Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 18:43:33

Wypada podać piwo na weselu? i jakie polecacie?

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 18:45:28

Byłam na weselu, gdzie była wódka, piwo i wino. Piwo różne: lech, carsberg, ale też łomża, redds i te droższe. Każdego po dwie butelki, zostało sporo, potem rozdali. Piwko jednak drożej wychodzi niż inne trunki.

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 18:47:24

Ja byłam na weselu gdzie było piwo z beczek z takimi kranikami. Ale nie wiem co to było za piwo.

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 18:48:53

Cytat
SunFlower23
Byłam na weselu, gdzie była wódka, piwo i wino. Piwo różne: lech, carsberg, ale też łomża, redds i te droższe. Każdego po dwie butelki, zostało sporo, potem rozdali. Piwko jednak drożej wychodzi niż inne trunki.
chcę tak ze 2 albo 3 rodzaje jedno takie zwykłe gorzkie a drugie jakieś smakowe, myślałam o lechu i somersby

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 18:49:17

U mnie był keg klasycznym piwem oraz kilkadziesiąt butelek różnego rodzaju smakowych - wszystko z lokalnego browaru, http://www.browar-jagiello.pl/.
Wszyscy byli zachwyceni, bo keg stał na tarasie a że miałam wesele ostatniego lipca co dużo osób cały czas siedziała na zewnątrz i piła piwo, praktycznie wszystko poszło, w przeciwieństwie do wódki czy wina. Jeśli masz w miejscu wesela ogród - polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 18:51 przez dzwooneczek.

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:00:13

ktoś jeszcze?

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:01:39

pewnie że wypada :)

i tak jak mówiłaś- jedno piwo niech będzie "normalne" może tyskie albo żywiec?
a drugie smakowe tak, żeby napiły się też panie które nie lubią zwykłego piwa, ale mi wydaje sie, że tego smakowego piwa możesz wziąć dużo mniej :)

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:05:22

Dobry pomysł, nie każdy lubi wódkę czy wino. Tylko drożej wyjdzie, ale co tam wesele ma się raz w końcu (teoretycznie :P).

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:05:49

Moja siostra będzie miała wesele w sierpniu i też będzie piwko :) moim skromnym zdaniem jest to super pomysł dla ludzi którzy nie przepadają za wódą (czyli np. mnie :P)

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:07:43

Cytat
kupowanka
Cytat
SunFlower23
Byłam na weselu, gdzie była wódka, piwo i wino. Piwo różne: lech, carsberg, ale też łomża, redds i te droższe. Każdego po dwie butelki, zostało sporo, potem rozdali. Piwko jednak drożej wychodzi niż inne trunki.
chcę tak ze 2 albo 3 rodzaje jedno takie zwykłe gorzkie a drugie jakieś smakowe, myślałam o lechu i somersby

polecam somersby i warkę. Lecha już nie lubie, gorszy się zrobił. Spróbuj celtyckie wisniowe to piwo smakowe bardzo słodkie i nieziemsko dobre.
Tyskie też dobry pomysł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 19:08 przez truskawka_ang.

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:08:19

Cytat
Evans18
Dobry pomysł, nie każdy lubi wódkę czy wino. Tylko drożej wyjdzie, ale co tam wesele ma się raz w końcu (teoretycznie :P).
zamierzam polować na promocje w biedronce :D ostatnio desperados ta większa butelka była za 3zł a w innych ok 6 :) więc trzeba polować na promocje

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:11:54

jak jest cieplo to zimne piwo szybciej i wiecej idzie niz wodki czy wina. takze fajnie jestz piwem. u kuzyna bylo z beczki i było tak gorąco ze chyba ze 3 beczki poszły bo nikt nie chciał wodki pic.

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:16:58

oczywiście, że wypada! najlepiej z beczki i dla chętnych z sokiem. byłam na weselu w sierpniu, było bardzo upalnie. tak naprawdę większość pań nie piła mocniejszego alkoholu tylko właśnie piwo. panowie też chętnie sięgali np przy stole staropolskim (kiełbaska, smalczyk itp)
na poprawinach był grill bar i chyba całość poszła, a wódka, wina i inne trunki zostały rozdane gościom.
proponuję jeden rodzaj piwa. raz, wyjdzie taniej. dwa wesele to nie bar, jest wódka weselna to i piwo powinno być jedno dla wszystkich.

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:18:49

wypada ;) najlepiej kup zwykłe i smakowe

Piwo na weselu - wypada?

31 maj 2014 - 19:24:27

jasne że wypada :)

sama będąc na weselu je piłam.
było tyskie w puszkach i z beczki kuflowe .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy