Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sala na wesele

18 maj 2014 - 22:23:45

Kochani!
Wpadłam na pomysł, żeby założyć nowy wątek, ponieważ często pojawiają się pytania o salę na wesele w różnych miejscach, a potem nie da się tego odnaleźć.
Są już wątki typu ślub 2014, ślub 2015, sukienka na wesele, zespół na wesele itp ale nie ma nic o salach, a to jedna z istotniejszych kwestii :)
Bardzo was proszę o pomoc, opinie na temat sal na których byłyście lub same brałyście ślub/dopiero weźmiecie.
Myślę, że takie miejsce bardzo ułatwi wszystkim szukanie tej jednej, wymarzonej sali :)
Piszcie swoją opinię na temat sali, nie zapominajcie jednak, żeby dodać w jakim mieście (województwie) się ona znajduje! :)
Bardzo wam dziękuję i życzę wszystkim owocnego szukania :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-19 10:06 przez rose2000.

Sala na wesele

18 maj 2014 - 22:26:01

Cytat
rose2000
Kochani!
Wpadłam na pomysł, żeby założyć nowy wątek, ponieważ często pojawiają się pytania o salę na wesele w różnych miejscach, a potem nie da się tego odnaleść.
Są już wątki typu ślub 2014, ślub 2015, sukienka na wesele, zespół na wesele itp ale nie ma nic o salach, a to jedna z instotniejszych kwestii :)
Bardzo was prosze o pomoc, opinie na temat sal na których byłyście lub same brałyście ślub/dopiero weżmiecie.
Myślę, że takie miejsce bardzo ułatwi wszytskim szukanie tej jednej, wymarzonej sali :)
Piszcie swoją opinię na temat sali, nie zapominajcie jednak, żeby dodać w jakim mieście (województwie) się ona znajduje! :)
Bardzo wam dziękuję i życzę wszystkim owocnego szukania :)
odnaleźć

Sala na wesele

18 maj 2014 - 22:40:34

Faktycznie wkradł się błąd.. :P
Zaraz poprawię :)

Sala na wesele

18 maj 2014 - 22:50:47

Zakładałam kiedyś taki wątek ale szybko zamarł;)

Sala na wesele

18 maj 2014 - 23:02:23

To mówisz, że nic z tego nie będzie :D? a szkoda.. :(

Sala na wesele

18 maj 2014 - 23:04:03

Pamiętam że zrobiłam calą listę sal na jakich byłam i było może z dwie odpowiedzi i tyle;/

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Sala na wesele

18 maj 2014 - 23:28:38

Ja szczerze polecam Duet w Goleniowie(zachodniopomorskie). Fachowa pomoc w ułożeniu menu, pyszny tort, ładne sale- do wyboru, dyskretna obsługa, hotelik dla gości, apartament dla PM, zadbane otoczenie i roślinność.

Sala na wesele

18 maj 2014 - 23:36:32

Ja polecam Oberża Złoty Młyn w Polichnie -8 km od Piotrkowa Trybunalskiego(łódzkie).Miałam tan wesele i gorąco polecam :http://www.polichno.zlotymlyn.pl/

Sala na wesele

18 maj 2014 - 23:39:46

ja szukam sali w Bydgoszczy wesele na 100 osób

Sala na wesele

19 maj 2014 - 00:20:37

my mamy sale w okolicach tarnowa, ale catering bierzemy osobno, bo jest tani i sprawdzony :D

Sala na wesele

19 maj 2014 - 00:26:06

a okolice opolszczyzny, śląska? Coś delikatnego, najlepiej z dużym ogrodem dostępnym dla gości, z możliwością noclegu. Polecicie coś? :)

Sala na wesele

19 maj 2014 - 01:22:52

a ja ci podbije,a żeby ci wątek nie zamarł ;)

Sala na wesele

19 maj 2014 - 06:09:13

takie wątkie nie mają sensu, bo Polska jest wbrew pozorom sporym krajem, co mi po tym,że 4 strony sal będę miała wypisane z Bydgoszczy, Warszawy, Poznania Gdyni i Krakowa, jak ja jestem z Lublina. :P Wątki rozbite na regiony albo nawet miasta już by miały większy sens

Sala na wesele

21 maj 2014 - 12:35:42

Ja zakładałam też wątek dla podkarpacia i zero odzewu było:(

Sala na wesele

21 maj 2014 - 12:41:28

Czy ja wiem, czy sala to jedna z najistotniejszych kwestii - według mnie najistotniejszą jest zawarcie związku małżeńskiego z osobą, z którą się chce spędzić resztę życia... Wszystko zależy od tego, ile chcesz zaprosić osób i gdzie ma się ta sala znajdować. Na drugi koniec Polski przecież jechać nie będziesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upominek z okazji ślubu