Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

29 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla teściowej?

05 cze 2014 - 19:36:09

Możesz też zorganizować kolację w restauracji dla dwojga.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 19:36 przez keyy.

Prezent dla teściowej?

05 cze 2014 - 19:42:33

wypad to dobry pomysł, albo chociaż bilety do teatru? M

oja teściowa miała 2 tygodnie temu 50te urodziny, i dostała 3 zastawy obiadowe i 2x zestawy filiżanek i dzbanków. Co ma z tym zrobić?:D zwłaszcza, że i tak miała już szafki zawalone porcelaną i szkłem :D

Prezent dla teściowej?

05 cze 2014 - 19:53:32

wybacz, nie wiem jaka masz teściową ale tak jak dziewczyny piszą karnet do SPA lub wypad dla dwojga są fajnymi pomysłami. Ja mojej od dobrych kilku lat nie robię prezentów, a jedyne co dostaje to kwiaty i czekoladki. Przestaliśmy z mężem robic prezenty bo była zawsze niezadowolona, nawet nie potrafiła przyjąć prezentu bez komentarza, zawsze było " ło takie coś? " " ło a po co?" więc teraz G. Jedyne co jej mogę jeszcze kiedyś sprezentować to strychnina, taką "uroczą" jest osobą.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

Prezent dla teściowej?

20 cze 2014 - 20:26:58

Ja moją teściową zabieram we wrześniu na 6 dni nad morze:) Powiedziałam jej o tym wyjeździe przed wczoraj i ucieszyła się jak dziecko:) Nie widziała morza odkąd skończyła 7 lat a teraz ma 54... Muszę tylko po niedzieli zrobić szybki przelew z rezerwacją i zacznę odliczać dni do wyjazdu:) Chciałam by teść z nami jechał ale nie dostanie urlopu:/

Prezent dla teściowej?

03 gru 2020 - 11:25:32

Myślę, że jakieś bilety do opory lub teatru to super pomysł. A może nawet spa dla dwojga?

Prezent dla teściowej?

15 lis 2021 - 09:49:04

Biżuteria dla teściowej to zawsze udany pomysł na prezent! Wisiorki damskie zawsze są trafnym wyborem. :)

Prezent dla teściowej?

22 lis 2021 - 08:30:45

Moze jakaś elegancka, klasyczna biżuteria? Najlepiej ręcznie wykonana: https://rosachains.com/polish/ . Myślę, że przy takim prezencie mocno zapunktujesz u teściowej :)

Prezent dla teściowej?

19 lut 2022 - 15:39:14

Moim zdaniem fajnym i praktycznym prezentem będzie biżuteria, jeśli zastanawiacie się nad taką opcją, to spory jej wybór jest na stronie https://edibazzar.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ