Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

27 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ślub plenerowy

08 lip 2014 - 12:22:43

Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie ślubu cywilnego w plenerze. Miała może któraś?.Jeśli tak to prosiła bym o opinię jak było z realizacją?. Ja z narzeczonym mam termin za dwa lata w wakacje. Na razie mamy sale na wesele i zespół. Z urzędnikiem raczej też nie będzie problemu. Uroczystość na 120 osób. Zostało nam znalezienie miejsca na ślub plenerowy i kogoś do dekoracji na plener.
W ostateczności ślub plenerowy możemy mieć w ogrodzie przy sali. Ale szukamy nadal jakiegoś romantycznego miejsca.
Jeśli któraś miała taki ślub to poproszę namiary na jakąś firmę z mazowieckiego zimującą się dekoracją takiej uroczystości?

ślub plenerowy

08 lip 2014 - 12:26:20

ja dopiero bede miała.. 2 sierpnia nad jeziorem przy naszej sali.. nagłośnienie załatwione dekoratorka też.. oby pogoda była..

ślub plenerowy

08 lip 2014 - 12:36:40

Cytat
paolinka6623
ja dopiero bede miała.. 2 sierpnia nad jeziorem przy naszej sali.. nagłośnienie załatwione dekoratorka też.. oby pogoda była..

Mogłabyś mi powiedzieć jaki był koszt dekoracji ?
Ja znalazłam firmę dekoracją ale chcą 4 tys. i nie wiem czy to dużo czy mało? (za krzesła, dywan, namiot i stół dla urzędnika i lampiony z kwiatami)
Nikt więcej się nie wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-08 21:40 przez kasia984.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

ślub plenerowy

09 lip 2014 - 13:58:40

Ja dopiero zaczynam się zabierać za planowanie i muszę Wam przyznać że bardzo pomocna okazała się stronka http://www.baleweselne.pl/index.php/poradnik-slubny/. Sporo ciekawostek tam znalazłam. Co i gdzie można urządzić łącznie z propozycjami sal balowych. Popatrz tam myślę że znajdziesz coś ciekawego.

ślub plenerowy

09 lip 2014 - 14:15:57

Ja w zeszlym roku bylam na takim slubie w Spale, zaraz obok Tomaszowa Mazowieckiego i bylo pieknie!! poza tym, ze bylo goraco i pogryzly mnie starsznie komary po nogach i przez caly slub sie drapalam jak opetana ;D

ślub plenerowy

14 lip 2014 - 11:18:55

Cytat
kasia984
Cytat
paolinka6623
ja dopiero bede miała.. 2 sierpnia nad jeziorem przy naszej sali.. nagłośnienie załatwione dekoratorka też.. oby pogoda była..

Mogłabyś mi powiedzieć jaki był koszt dekoracji ?
Ja znalazłam firmę dekoracją ale chcą 4 tys. i nie wiem czy to dużo czy mało? (za krzesła, dywan, namiot i stół dla urzędnika i lampiony z kwiatami)
Nikt więcej się nie wypowie?

Stół dla urzędnika,krzesła dywan i namiot mamy za darmo od sali w ktorej mamy ślub.lampiony z kwiatami? nie mamy chyba czegoś takiego.. zapłaciłam 1400 zł razem z dekoracją sali. :) Aczkolwiek na dworze to będzie raczej taka skromna dekoracja same żywe kwiaty i tyle :)

ślub plenerowy

14 lip 2014 - 21:29:33

http://www.whitedressphoto.pl/
Zapraszam pary, które nie mają jeszcze wybranego fotografa :)

ślub plenerowy

14 lip 2014 - 21:32:51

ja bylam na slubie plenerowym,
powiem tak - piekna sprawa taki ślub, ale w naszym klimacie trafic z pogoda to trzeba miec niekiedy szczescie, chyba ze bedziecie miec plan B w razie deszczu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKNIA ŚLUBNA - POMOCY!