Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

21 minut temu

sprawdzony stomatolog

24 minut temu

sklep detailingowy

48 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

23 cze 2014 - 18:29:19

kiedy poznać rodziców między sobą ? znamy się od przeszło 3 lat a zaręczeni jesteśmy od marca tego roku ;) ślub planujemy 2015/2016 ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 18:29 przez ninuskaa.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

27 cze 2014 - 14:05:57

ale ostatnio jest tu spokój ;) wszyscy na wakacjach czy akurat prdzyszedł ten wielki dzień ??:)


ma któraś z was ciekawe zaproszenia?? chodzi mi głównie o tekst ale i o o ich formę :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

27 cze 2014 - 14:26:55

Przeniosłyśmy się do drugiego wątku ..zapraszamy

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lip 2014 - 23:56:30

Cytat
Dereonka
Cytat
mademoiselle05
chyba ogloszenie dam he he:P nie wiem na prawde co mam zrobic a za miesiac juz musze podac swiadkow w kosciele...

Jak jestes z wlkp. to ja moga byc Twoja świadkowa :D :P

A swoja droga szczerze? to mega chamowa ze odmawiaja!!!
nie rozumiem co chamskiego jest w tym że ktoś nie chce być świadkiem? ma coś robić wbrew sobie?

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

10 lip 2014 - 10:14:42

Jeśli ktoś szuka lokalu weselnego koło Warszawy a chce mieć piękne i ustronne miejsce to polecam Pałacyk Otrębusy koło Warszawy. Piękny z zewnątrz i wewnątrz. Organizowane tam wesele będzie niczym z bajki, Do tego świetna obsługa i jedzenie. Polecam ! Tu oferta jeśli ktoś chce skorzystać w przyszłości.
http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Palacyk-Otrebusy.html

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

14 lip 2014 - 18:59:09

Dziewczyny, a czy któraś ma jakiegoś godnego polecenia fotografa? :)
Interesują mnie okolice Warszawy :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

31 lip 2014 - 08:39:42

Gdyby któraś z Was szukała jeszcze ślubnej biżuterii (niekoniecznie tylko i wyłącznie w odcieniu bieli ;) ) to mam fajne kolczyki:


A jeśli chcecie coś specjalnego, jakiś wzór kolor, czy coś, piszcie śmiało, zobaczymy co da się zrobić ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 sie 2014 - 17:45:05

Jakie macie pomysły na podziękowanie dla gości? :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 wrz 2014 - 16:04:22

Witam,

Fotobudka FOTOSZOTY - jeżeli brakuje Wam szalonej alternatywy na wesele, imprezy i eventy to jesteśmy właśnie tym czego szukacie!
Fotoszoty gwarantują niesamowitą zabawę, uśmiechniętych i roześmianych ludzi na Twoim przyjęciu.

Niczym się nie musisz przejmować, bo na każdym evencie, imprezie, weselu obsługą będzie zajmował się uśmiechnięty i chętny do pomocy asystent.
Poza tym korzystanie z fotobudki jest bardzo proste i intuacyjne. Wystarczy nasinąć magiczny przycisk START by rozpocząć odliczanie… i tak zaczyna się Twoja przygoda z Fotoszotem. Masz koło 5 sekund, aby ładnie się uśmiechnąć, zrobić głupia mine lub użyć jakiegoś gadżetu, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twoich znajomych. PSTRYK ZDJĘCIE! Szoty następują po sobie w krótkim odstępie czasowym. Dużym plusem jest to, że nie trzeba korzystać z lusterka – wystarczy się przejrzeć w ekranie znajdującym się naprzeciwko Ciebie! Po krótkiej chwili zdjęcia drukują się w dwóch odbitkach.
Płacisz tylko za czas wynajęcia fotobudki. Limit zdjęć jest nieograniczony, pstrykasz ile chcesz!!!
Zmieniasz pozy i gadżety a szot następuje za szotem! Goście będą zachwyceni taka cudowną, darmową pamiątką.
W cenie pakietu zawarty jest transport, akcesoria, obsługa i oczywiście nieskończona ilośc zdjęć i dużo fun’u.
Dodatkowo można zamówić albumy pamiątkowe wraz z przylepcami.
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, wykonujemy zdjęcia najwyższej jakości oraz zapewniamy profesjonalną obsługę.
Wspołpraca z nami przebiega przyjemnie i przyniesie Ci dużo satysfakcji. Cały czas się rozwijamy robiąć wszystko z pasją. Wybieramy najnowsze i najzabwanijesze akcesoria. Zrobimy wszystko by Twoja impreza została w pamięci na długie lata. Rozkręcimy każdego - od małego do starego :)

ZACHOWAJ WSPOMNIENIA! RÓB ZDJĘCIA RAZEM Z NAMI!!!
Zapraszamy do kontaktu www.fotoszoty.pl - odpowiemy na każde pytanie.
Pracujemy na terenie woj. dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego, lubuskiego - Dojedziemy wszedzie!

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

26 lis 2014 - 21:58:20

Ta sala należy do obleganych, moje szczęście polegało na tym że poszłam i na przyszły rok został tylko jeden termin, który od razu zamówiłam ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

10 gru 2014 - 15:40:56

Przyszłe i Przeszłe Panny Młode - chciałam sie podzielić z wami moją orkopną historią.

Moja szyta na miarę suknia (studio mody ślubnej Violi Piekut na Okrzei przy Towarowejw Warszawie) rozerwała się w kościele tuż przed przysięgą!!!
zły
Wybrałam suknię z salonu Angel na Okrzei, sezon 2013/2014, szyta na miarę. Ekspedientki były miłe, doradzały i poświęcały dużo czasu. Problemy zaczęły się na jakiś miesiąc przed ślubem. Pojawiły się częste zmiany daty i godzin przymiarek (bo szwalnia nie nadążała z zamówieniem), co w tych ostatnich dniach przysporzyło nam przeogromnego stresu i brak pewności, że suknia będzie gotowa. Nie będę rozpisywać się o wszystkich opóźnieniach i niedociągnięciach, ale najważniejsze jest to, że suknia była już w momencie przymiarek za ciasna w żebrach, ciężko mi się oddychało i martwiłam się o to jak będę w niej tańczyć . Dodam, że suknia była za ciasna w żebrach, a nie w talii, gdzie mogłam teoretycznie przytyć w ostatnim tygodniu (a było na odwrót). Ekspedientki zapewniały, że wszystko jest jak należy, suknia ma się trzymać na żebrach i że suwak nie ma prawa się rozejść, bo jest najmocniejszy ze wszystkich dostępnych.

Suknię odebrałam w czwartek przed ślubem i założyłam dopiero w dniu ślubu. Już wtedy świadkowa miała problemy z dopięciem zamka, ale wierzyłyśmy w zapewnienia salonu, który ma dobrą renomę. Jakież było moje zdziwienie, gdy siedząc przed ołtarzem z narzeczonym nagle… suwak puścił! Widać było całe plecy, łącznie z bielizną! W tym momencie skończył się urok całej ceremonii: Pan Młody w popłochu, świadkowa w panice, płacz mamy, szepty gości i oczywiście zażenowanie księdza… Nie mogłam wyjść z ławki ani na przysięgę, ani na znak pokoju do rodziców. Rozerwana suknia Violi Piekut popsuła mi ceremonię ślubną i najpiękniejszy dzień życia. Po ceremonii świadkowa zszyła dziurę białą nicią, ale do końca wesela miałam zostawioną małą „łezkę” z tyłu sukni by móc normalnie oddychać.


W poniedziałek zaraz po ślubie przyjechaliśmy z mężem do salonu Angel z reklamacją sukienki i naszą dramatyczną opowieścią, na co ekspedientki nie raczyły powiedzieć słowa „przepraszam” czy „przykro mi”, ale wręcz bezczelnie odparły „raz na sezon suwak się psuje, akurat to był ten”. Również pisma prawnicze do właścicieli salonu Państwa Piekut w niczym nie pomogły i do dziś nie usłyszałam słowa „przepraszam”.

Stanowczo odradzam salon Angel Violi Piekut. Swoim zachowaniem i podejściem do klienta zachowali się absolutnie nieprofesjonalnie, bezczelnie i wykazali brak odpowiedzialności za swoje produkty.


Dziewczyny, są w Warszawie dziesiątki innych sklepów z sukniami, nie ryzykujcie swojego ślubu!

Po zdjęcia zapraszam na mojego facebooka "Rozerwana Panna Młoda"
Jedno zdjęcie sukni dla smaczku:
[embed_image 8d7e52b754ab10ad0fc0da857894a75c]



ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

10 gru 2014 - 18:15:37

O jej, bardzo mi przykro. Co za su*i! Bardzo Ci współczuje, że taka przykrość Cię spotkała. Mam nadzieje, że nie będziesz kojarzyła do końca życia swojego ślubu z tym wydarzeniem:( Życzę zwrotu pieniędzy !~!

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

10 gru 2014 - 18:57:04

nati - żadna suma pieniędzy nie zrekompensuje straty tego dnia.

Reklamowałam suknię, wysłałam pismo o rozwiązanie umowy by odzyskać pieniądze, ale salon nie poczuwa się do winy. Jedyne co zrobili to po ślubie wymienili mi zamek na rzekomo jeszcze mocniejszy chociaż na ostatniej przymiarce ekspedientka zapewniała mnie, że mocniejszych już nie ma. Po tylu tygodniach od tej historii nadal nie usłyszałam słowa "przepraszam", które powinno mi się należeć w pierwszej kolejności. A w odpowiedzi na moje pismo napisali, że suknia w dniu oddania (!!!) była dobra i że nie popełnili błędu w sztuce krawieckiej.

Dla mnie zachowanie firmy Viola Piekut jest bezczelne i bez jakiekolwiek szacunku do klientki, która zostawia w salonie grube pieniądze. Naprawdę nie sądziłam, że takie rzeczy mogą się wydarzyć w firmie takiej znanej projektantki... Wyboraźcie sobie, gdyby to samo wydarzyło się Annie Guzik albo Agnieszce Szczurek, które też brału ślub w jej sukniach. Niestety nie jestem celebtrytką z własnym fanpage na FB i tysiącami fanów i widocznie z tego powodu potraktowaniu mnie jak plebs.
;(

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

15 gru 2014 - 14:07:10

RozerwanaPn współczuje.. bardzo to przykre.. :( Taka firma.. podobno z dobrą opinią a taką manianę odwalili... to nie powinno się stać..

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

18 lut 2016 - 19:21:40

Niektóre salony ślubne a może dokładniej konsultantki czy właścicielki salonów nie mają za grosz współczucia - branża jest dość odpowiedzialna i wymagająca i nie ma miejsca na jakieś niedociągnięcia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miejsce na plener ślubny- województwa