Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

38 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

01 cze 2014 - 10:02:20

Witam,

Potrzebuję porad związanych z przygotowaniem ciała na zbliżający się wielki dzień.

Po pierwsze czy używałyscie lub radzicie użyć balsamu rozświetlającego do sukni slubnej? Jeśli tak, to jakiego? Obawiam się, żeby te balsamy z drobinkami złota nie przedostały się na śnieżnobiałą suknie i jej nie pobrudziły...

Po drugie co myślicie o depilacji rąk? Ja mam bardzo cienkie włosy na rękach i nigdy ich nie depilowałam, ale może na ten wielki dzień pasuje się ich pozbyć, aby ni psuły wyglądu? Może najlepszym pomysłem byłoby przejechać jeden raz depilatorem, żeby nie golić się na zero, ale przerzedzić istniejące włoski?

Po trzecie jak ja mam skorzystać z toalety w śnieżnobiałej sukni na kole??? Przeraża mnie to, zwłaszcza że w dzień ślubu chyba będę miała okres :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-09 14:45 przez moderator.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

01 cze 2014 - 10:10:17

Golenie rąk to chyba bezsens, skoro tego nie potrzebujesz. Masz rzadkie, jasne włosy, więc po co Ci to? ;)
A jeśli wypada Ci akurat okres, a nie chcesz go mieć, idź do ginekologa, żeby coś zaradził.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

01 cze 2014 - 10:13:09

Nie używałam żadnego balsamu rozswietlajacego, nie wpadłam nawet na to zeby golic ręce jest to bez sensu. A z toalety korzystalam raz z pomocy swiadkowej a raz z męża. A ze sprawą okresu to idz do ginekologa lub jezeli bierzesz tabletki nie rób przerwy między blistrami.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

01 cze 2014 - 10:14:57

i depilacja rąk i użycie balsamu nie mają sensu. Na zdjęciach i tak tego nie będzie widać. A uwierz mi - nikt nie zwróci na to uwagi.

Bardziej martwiłabym się okresem - bo to faktycznie może być nie dość że uciążliwe przy korzystaniu z toalety to jeszcze możesz mieć nie miłą niespodziankę na tej białej sukni.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 cze 2014 - 10:04:24

Co do balsamu - nie polceam, spocisz się spłynie z Ciebie.
Co do toalety. Ja mimo tego ze piłam duzo, bardzo duzo a toalety korzystałam 2 razy. Suknię miałam ogromną na 3 kołach i welon ok 3 m. W toalecie jak byłam była moja kuzynka i ciocia , wiec zaproponowały pomoc, jedna trzymała koła, druga welon:) Poproś swiadkową o pomoc, spróbuj sama, ja miałam wąskie toalety wiec nawet nie miescilam się w suknią.
Co do depilatora- ałć! będziesz miała ręce czerwone, do tego odpukać wda Ci się zakażenie mieszka włosowego i biale syfki gwarantowane.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 cze 2014 - 10:23:22

Ja byłam świadkową i jeśli chodzi o toalete pomagałam Pannie młodej ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 10:24 przez Diamentoova.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

27 gru 2012 - 18:50:13

Hej ;)

Wiem, że pewnie niektóre z Was mnie zjedzą, że już piszę o roku 2014, ale wczoraj ustaliliśmy z teściami i rodzicami, że będzie to właśnie czerwiec 2014.

Nie mamy jeszcze nic załatwione, bo zaręczyliśmy sie w wakacje - niespodzianka totalna :) no a dopiero wczoraj nasi rodzice się spotkali :)

Jeżeli są wsród Was osoby, które też biorą ślub w tym czasie co ja to proszę o napisanie czy macie juz cos załatwione i wogole :)
wiem, ze sala jest najważniejsza, ale obawiam się, ze akurat ta co ja chce bedzie zajeta , no ale to będzie inna :)

Z góry dziękuję :):)
haaaalo ?:)
niewiem czemu , ale wogóle mój wątek nie widnieje na nowo dodanych...

<moderacja-zmiana tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 12:05 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 sty 2013 - 12:53:16

No ja będę mieć 21 czerwca 2014, mamy salę i kamerzystę, za ok miesiąc, dwa będziemy podpisywać umowę z dj ( na razie mamy rezerwacje słowną bez wpłaty zaliczki) i fotografa. A jak ksiadz będzie chodził po kolędzie to już cos napomkniemy, w tamtym roku 2012 chodziliśmy na nauki( bo niby teraz trwaja dłuzej) wiec to tez juz z głowy. A oprócz tego mamy tam jakieś małe wyobrazenie jak to będzie wyglądac:)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 sty 2013 - 12:55:27

Roksanka_2049
piękna data -moje urodziny :)

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 sty 2013 - 13:00:38

no chcieliśmy lato zeby miec piękną sesję, mam nadzieję ze nie będzie jednak za goraco... w tym roku byłam na weselu w ostatnim tygodniu czerwca i za przeproszeniem pot się lał, klima nie dawała rady chłodzić:p

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 sty 2013 - 13:05:51

Ojj ja też mam w czerwcu i to też 21 ;D

My już mamy orkiestre , sale i ostatnio załatwiliśmy kamerzyste i fotografa aaa i jeszcze drużba ( u nas taki zwyczaj) a co do reszty to jest jeszcze czas. TO co najważniejsze i najbardziej rozchwytywane już mamy :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 sty 2013 - 13:09:12

Wcale nie jest zbyt wcześnie. To najwyższy czas żeby rezerwować terminy :P

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 sty 2013 - 18:37:10

my chcemy się pobrać w czerwcu tego roku, nie planujemy wesela tylko przyjęcie dla najbliższych i jeszcze nic nie jest załatwione, dziewczyny za pośrednictwem wątku koleżanki zapraszam do mnie, pomóżcie!! tematyka również ślubna http://szafiarenka.pl/46/6522090/przyjecie-weselne-jak-to-wyglada.html

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 sty 2013 - 18:40:59

Roksanka_2049

nie ma reguły, ja w zeszłym roku miałam swoje wesele 28 lipca żar lał się z nieba, za to tydzień później było zimno jak zimą u koleżanki na urodzinach
Sesję miałam w październiku i wyszło w miarę letnio ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 sty 2013 - 18:43:28

my mamy 20wrzesnia 2014 i mamy sale catering zespoł we wt jedziemy podpisac umowe z kamerzysta i fotografem a reszta powoli rozgladam się za dekoratorka sali kosciola

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obgadana bo za mało dała