Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta przy cukrzycy

46 sekund temu

motywacja na diecie

35 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

24 lis 2013 - 21:46:11

My mamy wodke Wyborowa no ale nam alkohol daje sala wiec nie mielismy wyboru,po prostu powiedziano nam ze alkohol w cenie 195zl za osobe,
0,5l na dorosla glowe. No ale musimy dokupic w razie zastawiania:)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 07:29:18

Cytat
JegoBaba
a mi się dziś nie chce żyć....:( i to nie chodzi o ślub, tylko o miłość, o rozczarowanie :(
trudno przezyć normalne rozstanie, z kimś z kim było się 'tylko' w związku, a co dopiero jak planowało sie ślub i wspólne życie... z drugiej jednak strony gdyby mój chociaż w półsłowie, szeptem czy w innej sytuacji nadpomknął że nie jest pewny ślubu to odrazu bym to wszystko odwoływała. Nie może być tak, że ktoś nie jest pewny, chociażby w 1%, ale nie jest. Dla mnie to niepojęte. To dorosłe życie, decyzja nieodwołalna praktycznie...


Wybrałam sukienkę. http://www.sprzedajsuknie.pl/userfiles/announcement/suknie_slubne_1345801620.jpg gdy założyłam, wiedziałam że to Ta. A o to chyba chodzi.. Nie wiem jeszcze jaki dobiorę kolor szarfy ale to już szczegół. Co myślicie?
(Kolekcja Angel, projekt Violi Piekut dla Agnieszki Popielewicz model Cascada)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 08:07:23

Cytat
JegoBaba
dziewczynki mój Narzeczony jednak stchórzył i uciekł. Stwierdził, że nie chciał zaręczyn ani ślubu. Powiedział, że został do tego zmuszony i czuł presję. (cały czas jak pytałam czy jest pewny, odpowiadał, że tak, czy ma wątpliwości to odpowiadał nie) No i ogólnie od 1,5 tygodnia nie jesteśmy już razem. Człowiek myśli, że ma poukładane w miarę życie, plany na dom, rodzinę, a tu taka weryfikacja.

Wam Wszystkim za to życzę wspaniałych mężczyzn u boku, którzy będą was kochali ponad życie i zawsze będą dla was opoką. Mam nadzieję, że przygotowania miną wam w szczęśliwej atmosferze, a sam ślub będzie dniem spełnienia marzeń.

Miłych przygotowań.
Buziaki :*

Życzę Ci z całęgo serca, zebyś spotkała tego jedynego i zebys długo nie musiala czekac.
Cytat
PauLuSia_a
jeszcze może być tak że wróci z podkulonym ogonem i będzie prosił .. może sie wystarszył, chciał na spokojnie .. sobie przemysleć wszystko, oby tak było :)

ja juz bym takiego faceta nie chciala, bo balabym sie ze zawsze moze sie zawinac jak tylko jakas porzadnie stresowa sytuacja sie pojawi.
Cytat
madzwocho
Cytat
JegoBaba
a mi się dziś nie chce żyć....:( i to nie chodzi o ślub, tylko o miłość, o rozczarowanie :(
trudno przezyć normalne rozstanie, z kimś z kim było się 'tylko' w związku, a co dopiero jak planowało sie ślub i wspólne życie... z drugiej jednak strony gdyby mój chociaż w półsłowie, szeptem czy w innej sytuacji nadpomknął że nie jest pewny ślubu to odrazu bym to wszystko odwoływała. Nie może być tak, że ktoś nie jest pewny, chociażby w 1%, ale nie jest. Dla mnie to niepojęte. To dorosłe życie, decyzja nieodwołalna praktycznie...


Wybrałam sukienkę. http://www.sprzedajsuknie.pl/userfiles/announcement/suknie_slubne_1345801620.jpg gdy założyłam, wiedziałam że to Ta. A o to chyba chodzi.. Nie wiem jeszcze jaki dobiorę kolor szarfy ale to już szczegół. Co myślicie?
(Kolekcja Angel, projekt Violi Piekut dla Agnieszki Popielewicz model Cascada)

Piekna suknia, tez chcialam z podobny dolem na samym poczatku, ale nie wygladalam dobrze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 08:18 przez Dereonka.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 11:54:21

mam do was dziewczyny ogromną prośbę ponieważ mam suknie w stylu greckim juz ją pokazywałam ale dodam jeszcze raz dla przypomnienia :)
proszę was o pomoc jaki welon do takiej sukni nie mam wogóle pomysłu co moze do niej pasować :(



ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 13:05:59

madzwocho ładna sukienka, choć ja raczej bym takiej nie wybrała, góra niezbyt mi się podoba.

monik22 wydaje mi się że najlepszy byłby albo krótki (taki za ramiona) z jakąś błyskotką na dole np

, żeby pasował do dekoltu, albo coś takiego albo całkiem długi

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 17:25:21

A mogłybyście spojrzec na portfolio tego salonu fotograficznego http://www.dwudziestadruga.pl/ bardzo mi się podobają sesje plenerowe jakie już wykonali z innymi parami małżeńskimi, ale mój nazeczony jest sceptyczny, za pwoażny i nie chce... jak mam go rpzekonac, ze takie zdjęcia są pamiątką na całe życie wiec warto je zrobic? ;/

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 19:12:26

cynamonka26
Te zdjęcia i sesje są cudowne! Rewelacyjni fotografowie :)
Ciekawe jak z ceną :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 19:25:58

Bardzo mi sie podobaja zdjecia!! Noby takie zwykłe ale maja to cos:)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 19:33:55

Witajcie!
Mam do Was takie pytanie, czy któraś z Was zamawia/ zamówiła ślubne buty taneczne? Bo tak się nad tym zastanawiam..

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 20:22:07

Ja kupuje dwie pary butów ;) Pierwsze białe na platformie ze złotym obcasem (zamierzam w nich chodzić tak długo, jak się będzie dało), a drugie kupie sobie na przebranie ;) Tylko sie zastanawiam, czy kupic baletki, czy cos na delikatnym obcasie ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 21:15:24

cynamonka26 fotograf fajny, ale nic na siłę, jeśli narzeczony nie chce.. To w końcu też jego ślub. Ale na pewno znajdziesz jakiś swój sposób żeby go przekonać ;)

Jeśli chodzi o buty do tańca to też raczej o takich myślałam. Jeśli znajdę jakieś w miarę oględne to takie kupię. Nie chcę się męczyć przez całą noc na własnym weselu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 21:16 przez sethesa.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 22:33:46

kochane a jaki welon pasuje do tej sukni?


ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

25 lis 2013 - 22:40:10

tez mam pytaniejakie dodatki do sukni broadway,zawsze marzył mi się diadem ale nie wiem czy do tej góry by pasowało czy by nie było już przesadnie?



ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

26 lis 2013 - 00:14:46

Cytat
JegoBaba
dziewczynki mój Narzeczony jednak stchórzył i uciekł. Stwierdził, że nie chciał zaręczyn ani ślubu. Powiedział, że został do tego zmuszony i czuł presję. (cały czas jak pytałam czy jest pewny, odpowiadał, że tak, czy ma wątpliwości to odpowiadał nie) No i ogólnie od 1,5 tygodnia nie jesteśmy już razem. Człowiek myśli, że ma poukładane w miarę życie, plany na dom, rodzinę, a tu taka weryfikacja.

Wam Wszystkim za to życzę wspaniałych mężczyzn u boku, którzy będą was kochali ponad życie i zawsze będą dla was opoką. Mam nadzieję, że przygotowania miną wam w szczęśliwej atmosferze, a sam ślub będzie dniem spełnienia marzeń.

Miłych przygotowań.
Buziaki :*



Ja p...... co za gość ;/ A już było dobrze, wróciłaś do niego i co. Wróciłaś do rodziców? To już definitywne rozstanie?

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

26 lis 2013 - 07:43:00

Jasemmine też zamiarzam 2 pary butów kupic ale mi stopy zwykle puchną tak, że innych eleganckih na obcasie pewnie nie założę. Buty taneczne to dobry pomysł ale są drogie, tak od 300zl w góre z tego co się orientowałam. Ale pewnie warto.

cynamonka26 świetne zdjecia robią!!!


rybka201085 podoba mi się Twoja suknia, w moim stylu, też mam góre bogata a dół prosty

Przyszły zaproszenia !!:))A w sobotę spróbujemy kupic wódkę;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla teściowej?