Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

TK MAXX opinie o sklepie

19.12 o 10:35

Maść na blizny?

29.01 o 11:03

calominal opinie

9.07 o 2:32

Hybrydy SEMILAC opinie

15.05 o 15:46

WAX Odżywka opinie

12.02 o 14:20

tanie ciasta przepisy

15.01 o 13:31

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Sala na wesele

17 cze 2015 - 08:31:03

Informacja dla wszystkich Poznaniaków. Na stronie poniżej możecie przejrzeć sobie wszystkie obecnie sale weselne w Poznaniu:
[Moderacja - nieopłacona reklama] - w jednym miejscu jest duży wybór tak więc nie trzeba szukać pojedynczo po google. Sal jest sporo ale powiem Wam,że czasami to wymarzone miejsce trzeba rezerwować dużo wcześniej ( koleżanka rezerwowała 2 lata przed ślubem) dlatego też w przypadku sali radzę rozglądać się na samym poczatku.

Warto jest wybrać miejsce z możliwością noclegu dla gości.Na pewno znajdą się tacy, którzy przyjechali z daleka.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Sala na wesele

23 cze 2015 - 06:45:22

My myślimy o weselu w Boszkowie- Letnisko a konkretnie tutaj [Moderacja - nieopłacona reklama] Mają bardzo fajną ofertę dla młodych i sporo gratisów. Poza tym hotel jest piękny i na pewno zachwyci gości. Z tego co się orientuje hotel w pakiecie podstawowym może udekorować salę :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Sala na wesele

12 sie 2015 - 15:12:32

Dorzucę miejscówkę na Górnym Śląsku: <moderacja> reklama Mają tam sporą salę weselną. Można też pokoje dla gości wynająć i ogólnie z tego co piszą to miejsce eleganckie i atrakcyjne. Na pewno goście będą dobrze się bawić. Mnie się podoba.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-25 09:16 przez moderator.

Sala na wesele

20 sie 2015 - 23:58:36

Cytat
emaergieo
a okolice opolszczyzny, śląska? Coś delikatnego, najlepiej z dużym ogrodem dostępnym dla gości, z możliwością noclegu. Polecicie coś? :)

Opolskie: moja sala weslena: dworek Komorno. Wejdź sobie na wąteko slubach 2017 tam zamiesciłam jej zdjęcia na pierwszej stronie.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 10/5

Sala na wesele

21 wrz 2015 - 12:35:43

A polecicie coś w Olsztynie?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Sala na wesele

25 wrz 2015 - 07:27:17

A na ile osób to wesele? Bo ciężko jest Ci polecić jakąś salę skoro nie napisałaś na ile ma być to osób. Zdecydowanie łatwiej jest znaleźć coś na mniejszą imprezę. Jeednak w przypadku tych większych imprez może byc problem. Moja koleżanka organizowała weselicho na prawie 300 osób i czekała dwa lata z salą bo tylu było chęetnych. Szukaj czegoś nie w samym Olsztynie ale na przedmieściach. Będzie taniej. Możesz sobie zerknać http://www.saleweselne.com/olsztyn/- na stronie masz wszystkie sale weselne w Olsztynie w jednym miejscu.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-25 11:15 przez mmass.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Sala na wesele

29 wrz 2015 - 13:05:26

Ja miałam wesele w http://www.kantynaportowa.pl/ i mogę tę salę polecić każdemu, kto szuka czegoś eleganckiego w Szczecinie.
Bardzo dobra organizacja, wystarczająca ilość kelnerów, bardzo smaczne menu - goście też tak uważali.
Sądzę, że był to naprawdę dobry wybór i cieszę się, że się na to zdecydowaliśmy. Nasze wesele nie było duże, jedynie na 50 osób, ale zmieściłoby się tam ich znacznie więcej. Do tego sala jest pięknie udekorowana, tak ze smakiem.

Sala na wesele

06 sie 2018 - 15:39:44

A widzieliście lokal Las Vegas w Barcicach? :) Ukryta perełka można rzec :) Bardzo spodobało mi się to miejsce- otoczone zielenią- przy okazji można sobie zrobić kilka zdjęć w plenerze :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 16/5

Sala na wesele

25 lut 2019 - 07:49:13

Dziewczyny a jakie mieliście dekoracje sali weselnej?

Sama miałam bardzo oryginalne, mianowicie zdecydowałam się na żywe kwiaty w sali weselnej:

Mniej więcej w takich ciepłych kolorkach. Właśnie w takich czuję się najlepiej i takie najbardziej mi sie podobają :)

Zamawiałam je w lokalnej kwiaciarni w Lublinie, z której jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.

Sala na wesele

25 lut 2019 - 13:51:22

Mi się do dekracji najbardziej podobają rustykalne kilmaty - świeże polne kwiaty, świecie, plastry drewna, bluszcz, proste drewniane stoły bez obrusów, stogi siana i takie takie :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

Sala na wesele

28 lut 2019 - 19:41:03

Całkiem nie tak dawno byłam na weselu w Hotelarnia w Puszczykowie k/Poznania. Żeby było jasno to nie tylko jakaś tam knajpa a porządna restauracja z hotelem, basenem i spa. Organizacja całej imprezy to jeden wielki majstersztyk.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja ślubna - co sądzicie? ;)