Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla teściowej?

05 cze 2014 - 19:36:09

Możesz też zorganizować kolację w restauracji dla dwojga.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 19:36 przez keyy.

Prezent dla teściowej?

05 cze 2014 - 19:42:33

wypad to dobry pomysł, albo chociaż bilety do teatru? M

oja teściowa miała 2 tygodnie temu 50te urodziny, i dostała 3 zastawy obiadowe i 2x zestawy filiżanek i dzbanków. Co ma z tym zrobić?:D zwłaszcza, że i tak miała już szafki zawalone porcelaną i szkłem :D

Prezent dla teściowej?

05 cze 2014 - 19:53:32

wybacz, nie wiem jaka masz teściową ale tak jak dziewczyny piszą karnet do SPA lub wypad dla dwojga są fajnymi pomysłami. Ja mojej od dobrych kilku lat nie robię prezentów, a jedyne co dostaje to kwiaty i czekoladki. Przestaliśmy z mężem robic prezenty bo była zawsze niezadowolona, nawet nie potrafiła przyjąć prezentu bez komentarza, zawsze było " ło takie coś? " " ło a po co?" więc teraz G. Jedyne co jej mogę jeszcze kiedyś sprezentować to strychnina, taką "uroczą" jest osobą.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

Prezent dla teściowej?

20 cze 2014 - 20:26:58

Ja moją teściową zabieram we wrześniu na 6 dni nad morze:) Powiedziałam jej o tym wyjeździe przed wczoraj i ucieszyła się jak dziecko:) Nie widziała morza odkąd skończyła 7 lat a teraz ma 54... Muszę tylko po niedzieli zrobić szybki przelew z rezerwacją i zacznę odliczać dni do wyjazdu:) Chciałam by teść z nami jechał ale nie dostanie urlopu:/

Prezent dla teściowej?

03 gru 2020 - 11:25:32

Myślę, że jakieś bilety do opory lub teatru to super pomysł. A może nawet spa dla dwojga?

Prezent dla teściowej?

15 lis 2021 - 09:49:04

Biżuteria dla teściowej to zawsze udany pomysł na prezent! Wisiorki damskie zawsze są trafnym wyborem. :)

Prezent dla teściowej?

22 lis 2021 - 08:30:45

Moze jakaś elegancka, klasyczna biżuteria? Najlepiej ręcznie wykonana: https://rosachains.com/polish/ . Myślę, że przy takim prezencie mocno zapunktujesz u teściowej :)

Prezent dla teściowej?

19 lut 2022 - 15:39:14

Moim zdaniem fajnym i praktycznym prezentem będzie biżuteria, jeśli zastanawiacie się nad taką opcją, to spory jej wybór jest na stronie https://edibazzar.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ