Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 14:37:52

temat do skasowania :) dziękuję za wypowiedzi!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-27 22:22 przez Caedis.

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 14:44:39

No..z tym diademem będzie bardzo oryginalnie, nie powiem! Ciekawa jestem efektu końcowego. Ten diadem będzie na pewno pasować do sukni nr 2.

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 14:44:55

Moja Droga, powiem Ci tak, jeśli chodzi o suknie ślubne to jest tak, że dopiero jak zaczynasz przymierzać je w salonie okazuje się często, że ta którą sobie wymarzyłaś wcale nie sprawia, że jesteś najpiękniejsza. Naprwdę często dopieru w toku przymiarek okazuje się, że wybierasz zupełnie inny fason niż ten, który wymyśliłaś na początku. Dlatego najpierw polecam Ci przymierzyć wszystkie mozliwe fasony, dopiero potem udać się ewentualnie do jakiejś krawcowej, jeśli nie chcesz sukni z salonu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-08 14:48 przez eeemka.

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 14:45:50

Sukienki to raczej w fasonie rybek z tego co widzę głównie z koronki. Jeśli jesteś drobna to ten fason faktycznie powinien ci pasować. Myślę że musisz zacząć od przejścia się po salonach, moze akurat coś przypadkiem ci się spodoba? A jeśli nie to przynajmniej zobaczysz jak w tym fasonie wyglądasz. Jednak nastaw się na to że tego typu suknie do tanich nie należą;)

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 14:48:48

w przypadku mojego wymarzonego dnia cena nie gra roli w granicach zdrowego rozsądku oczywiście :) rybki a raczej syrenki trochę mniej mi sie podobają, bardzo cenię sobie za to linię A lub po prostu luźny lekko dół :)

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 15:04:02

jestem zdania eeemka poza tym nie za wczesnie szukasz sukni? dwa lata wczesniej to strasznie wczesnie

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 15:10:47

najbardziej podoba mi się stylizacja pierwsza /taka zwiewna i romantyczna/ przy założeniu, że to upięcie z tyłu będzie jednocześnie nakryciem głowy zamiast welonu / taki, cienki, delikatny i duży a"la kaptur ?/.
Diadem jest paskudny, w romantycznej stylizacji sprawdzą się lepiej kwiaty we włosach.

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 15:22:38

ufff 113 stron przejrzane na szafa.pl i jedyna co mi się w miarę spodobała: http://img.szafa.pl/ubrania/1/018891007/1392807798/francuska-muslinowa-3436.jpg z tylu stron.. jestem mega wybredna ;< co do salonów - próbowałam mierzyć już w jednym "ekskluzywnym" salonie i nie zdążyłam dokładnie powiedzieć czego szukam ('dzień dobry chciałabym poszukać wymarzonej su...';) i od razu wpychano mi do ręki kilka sukienek w ogóle nie interesując się co myślę na ten temat :D ale spróbuję jeszcze. Dlaczego tak wcześnie? Już tłumaczę: jestem bardzo wybredna i boję się, że na poszukiwanie tzw. modelu marzeń będę musiała poświęcić sporo czasu i energii :( do tego nie jestem pewna czy uda mi się znaleźć gotowca więc wolę zawczasu się za to wziąć, co wcale nie musi się równać suekience wiszącej pół roku w szafie :)

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 15:25:49

Cytat
Caedis
ufff 113 stron przejrzane na szafa.pl i jedyna co mi się w miarę spodobała: http://img.szafa.pl/ubrania/1/018891007/1392807798/francuska-muslinowa-3436.jpg z tylu stron.. jestem mega wybredna ;< co do salonów - próbowałam mierzyć już w jednym "ekskluzywnym" salonie i nie zdążyłam dokładnie powiedzieć czego szukam ('dzień dobry chciałabym poszukać wymarzonej su...';) i od razu wpychano mi do ręki kilka sukienek w ogóle nie interesując się co myślę na ten temat :D ale spróbuję jeszcze. Dlaczego tak wcześnie? Już tłumaczę: jestem bardzo wybredna i boję się, że na poszukiwanie tzw. modelu marzeń będę musiała poświęcić sporo czasu i energii :( do tego nie jestem pewna czy uda mi się znaleźć gotowca więc wolę zawczasu się za to wziąć, co wcale nie musi się równać suekience wiszącej pół roku w szafie :)

Takich jak w linku jest cała masa w salonach :)
musisz trochę pochodzić i poszukać:)

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 15:35:41

Widzę, że również chciałabyś mieć jakąś nietuzinkową suknię :) Jako, że niektóre zdjęcia kojarzą się trochę ze stylem elfickim polecam obejrzenie mojej sukni (w tym roku w maju brałam w niej ślub).

Zajrzyj na profil. W opisie znajdziesz też dane do osoby, która mi ją szyła :) Ja miałam tylko wizję (i to nawet bez detali), a ona ją zrealizowała :)

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 16:14:22

widziałam to zdjęcie! Stylizacja świetna :) masz rację - bardzo podobają mi się takie sukienki w stylu medieval, celtic etc. Dzięki - napiszę :)

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

08 lip 2014 - 17:47:21

diadem świetny i suknia na ostatnim zdjeciu piekna :)

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

09 lip 2014 - 12:28:08

dzięki :) bardzo się przejmuję doborem odpowiedniej sukni - w końcu to tylko ten jeden raz w życiu!

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

09 lip 2014 - 12:50:46

Suknia na 4 zdjęciu od góry jest cudna serce Podobne widziałam w salonie Fasson w Paniówkach :)

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!

09 lip 2014 - 16:05:13

niestety przejrzałam wszystko - NIC :(( Szafiarki - czekam na Waszą burzę mózgów! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ten wyjątkowy dzien <3