Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 20:21:25

JegoBaba cieszę się,że wszystko się ułożyło :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 20:26:34

Cytat
JegoBaba
No ja już w domu i jednak wszystko da się naprawić. Chyba gorączka przed weselna nas dopadła i jakaś nerwówka. Mam nadzieję, że uda Nam się pokonać ten problem i już nigdy do takiego stanu nie doprowadzimy by zastanawiać się nad rozstaniem :)

Jakiś kiepski okres dziewczyny mamy :)
Sethesa idziemy przed 11 oglądać te suknie?

Wspaniale ze udalo sie dojsc do porozumienia!!! :)) bardzo sie ciesze, a nastepnym razem trzepnij w ucho tego swojego jak mu znowu takie glupoty do glowy przyjda!!!

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 20:55:02

u mnie 13 września:)
Chcieliśmy fajny zespół i salę i ciężko było zgrać wolne terminy, stąd ta piękna data:D a szukaliśmy na początku czerwca:)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 21:11:48

Cytat
xpatusiaxx
Cytat
sethesa
Wczoraj teściowa mnie zaskoczyła.
Chce, żebyśmy puszczali po ślubie gołębie? <WTF? Żeby na nas narobiły?>

Chce wynajmować jakiś czarny samochód, gdzie my się umówiliśmy z chrzestnym mojego, że on nas zawiezie bo ma eleganckiego Dodgea, a do terenówki łatwiej wsiąść w tych wszystkich sukniach niż do jakiegoś głupiego wypożyczonego ciasnego Audi, nie mówiąc już o kosztach.

Poza tym chciałam odkupić resztę wódki z wesela jego siostry, bo im sporo zostało i pozostałą część dokupić przed końcem roku, to usłyszałam, że nie możemy od nich kupić bo trzymają ją na chrzest (przy czym dopiero planują dziecko za rok może dwa), a poza tym to w ogóle nie ma co trzymać tyle czasu tej wódki bo się zepsuje. Kupimy w lipcu, miesiąc przed weselem, bo dla teściówki podwyżka akcyzy to pryszcz. Ciekawe, że do naszego wesela za 280 dni się zepsuje, a do chrzcin które będą Bóg-raczy-wiedzieć-kiedy się nie zepsuje? Gdyby to było typowo za jej pieniądze to niech robi co chce, ale ustaliliśmy, że dzielimy się kosztami po połowie, a moi rodzice mają już przeznaczony na ten cel budżet, który wcale nie jest taki znowu okazały.

Wygląda na to, że jednak nie będę miała tak po swojemu jak chciałam. Te gołębie w ogóle, co to za pomysł?


moja chciała wymusić na nas zmianę godziny na 18,twierdząc,że 16 to stanowczo za wcześnie bo od rana musi być już u fryzjera i na pewno nie zdąży się ogarnąć do 16?
a co ze mną? kurcze to ja chyba powinnam już od 6 tkwić u wizażystki i fryzjerki :P

nie przejmuj się teściową
to Twój dzień i nie daj sobie wejść na głowę

a co do gołębi również jestem na nie

Również jestem na nie gołębi.

Dziś byłam podpisywać umowę z zespołem i prowadząca powiedziała mi że często gęsto sale weselne kantują młodych na cenie za obsługę zespołu, fotografa etc. Tak więc też rada taka dla Was, żeby przypilnować obsługę. Bo jeżeli każą płacić za nich 100% tak jak za gościa,a np dają 1/3 to w tym momencie to jest jawne zdzierstwo. Bo skoro płacimy jak za każdego, to niech każdego obsłużą.

Cytat
JegoBaba
No ja już w domu i jednak wszystko da się naprawić. Chyba gorączka przed weselna nas dopadła i jakaś nerwówka. Mam nadzieję, że uda Nam się pokonać ten problem i już nigdy do takiego stanu nie doprowadzimy by zastanawiać się nad rozstaniem :)

Jakiś kiepski okres dziewczyny mamy :)
Sethesa idziemy przed 11 oglądać te suknie?

No to pięknie! Super że wszystko wraca na swoje miejsce. Oby już z niego nie uciekało (: (:

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 21:25:15

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) A dziś mamy naprawdę wspaniały wspólny dzień :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 21:37:33

Jak ktoś chce iść z nami oglądać suknie w Warszawie to oczywiście zapraszamy :)

devillek coś wspominała ale nie wiem czy u niej to jeszcze aktualne

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 08:29:37

Tak ale w ten weekend to odpada bo jedziemy załatwiać fotografa, kamerzystę i fryzjera. Zaproszenia juz kupiłam:)) Ogólnie nie wiem po co to granie pod domem. Wyjdę, wsiądę do auta i w drogę , po co mam jeszcze tam stać i słuchać>?? W sumie to nie wie jak to tak naprawdę wygląda, może jakieś filmy przejrzę :P

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 10:56:44

ja juz pierwsze zaproszenia rozdałam w ten długi weekend :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 11:56:31

Cytat
JegoBaba
No ja już w domu i jednak wszystko da się naprawić. Chyba gorączka przed weselna nas dopadła i jakaś nerwówka. Mam nadzieję, że uda Nam się pokonać ten problem i już nigdy do takiego stanu nie doprowadzimy by zastanawiać się nad rozstaniem :)

Gratuluję Wam :) Mam nadzieję że u mnie i mojego tez jakoś wszystko dojdzie do ładu... Generalnie miałam sytuację podobną jak Ty - nawet też działalność w domku prowadzę:) Na długi weekend pojechałam do mamy, wczoraj jak wróciłam usłyszałam od niego że się stęsknił, usiedliśmy, porozmawialiśmy. Pewnie trochę pracy nas czeka aby to wszystko ogarnąć...ale staram się być dobrej myśli.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 14:05:08

no widać jakiś taki kryzysowy moment jest.
agatka2501 trzymam za Ciebie kciuki (za was) żeby wszystko się dobrze poukładało.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 17:50:07

JegoBaba - odetchnęłam z ulgą jak przeczytałam, że wszystko już w porządku :) Mimo, że się nie znamy to się zmartwiłam!

sethesa - gołębie?! chyba teściowa ogląda za dużo seriali ;) nie daj sobie wcisnąć czegoś na siłę :) A co do wódki to.. WTF? boli ją to, że moglibyście odkupić od rodzeństwa? Nie czaje zupełnie.

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 18:24:20

paskudnik28 juz???:D ja wesle mam przed Toba i jesczze nie wybralam kolorow zaproszen ;)))

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 18:36:14

Ja też na razie zastanawiam się nad kolorem przewodnim :D Wtedy wybiorę zaproszenia :D

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 18:43:50

Cytat
paskudnik28
ja juz pierwsze zaproszenia rozdałam w ten długi weekend :)

już :o
ja ich nawet nie wybrałam jeszcze :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-04 18:44 przez xpatusiaxx.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 20:14:28

a ja musialam poniewaz bylismy u rodziny z ktora widzimy sie raz do roku wiec same rozumiecie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla teściowej?