Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

28 lip 2015 - 11:53:18

Wycieczka gdzieś w ciepłe kraje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-03 15:28 przez leokadiaM.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

31 lip 2015 - 12:49:54

Większość z Was podaje tutaj pomysły na bardzo materialne prezenty ale sama jestem zdania,że warto jest zastanowić się nad czymś bardziej oryginalnym :) Najbardziej cieszy coś po czym zostaną wspomnienia. Czy wiecie,że obecnie w większości miast w Polsce mozna wykupić loty balonem? Tutaj jest rozpiska: http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem . Wprawdzie nie jest to takie tanie ale z drugiej strony gwarantuje niesamowite wrażenia. My z rodzeństwem zafundowaliśmy taki prezent rodzicom na ich rocznicę ślubu. Na początku mama sie trochę bała ale oczywiście nie miała wyboru. Za to przy lądowaniu była zachwycona jak pięknie wygląda miasto z góry.

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

02 sie 2015 - 10:37:04

Rocznica ślubu, już 25 lat,
jak ten czas leci. To chyba dobra okazja na powrót do Krakowa i na Górę Kościuszki. Mam nadzieję,że nie będzie padało. Bo 27 lat temu było mokro i zwiedzanie zakończyłam zjazdem w dół na czterech literach.W dodatku podcięłam nogi chłopakowi który mnie próbował łapać. Więc najpierw góra, a potem zaproszę mojego wybawcę do restauracji Mekong. Byłam już tu w czasie delegacji. Ja zamówię sobie pstrąga, a mąż pewnie kaczkę. To powinna być udana wyprawa do wspomnień.

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

26 sie 2015 - 16:11:22

proponuję wybrać prezent na rocznicę ślubu http://www.superprezenty.pl/prezenty-na-rocznice który spodoba się wam obojgu - na przykład jakiś romantyczny wyjazd. a może wolicie ekstremalne przeżycia dla dwojga i skok na bungee np. ucieszy was bardizej niż romantyczna wycieczka?

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

15 paź 2015 - 12:39:49

Moim zdaniem najlepsze są prezenty praktyczne, które przydadzą się każdej parze małżeńskiej bez względu na ich hobby, wiek itd. Jednym z takich uniwersalnych pomysłów na prezent jest pościel. Polecam wybrać coś wyjątkowego i bardzo eleganckiego w rozmiarze 200x220. Proponuję taki wzór: http://slodkiesny.pl/pl/p/Posciel-bawelniana-4-el.-Akasya-Pink-200x220-/2241 - co o tym sądzicie? Mi się bardzo podoba!

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

04 mar 2016 - 13:02:38

Cześć :) Mojemu facetowi kupiłam ostatnio na rocznicę te spinki http://kreatormody.com.pl/dodatki/494-spinki-mankietowe-soraya.html , są fajne bo można je nałożyć na guziki :)

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

04 mar 2016 - 13:45:16

Ja się chętnie podzielę moim ostatnim prezentem na urodziny chłopaka ;-) myślę, że to fajna sprawa dla każdej pary, na każdą okazję i nie zważając na staż związku!

Otóż, wymyśliłam, że zrobimy RAZEM kapsułę czasu :) Wszystko, czego potrzebujesz to jakiś pojemnik/puszkę/szkatułę, cokolwiek, co będzie można zamknąć, schować do szafy i zapomnieć o tym na 5 albo 10 lat, zależy od Was :)

A co do środka? Koperty, karteczki, według uznania z zapiskami płynącymi prosto z serca. U nas to było na przykład: Jak wygląda nasz typowy dzień? Co w sobie najbardziej kochamy? Czego oczekujemy od życia? Co do tej pory osiągnęliśmy?
Kapsułę czasu z takimi wiadomościami od siebie i dla siebie nawzajem zamkniemy szczelnie i otworzymy ponownie za 10 lat.

Świetny sposób na spędzenie razem czasu przygotowując zapiski i wymyślając kategorie, a ile będzie cudownych wspomnień po ponownym otwarciu! :) Polecam!

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

04 mar 2016 - 14:07:01

Może fotoksiążka pełna zdjęć ze ślubu i 25 lat wspólnego życia?

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

18 kwi 2016 - 12:20:20

To może jakiś klasyczny zestaw, np. dobry kosmetyk, a do tego jakiś elegancki ciuch (tu mają fajne spodnie, niekoniecznie do noszenia na wielkie okazje, ale też na co dzień http://meskie-spodnie.pl/category/spodnie-meskie). Do spodni można też dokupić pasek. W tym kierunku bym kombinowała :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

15 cze 2016 - 14:25:45

Romantyczna kolacja przy dobrym winku? Polecić mogę sklep wina.com.pl

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

22 cze 2016 - 09:07:38

Moi rodzice jakiś czas temu świętowali 25 rocznicę ślubu. Sami pewnie niczego by nie zorganizowali bo są w tym względzie bardzo leniwi ale dla mnie było ważne aby ten dzień spędzili w jakiś ciekawy sposób. Tak więc zarezerwowałam dla nich kolację w lokalnej restauracji.

Poza tym podarowałam im w prezencie świecę zapachową Yankee bo jednak chciałam aby mieli coś materialnego . Taka świeca pali się długo i powinna troche postać w mieszkaniu:


niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

27 lip 2016 - 18:08:17

Mam bardzo wyluzowanych rodziców, oczywiście jacy rodzice takie dzieci. Rok w rok kupujemy im oryginalne, śmieszne prezenty, zawsze dla obojga. Także na 25. rocznicę postanowiliśmy, że kupimy im lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Chociaż rodzice mają prawie po 50 lat to cieszyli się na dzieci. Aż łezka się kręci jak na nich patrzę.

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

28 lip 2016 - 14:48:11

Wyjazd w ładne miejsce.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-28 14:56 przez vladis.

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

26 sie 2016 - 02:03:38

Pogratulować tak pięknej rocznicy:)
Dobrym pomysłem żeby uczcić tak wyjątkową okazję jest podarowanie książki. Ale książki niebanalnej i oryginalnej – wydanej artystycznie. Może to być książka z ulubionymi przepisami kulinarnymi, pierwsza powieść czytana wspólnie lub inna pozycja o szczególnym znaczeniu dla jubilatów. Wydanie artystyczne książki charakteryzuje się elegancją i niepowtarzalnością. Są to ręcznie tworzone oprawy ze skóry, ręcznie czerpany lub artystyczny papier użyty jako karty książki, szlachetne kamienie czy srebro i złoto jako przepiękna dekoracja.

Wszystko komponowane tak, by sprawić jak największą radość obdarowywanym. To prezent, który na długo zapada w pamięć.

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

26 sie 2016 - 09:02:22

Ja rodzicom na 25 rocznicę zamówiłam tort z ich wspólnym zdjęciem (był pyszny) i puchar z dedykacją:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PREZENT DLA CHŁOPAKA NA URODZINKI - SŁUCHAWKI. ALE JAKIE ??