Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:14:51

Zostałam zaproszona na ślub do znajomych,do samego kościoła i mam dwa pytania jak mam sie ubrać tak jak bym szła na normalne wesele z impreza czy raczej jednak nie przesadzać i ubrać sie zwyczajnie jak co niedziele do kościoła i drugi problem to prezent mam im dać kopertę z pieniędzmi czy tylko kwiaty lub jakis alkohol?Pierwszy raz sie z czymś taki spotkałam także bardzo proszę o rade:)

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:18:05

Ja bym się ubrała dość elegancko, ale nie typowo weselnie, a co do prezentu to myślę że drobny upominek w postaci np. wina i czekoladek w zupełności wystarczy, w końcu nie płacą za Ciebie w lokalu :)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:19:18

No jak zostałaś zaproszona na sam ślub, a nie wesele ani żaden obiad to proponuję poprzestać na kwiatkach. Ubierz się w jakąś sukienkę, tak jak na oficjalny obiad, bez przesadnego strojenia jak to tylko godzina w kościele :)

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:19:28

osobiście kasy bym nie dała. Kwiaty, wino, czekoladki..czy co tam sobie młodzi zażyczą owszem. A ubrałabym się w jakąś ładna sukienkę.

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:24:40

Ubierz się elegancko ale nie tak jak na wesele. Kup kwiaty lub jakieś dobre winko i już.

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:26:30

Ja sama kiedyś byłam zaproszona na sam ślub koleżanki. Ubrałam sukienkię. Bez przesady też aby się stroić i razem z koleżanką dałyśmy zestaw filiżanek.

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:30:03

Jakaś ładna sukienka będzie ok. Jeśli nie jesteś zaproszona na przyjęcie to kwiaty i życzenia w zupełności wystarczą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-13 11:30 przez maffka.

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:36:37

Cytat
basia1590
Ja bym się ubrała dość elegancko, ale nie typowo weselnie, a co do prezentu to myślę że drobny upominek w postaci np. wina i czekoladek w zupełności wystarczy, w końcu nie płacą za Ciebie w lokalu :)

Dokładnie :)

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:38:06

Dziękuję za odpowiedz bo mój mąż zdziwia chce robić nie wiadomo jakie prezenty bo według niego nie pasuje dać np same kwiaty i nie mogę mu przetłumaczyć ze ich nasza obecność nic nie kosztuje,a jak nas zaprosili na swój ślub to zrobimy im przyjemność sama obecnością



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-13 11:42 przez badgirl13.

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:41:40

Cytat
basia1590
Ja bym się ubrała dość elegancko, ale nie typowo weselnie, a co do prezentu to myślę że drobny upominek w postaci np. wina i czekoladek w zupełności wystarczy, w końcu nie płacą za Ciebie w lokalu :)
Otóż to.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 11:45:06

Cytat
basia1590
Ja bym się ubrała dość elegancko, ale nie typowo weselnie, a co do prezentu to myślę że drobny upominek w postaci np. wina i czekoladek w zupełności wystarczy, w końcu nie płacą za Ciebie w lokalu :)

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 16:20:17

Dziękuję za odpowiedz bo jakoś mi sie nie widziało kupować sukienki na godzinę a w domu zawsze jakoś sukienkę znajdę:)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 16:28:20

jasne ze tylko jakis drobiazg lub kwiaty,kasa w życiu :) a ubrac sie elegancko ale bez przesady i to jest raczej zawiadomienie o ślubie bo zaproszenia to są na wesele

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 16:48:32

Ubierz się elegancko i schludnie - nie w jeansy i sukienka weselna też nie musi być.
Na twoim miejscu bym kupiła jakiś drobiazg - kwiaty zwiędną i każdy zapomni ale np. jakaś maskotka, winko, czy np. zestaw 2óch filiżanek też fajny pomysł. Nie musi to kosztować majątek ale zawsze taki drobiazg to miło dostać :) Tym bardziej, że skoro to są znajomi dla których jesteś na tyle ważna, że zostałaś zaproszona aby wspólnie przeżyć ten niezwykły dzień.

Zaproszenie na sam ślub

13 cze 2014 - 17:32:05

fajny ten pomysł z tymi dwoma filiżankami mam tydzień czasu to może gdzieś znajde



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 11:42 przez badgirl13.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent ślubny - h/n?