Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla chłopaka

14 lip 2014 - 00:07:05

Cześć wszystkim. Mam mini problem. Za tydzień mój chłopak obchodzi 21 urodziny. Od niedawna jesteśmy razem i chciałabym mu coś dać.. Właśnie...nie wiem co takiego.. Ma samochód, może jakiś gadżet do auta? Ale jaki? Interesuje się wyścigami samochodów. Może coś w te gusta? Myślę, że np taki prezent jak perfumy, koszulka czy slipki, to trochę przeterminowane pomysły.. To mój pierwszy chłopak, może dlatego tak się martwię czy prezent mu się spodoba. Proszę, doradźcie. Z góry dziękuję. :)

Prezent dla chłopaka

14 lip 2014 - 00:16:46

hm..kamerka do auta może? teraz dużo ludzi je kupuje, albo zestaw słuchawkowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-14 00:17 przez olecia.

Prezent dla chłopaka

14 lip 2014 - 00:23:02

ja mojemu kupilam lotke, cos takiego jak spoiler :D ale to juz wiekszy wydatek, tez nigdy nie mam pomyslu na prezent

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla chłopaka

14 lip 2014 - 01:31:56

Wejdź na prezentmarzeń albo wyjatkowyprezent, dużo fajnych pomysłów:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-14 01:32 przez kokorokorokokoko.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla chłopaka

14 lip 2014 - 06:23:53

Kamerka to fajna sprawa, ale lepiej nie kupować najtańszego chłamu, a nie napisałaś ile masz do przeznaczenia na prezent.
Ja swojemu na pierwsze kupiłam trochę droższą koszulkę, a na drugie wymarzoną grę. Teraz po kilku latach związku starczy mu pakiet piw z wyższej półki i woda toaletowa :D
A do samochodu możesz kupić profesjonalne kosmetyki do czyszczenia np kokpitu.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla chłopaka

24 wrz 2014 - 16:53:49

Skoro lubi wyścigi, zabierz go na taki wyścig. Tu masz propozycję: http://prezentmarzen.com/jazda-audi-r8-co-drive-tor-kielce/

Prezent dla chłopaka

30 wrz 2014 - 21:58:34

Dobra wódka, może whisky:) zazwyczaj sprawdzony prezent. Może coś z galanterii skórzanej?

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla chłopaka

07 paź 2014 - 06:36:29

Ja pomimo iż jestem z moim chłopakiem ponad pięć lat zawsze mam problem z tym jakie prezenty urodzinowe mu się spodobają. Bardzo często pytam go wprost co chciałby dostać lub robię podchody:D Nie znoszę kupowania tandetnych i nikomu nie potrzebnych drobiazgów:/

Prezent dla chłopaka

07 paź 2014 - 08:31:42

no właśnie z tymi prezentami ehh .. też zawsze mam problem i to pomimo 5-letniego związku, niedawno mój też miał urodziny i trafiłam na promocję w Cropp'ie (druga rzecz 50% taniej) dlatego kupiłam mu plecak i bluzę bo akurat plecak stary się rozwalił a jesień idzie więc ciepła bluza zawsze się przyda.. Jeśli nie chcesz inwestować w coś odzieżowego a chłopak lubi słodycze poszukaj czegoś fajnego na chocolissimo lub czekoladowy telegram :) są tam różne fajne bombonierki w kształcie narzędzi, piłek, misiów itd..

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla chłopaka

08 paź 2014 - 22:01:54

faceci kochają bluzy :D a fajną bluzę z nadrukiem męską kupiłam w sklepie internetowym SHOCK share&block- zobacz sobie mają super wzory a jak wolisz inny to możesz tam zamówić bluzę z własnym nadrukiem :D

Prezent dla chłopaka

13 paź 2014 - 14:15:40

moj ukochany jest mega łasuchem i ostatnio kupilam mu po prostu spersonalizowane slodycze z www.e-slodycze.eu :) cieszyl sie jakby samochod dostal :D proste prezenty sa najlepsze

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla chłopaka

15 paź 2014 - 11:39:21

Jeśli interesują Cię fajne pomysły na prezent dla chłopaka to polecam imprezę na torze wyścigowym na Ułężu.

Można poświęcic pieniądze na przejażdżkę luksusowym czerownym Ferrari F430
Polecam gorąco.



Prezent dla chłopaka

02 lis 2014 - 14:31:23

Mój na szczęście sam mi mówi co by chciał dostać. Może nie wprost, ale sugeruje. Ostatnio był to zegarek z casio. Nie w jakiejś szalonej cenie. Klasyczny i ze smakiem. Znalazłam taki na smalltime.pl i był zadowolony :) Cieszę się, że mój chłopak wychodzi z takiego założenia i sam mi mówi co by chciał, mi to bardzo ułatwia życie xD

Prezent dla chłopaka

02 lis 2014 - 14:39:11

Ja polecam fajne gadzety do auta :) smycz z napisem (10zł). albo naklejki na samochód (5zł) :) super sprawa, jedyne w swoim rodzaju :)


Prezent dla chłopaka

07 lis 2014 - 10:30:58

Trudno trafić w gust kogoś, dlatego sama tak nie lubię kupować prezentów :D Jeśli lubi samochody to może jakiś fajny zapach do auta, albo breloczek? Moim zdaniem liczy się gest, a nie kasa wydana na faceta :) Co najgorsze też mam ten problem, bo zbliżają się Mikołajki. Myślałam, żeby zamówić mu model do sklejania, coś w tym stylu: http://revell.com.pl/modele-do-sklejania/samoloty-wojskowe/. Szkoda, że są tylko samoloty wojskowe, bo on uwielbia czołgi :( Na urodziny dostał nawet taką grę karcianą z empiku...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki żakiet?