Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Pierwsza część wątku dotyczącego ślubów 2014 osiągnęła ponad 500 stron.

Zapraszam do kontynuacji dyskusji w drugiej części! :) chat

Link do pierwszej części: szafiarenka.pl/46/7860651/slub-2014-watek-zbiorczy.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-09 14:56 przez Ola.

haha przekroczyłyśmy jakiś limit? jak przekupy nadajemy o tych ślubach ;) dziewczyny mam pytanie. radziłam się trzech makijażystek każda mówi co innego. rzęsy lepsze te w kępkach doczepić, czy kupić te "całościowe" i przykleić. Jedna mówi że lepsze takie, druga jeszcze inaczej. Już nie wiem co robić a próbny mam w środę. Muszę szybko coś zdecydować bo jeśli będę chciała te "całościowe" to sama muszę je zakupić. Wydaje mi się, że w tych będzie bardziej spektakularnie... ale wątpliwość zasiała we mnie ta moja pani od makijażu bo powiedziała, że mogą odpaść i że lepsze kępki... co myślicie?

o taki efekt mi chodzi ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-09 18:57 przez pszczola.

Jak mi makijażystka nałożyła te "całe rzęsy" to czułam się fatalnie. Niewygodne, bardzo odczuwalne, sztucznie wyglądające... Osobiście zdecyduję się na kępki. :)

Kępki nie beda 'ciagnac' powiek do dolu, a i efekt bedzie bardziej naturalny. Chyba ze chcesz tak bardzo rzesy to poszukaj połowek :) Sama zdecydowalam sie na kepki, przy dobrze dobranej dlugosci fajnie oko sie prezentuje :)

Ja raz w zyciu robiłam sobie rzesy i wybrałam kępki ;) rzęsy wyglądały bardzo naturalnie ;)
Kuzynka z kolei miała te całe rzęsy, widac było odrazu taką "sztuczność" i na dodatek w połowie przyjęcia weselnego jedna zaczęła sie jej odklejac ;) mowila, ze czuła, jak przy mruganiu ja to ciągnie, az w koncu odleciała połowa rzęsy ;)

a ja wczoraj zrobiłam test ciążowy i dwie grube kreski :) jesteśmy w szoku ale to miła niespodzianka :) zrobię jeszcze 2 inne testy w niedługim okresie czasu, za 3 tyg wracamy do Polski i od razu lecę do ginekologa :) mam nadzieje, że wszystko dobrze :) chyba jeszcze to do mnie nie dochodzi że nasze dzieciątko będzie z nami na ślubie:)

dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. zaufam Waszym radom :)
Gratuluję asiaaaaa1234 :) życzę zdrówka!

asiaaaaa1234 Gratulacje :)

pszczola Daj znac po probnym makijazu :)

Witajcie, ja już po Wielkim Dniu:)
Fotek od fotografa jeszcze nie mam ale coś wam wrzucę.
Ślub był wspaniały, pogoda piękna a goście weselni bawili się do 5.
Chciałabym to powtórzyć...:):)Pozdrawiam!!
Zazdroszczę że Jeszcze ten dzień przed Wami!!!

madziaaa21 Pięknie wyglądałaś, śliczna suknia, gratulacje i życzę wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia:D

madziaaa21 gratulacje i duzo szczescia na nowej drodze zycia :D

madziaaa21

Ślicznie wyglądałaś!! Też będę mieć taką "koszulkę" do Kościoła:)

madziaaa21 Gratulacje !! :) Przepieknie wyglądałaś :)

JA swojego wielkiego dnia juz doczekac sie nie moge a zarazem nerwy mnie zjadaja...:(

dziewczyny mój dzien 13 wrzesnia a juz spadłam 5kg w niecały miesiac;(

goska2942 ja tez mam 13 wrzesnia ;) i tez schudlam troszke wiecej niz ty a co bedzie dakej .... co masz juz zalatwione?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wesele- dodatki