Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ten wyjątkowy dzien <3

08 lip 2014 - 15:09:19

Cześć Wszystkim zakochanym!!!
Jestem bardzo ciekawa jak u Was wyglądał ten wyjątkowy dzień mam na mysli zaręczyny no i późniejsza masa przygotowań ślubnych.
Ja i mój M jesteśmy ze soba od 3 lat, zaręczeni jesteśmy od marca tego roku i planujemy ślub na 2016r., jednak mam już ogrom pytań o przygotowania załatwienia , kiedy poznali się Wasi rodzice , jak zorganizowaliście takie spotkanie?
Czekam na Wasze wypowiedzi ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-08 15:28 przez ninuskaa.

Ten wyjątkowy dzien <3

08 lip 2014 - 15:23:18

To długi ten okres narzeczeński ;)
my zaręczyliśmy się we wreśniu, ślub mamy w sierpniu i nie możemy się doczekać! :)
rodzice poznali się na kolacji u moich rodziców, jakiś miesiąc po zaręczynach :)

Ten wyjątkowy dzien <3

09 lip 2014 - 12:41:18

Cytat
eeemka
To długi ten okres narzeczeński ;)
my zaręczyliśmy się we wreśniu, ślub mamy w sierpniu i nie możemy się doczekać! :)
rodzice poznali się na kolacji u moich rodziców, jakiś miesiąc po zaręczynach :)
Co z tego. Okres narzeczeństwa to też piękny czas. Ja jestem zaręczona od marca 2013, a ślub biorę za rok w sierpniu i nie uważam, zebym za długo była narzeczoną. Ogólnie ja jestem zdania, że taki okres powinien trwać około 2 lat. Jeśli ktoś uważa inaczej oczywiście ma do tego prawo;)
To jest czas, żeby się cieszyć sobą, jeszcze dodatkowo się do siebie zbliżyć. Nie jestem też zwolenniczką najpierw planowania ślubu, a potem zaręczyny jak już np sala zarezerwowana itp moja kuzynka tak zrobiła wręcz śmieszne to było:) Nasi rodzice poznali się już przed zareczynami i w każdym razie dogadują się super i często się spotykają dzwonią do siebie nasze mamy i to mnie bardzo cieszy:) Możesz spokojnie powoli zacząć rezerwować sale, orkiestrę kamerzystę, fotografa, kościół oraz zbierać jakieś tam inspiracje zastanawiać się jaki kolor przewodni co byś chciała i jak ma wyglądać ten dzień oczywiście konsultując wszystko z narzeczonym:D Z resztą, zeby mieć wszystko tak jak sobie zaplanowałaś to musisz pomyśleć 2 lata wczesniej, bo ludzie pogłupieli i mogą być problemy z zarezerwowaniem fajnej sali czy orkiestry:) Miłego czasu przygotowań:) Mi został rok i powoli zaczyna się coś dziać za niedługo idę poodwiedzać salony sukien;) Możesz założyć wątek ślub 2016 myślę, ze już znajdą się osoby, które planują ślub na 2016, nasz własnie powstał jakiś rok temu:) a jest to bardzo pomocne;) Ja też się nie mogę ślubu doczekać, ale myślę, ze warto poczekać, zeby było wszystko tak jak wymarzyłyśmy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-09 12:42 przez Magduss.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknie ślubnę która wybrać?