Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:40:35

Tydzień temu, byłam na weselu kuzynki nie jestem z nią jakoś w bliskich relacjach. Przyznam nie pochodzę z biednej rodziny, itp. Dałam jej 300zł bo tyle uważałam za stosowne, i doszły do mnie informacje że później panna młoda komentowała "pieniądze mają a tylko 300zł dała?, żenada, po co w ogóle przychodziła". Jakbyście się do tego odniosły?

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:42:16

W ogole bym sie do tego nie odniosla.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:43:16

:/ bardzo materialna panna młoda. okropne zachowanie z jej strony. niecieszył ją fakt, że wgl przyszłaś, tylko to, ile od kogo dostała.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:44:38

Doszły Cię informacje - bardzo wiarygodne źródło.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:45:37

Śmieszą mnie ludzie, którzy zapraszają gości na wesele tylko po to by dali kase...

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:47:26

widocznie jej na kasie zależało tylko :)

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:47:50

Cytat
Zuosnica
Doszły Cię informacje - bardzo wiarygodne źródło.
akurat źródło wiarygodne :) bo powiedziała mi babcia która raczej plotkarą nie jest

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:52:02

a po co sie odnosic. to tylko o niej swiadczy nie o tobie.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 14:56:23

No cóż, większość młodych wyprawiających wesele za pieniądze rodziców myśli tylko o kasie, także nic nowego. Piszą bzdurne wierszyki na zaproszeniach, żeby przynieść pieniądze, plus dodatkowo pół ogrodu, żeby nie trzeba było kupować sadzonek do ogrodu i są happy.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 15:04:46

a czym ty sie przejmujesz.bylas na weselu pobawilas sie zjadlas napilas i tyle.a co sobie tam gada czy nie gada to jej sprawa.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 15:05:10

Cytat
miranda25
Cytat
Zuosnica
Doszły Cię informacje - bardzo wiarygodne źródło.
akurat źródło wiarygodne :) bo powiedziała mi babcia która raczej plotkarą nie jest
Skoro powtórzyła Ci takie słowa to nie wiem jak inaczej możnaby ją nazwać. Szkoda, że babcia nie zareagowała. Nie wiem, chcesz się z młodą teraz konfrontować?

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 15:09:35

Nie oszukujmy się, ale to, ile wrzucamy w kopertę jest zależne od naszej pozycji materialnej. Nic dziwnego, że liczyła na więcej. 300 zł, idąc z osobą towarzyszącą, to.. żenada w mojej opinii także. Biorąc pod uwagę fakt, że pewnie nie jesteś już małą dziewczynką, którą utrzymują rodzice.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 15:11:47

Nie przejmuj sie tym.
Dla mnie ogolnie zapraszanie na slub dalszej rodziny typu kuzynka kuzynki czy ciotka daleka jest bez sensu. Uwazam ze powinno sie zapraszac najblizsza rodzine. Niektorzy zapraszaja specjalnie nie wiadomo kogo zeby bylo duzo ludzi i zeby sie popisac i "dostac kase".
Kazdy daje tyle ile chce:)
Mnie smiesza zaproszenia z wierszykami typu "zaoszczedzcie nam dzwigania, do koperty wloz banknocik a rozwiazesz ten klopocik" albo cos w tym stylu...
Kurde, wesele sie robi zeby uczcic ten dzien i spedzic go z rodzina czy dla kasy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-01 15:12 przez baletnica11.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 15:14:39

Cytat
interpunkcja
Nie oszukujmy się, ale to, ile wrzucamy w kopertę jest zależne od naszej pozycji materialnej. Nic dziwnego, że liczyła na więcej. 300 zł, idąc z osobą towarzyszącą, to.. żenada w mojej opinii także. Biorąc pod uwagę fakt, że pewnie nie jesteś już małą dziewczynką, którą utrzymują rodzice.
dałam tyle ile uważałam za stosowne, to że ona liczyła na więcej to cóż co ja poradzę.

Obgadana bo za mało dała

01 cze 2014 - 15:15:48

W takim razie po co się tym przejmujesz? Jest to daleka kuzynka, jak sama przyznałaś, także ... A jej rozżalenia sytuacją pewnie szybko minie.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Matka chrzestna przez fb?