Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

80-te urodziny babci, jaki prezent

10 lip 2014 - 13:20:26

jak w tytule co kupic babci na prezent
wiem ze ma dostac telefon dla seniora, koc jakis, łancuszek z medalikiem a ja sie zastanawiam i nic mi do glowy nie przychodzi
wszelakiego rodzaju szklo porcelana ceramika czy posciel odpadaja bo tego ma pełno

80-te urodziny babci, jaki prezent

10 lip 2014 - 13:29:35

Kup fotel bujany ;) Takie bardziej eleganckie są już za 200zł ;)

80-te urodziny babci, jaki prezent

10 lip 2014 - 13:40:16

no pomysl ciekawy

80-te urodziny babci, jaki prezent

10 lip 2014 - 13:54:46

Ja bym zrobiła jakiś mix zdjęć rodziny i w ramę, do tego pyszną dobrą kawe (o ile babcia pije), książka i standardowo bombonierka

80-te urodziny babci, jaki prezent

10 lip 2014 - 20:41:49

jeszcze jakies propozycje??

80-te urodziny babci, jaki prezent

10 lip 2014 - 20:44:08

Cytat
Lostriss
Kup fotel bujany ;) Takie bardziej eleganckie są już za 200zł ;)

Super pomysł :)

80-te urodziny babci, jaki prezent

11 lip 2014 - 16:36:51

Ja z mężem tez wybieramy sie za tydzien na 80 lecie babci i kupilismy jej elegancka skórzaną torebkę, bo babcia jest akurat taka osoba ze lubi ladnie sie ubrac, zalozyc ładna bizuterie i chodzi na zabawy a także spiewa w chorze.

80-te urodziny babci, jaki prezent

18 wrz 2014 - 10:39:38

Koc? To straszne ;(.

Kupcie babci coś z czego się ucieszy, jest starsza to fakt, ale naprawdę mało kto chciałby dostać koc, termofor, pantofle i te wszystkie "babcine" rzeczy.

Borze chroń od takiej starości.

80-te urodziny babci, jaki prezent

18 wrz 2014 - 10:55:50

prawdę mówiąc już czasy nasze zmieniły babcie , babcie są zadbane nie wszystkie stękające kulawe lub na wszystko ma NIE DAM RADY CHODZIĆ.
Moja babcia jeszcze ze schodów normalnie biega jak i nie ma zadyszki.
Ale warunkiem do dobrej jej kondycji jest chód uwielbia sie poruszać nie usiedzi w miejscu.
Wracając do tematu jeśli babcia jest babeczką to możesz jej równie dobrze kupić coś dla kobietek , ładny szal, torebkę , rękawiczki, portmonetkę,ozdoby na szyję uszy ręce.Reklamowany olej na serce, coś dla zdrowia klapki fakirki, mata do wanny,dobry koniak lub winko.

80-te urodziny babci, jaki prezent

18 wrz 2014 - 11:04:16

Ja osobiście, jakbym miała kasę to bym babci spełniła jakieś marzenie. Na pewno chciałaby zwiedzić/odwiedzić jakieś miejsce, coś zobaczyć. Zabrać babcię, jechać z nią - spełnić jej marzenie i jednocześnie z nią spędzić mnóstwo czasu.
A nie jakieś tam koce (wtf??) czy medaliki

80-te urodziny babci, jaki prezent

18 wrz 2014 - 11:25:38

Ja kupiłabym jej coś ładnego, to w końcu w dalszym ciągu kobieta, możesz kupić jakąś biżuterie, albo jakieś dobre kremy nawilzające, kobieta w wieku 80 lat tez chce być zadbana i mieć nawilżoną cere. Albo zestaw książek, które ja interesują, w tym wieku warto kupić cos, co zajmie jej czas.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

80-te urodziny babci, jaki prezent

24 wrz 2014 - 13:43:29

Jeśli brakuje Wam pomysłów na prezent np tak jak w tym przypadku dla babci to przejrzyjcie sobie blog http://jakiprezentnaurodziny.pl/
Ja ostatnio w ten sposób znalazłam prezent dla mamy na urodziny :)

80-te urodziny babci, jaki prezent

24 wrz 2014 - 14:12:24

A moja babcia uwielbia koce i by się ucieszyła z kolejnej, puszystej narzuty :)

80-te urodziny babci, jaki prezent

24 wrz 2014 - 15:02:38

Proponuję kosz z kwiatami z bibuły, albo bukiet z ferrero,raffaello itp. Na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Babcie takie duperelki lubią:)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

80-te urodziny babci, jaki prezent

08 paź 2014 - 19:39:33

A nie pomyślałaś, że komputer dla seniora to tez może być fajny prezent? Tacy ludzie też są aktywni, też wiele moga zrobić. Trzeba im tylko dać kilka narzędzi i troche pomóc w nauce ale wiele moga jeszcze osiągnąć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub jaki tort? zwykły czy z babeczek?