Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

31 paź 2013 - 14:30:46

Cytat
Dereonka
Cytat
devillek
Czy Wy też macie wrażenie, że Wy sie bardziej staracie??Chodzi mi o to, że ja szukam zaproszeń, mam już daaawno suknie, szukam fotografa, umawiam sie, dzwonie, a On nic..obojętne, co wybiorę bedzie ok ;/

No to u mnie jest inaczej, bo moj wybrzydza:) ale szukac mu sie nie chce, ja zbieram "propozycje" i mu przedstawiam i razem ogladamy, decydujemy o "materialnych" rzeczach. Procz tego kto bedzie jego swiadkiem co mnie szlag wczoraj trafil!!!
Ustalilismy ze ja biore przyjaciolke a on kuzyna bo ja koniecznie chcialam pare a nie dwie baby!!! Po czym wczoraj zadzwonil do ksiedza i pytal czy swiadkowa moze byc jego siostra ktora jest ohajtana z rozwodnikiem, no i powiedzial mu ze moze!!!!! wkurzylam sie max, bo gdybym wiedzała to bym wziela jakiegos kolege lub mojego kuzyna, a tak to beda dwie dziewczyny, wsciekla jestem o to strasznie, tym bardziej ze za jego siostra srednio przepadam. Zatem bedziemy 3 wysokim i jedna mala gruba kulka!!!! Zla jestem jak cholerka!!!!! Powiedzialam ze dalej nic do slubu nie planuje, mam gdzies jak i tak robi inaczej niz ustalil, bo co rodzice powiedza itp. No ja pierdziele!!!

dobierz jeszcze dwóch facetów i będziesz miała czterech świadków :)
nie denerwuj się nie warto
faceta nie ogarniesz :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 14:31 przez xpatusiaxx.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

31 paź 2013 - 14:36:47

ja już jestem po ślubie, mam do sprzedania suknię może PM 2014 beda zainteresowane http://szafa.pl/c16417817-oryginalna-sincerity-3656.html

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

31 paź 2013 - 15:09:52

Dereonka - masakra, tez bym sie wkurzyła, powinien najpierw z Tobą to ustalic...a my jesczze nie wiemy kogo bierzemy za świadków :P

Hexe_CC - ja jestem uparta wiec u mnie wszystko mozliwe ;p

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

31 paź 2013 - 16:37:55

Cytat
Hexe_CC
Cytat
devillek
JegoBaba nie łam sie , w końcu zrozumie swój bład, u mnie jest podobnie bo ja sie często obrażam i nie odzywam a on sie wkurza. Ostatnio padł rekord- miesiąc sie nie odzywaliśmy :P Wynajmujemy mieszkanie dwupokojowe wiec sie wyprowadziłam do małego pokoju heheh. W końcu przyszedł i mnie przeprosił i wszystko ok, już uważa na to co robi. Głównie to chodziło o siedzenie na kompie(gra).


Czy Wy też macie wrażenie, że Wy sie bardziej staracie??Chodzi mi o to, że ja szukam zaproszeń, mam już daaawno suknie, szukam fotografa, umawiam sie, dzwonie, a On nic..obojętne, co wybiorę bedzie ok ;/

Nie wyobrażam sobie miesiąc się nei odzywać! U nas 1 dzień to max i wszystko sobie wyjaśniamy..

No ja też miesiąca sobie nie wyobrażam. U nas max to może było 4-8 godzin, ale spowodowane to było, że TŻ był w pracy. Tak, że jak teraz wymieniamy 1 smsa na 24 h to mnie coś bierze. No i już tydzień nie ma mnie w domu.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

31 paź 2013 - 17:39:24

U mnie jest na odwrót, to ja raczej unikam planowania i zdaje się na mojego narzeczonego ;) On szukał i załatwił salę, on dogadał się z orkiestrą, on wybrał fotografa :) Nie mam z tym problemu, bo mi to odpowiada :) Ja rządze w sprawie budowy i wystroju domu :D a jemu zostawiam garaże ;p
Oczywiście narzeczony pyta się o moje zdanie, moją opinię i gdyby coś mi tylko nie pasowało, zaraz szukałby czegos innego :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 17:48 przez Jasemmine.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

31 paź 2013 - 23:18:50

Niestety u mnie podobnie, większość rzeczy jest na mojej głowie i jak później coś nam się nie podoba to wina leci na mnie. Ale już wolę w niektórych kwestiach sama podjąć decyzję, a tak to całą resztę konsultuję, oczywiście po znalezieniu przeze mnie tego czegoś.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

01 lis 2013 - 10:31:55

U nas też w większości to ja decyduję, ale staram się aby mojemu też to odpowiadało. Świadków już mamy- brat mojego z żoną i drużbowie- moja siostra i przyjaciółka oraz dwóch kuzynów mojego. Kobitki będą mieć takie same na pewno długie sukienki a mężczyźni pewnie krawaty. Już z nimi rozmiawiałam na ten temat i się zgodziły ( mają tylko pomyśleć jakie chcą sukienki), a moja mama będzie im szyć :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

01 lis 2013 - 14:17:18

Cytat
ewela92_
U nas też w większości to ja decyduję, ale staram się aby mojemu też to odpowiadało. Świadków już mamy- brat mojego z żoną i drużbowie- moja siostra i przyjaciółka oraz dwóch kuzynów mojego. Kobitki będą mieć takie same na pewno długie sukienki a mężczyźni pewnie krawaty. Już z nimi rozmiawiałam na ten temat i się zgodziły ( mają tylko pomyśleć jakie chcą sukienki), a moja mama będzie im szyć :)

Bardzo ładnie wygląda "drużyna" gdy jest jednakowo ubrana :) ewentualnie sukienki w innych kolorach :)
U mnie drużbowie idą w strojach regionalnych :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

01 lis 2013 - 16:03:29

u mnie to większość wybiera mój mężczyzna ja jestem mniej zaangażowana i z tym mi lepiej:) on dał mi za zadanie tylko wybór sukienki i tortu...
załatwioną mamy salę, dj, kościół teraz myślimy nad autem chcemy jechać syrenką lub trabantem

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

01 lis 2013 - 17:56:53

Cytat
dolarcia
u mnie to większość wybiera mój mężczyzna ja jestem mniej zaangażowana i z tym mi lepiej:) on dał mi za zadanie tylko wybór sukienki i tortu...
załatwioną mamy salę, dj, kościół teraz myślimy nad autem chcemy jechać syrenką lub trabantem

My jedziemy do slubu samochodem narzeczonego- golfem GTI V ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

02 lis 2013 - 13:44:31

Ja też chcę mieć 2 albo 3 drużki i tak samo ubrane, albo choć w tym samym kolorze :)a drużbowie może muszki w tym kolorze.. sama jeszcze nie wiem

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 12:00:35

hej ja ślubuje 1.02 i szczerze to prawie nic nie mamy tylko wstępny zarys. w sobote dopiero zmówiny jesteśmy zdani na rodziców ponieważ nie mamy nic żeby sie im dorzucić. na szczęscie wszystkie nasze pomysły się im podobają :)
ślub był nie planowany nawet w najbliższej przyszłości. jednak dowiedzieliśmy się że zostaniemy rodzicami i chcemy czekać na maleństwo będąc już po ślubie :) wszystko na wariata ale jestem dobrej myśli wszyscy też nam dopingują w końcu nie mogę się denerwować :)
będę się z wami dzielić jak coś ruszy :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 12:11:24

Ja mam ślub 16.08 :) Suknię już kupiłam, sala, orkiestra i kościół zarezerwowane. Teraz rozglądam się za 2 suknią na przebranie - w stylu lat 50 - dół z tiulu za kolanko, może któraś z Was, gdzieś widziała jakąś ładną ale tanią, bo nie chcę kolejnych tysięcy wydawać, tak max 500 zł :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-03 12:12 przez emilaa90.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 12:15:43

a u mnie kryzys...

nie mam siły na nic...

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 lis 2013 - 12:16:45

Wczoraj teściowa mnie zaskoczyła.
Chce, żebyśmy puszczali po ślubie gołębie? <WTF? Żeby na nas narobiły?>

Chce wynajmować jakiś czarny samochód, gdzie my się umówiliśmy z chrzestnym mojego, że on nas zawiezie bo ma eleganckiego Dodgea, a do terenówki łatwiej wsiąść w tych wszystkich sukniach niż do jakiegoś głupiego wypożyczonego ciasnego Audi, nie mówiąc już o kosztach.

Poza tym chciałam odkupić resztę wódki z wesela jego siostry, bo im sporo zostało i pozostałą część dokupić przed końcem roku, to usłyszałam, że nie możemy od nich kupić bo trzymają ją na chrzest (przy czym dopiero planują dziecko za rok może dwa), a poza tym to w ogóle nie ma co trzymać tyle czasu tej wódki bo się zepsuje. Kupimy w lipcu, miesiąc przed weselem, bo dla teściówki podwyżka akcyzy to pryszcz. Ciekawe, że do naszego wesela za 280 dni się zepsuje, a do chrzcin które będą Bóg-raczy-wiedzieć-kiedy się nie zepsuje? Gdyby to było typowo za jej pieniądze to niech robi co chce, ale ustaliliśmy, że dzielimy się kosztami po połowie, a moi rodzice mają już przeznaczony na ten cel budżet, który wcale nie jest taki znowu okazały.

Wygląda na to, że jednak nie będę miała tak po swojemu jak chciałam. Te gołębie w ogóle, co to za pomysł?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla teściowej?