt z obsługi nie posiadał małych nożyczek, koniec końców posłużyły mi nożyczki około 15 cm

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Slub 2015