Obecnie rozmawiamy o:

Cyfrowe menu

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Samochód.

wczoraj o 17:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Sala na wesele

17 cze 2015 - 08:31:03

Informacja dla wszystkich Poznaniaków. Na stronie poniżej możecie przejrzeć sobie wszystkie obecnie sale weselne w Poznaniu:
[Moderacja - nieopłacona reklama] - w jednym miejscu jest duży wybór tak więc nie trzeba szukać pojedynczo po google. Sal jest sporo ale powiem Wam,że czasami to wymarzone miejsce trzeba rezerwować dużo wcześniej ( koleżanka rezerwowała 2 lata przed ślubem) dlatego też w przypadku sali radzę rozglądać się na samym poczatku.

Warto jest wybrać miejsce z możliwością noclegu dla gości.Na pewno znajdą się tacy, którzy przyjechali z daleka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Sala na wesele

23 cze 2015 - 06:45:22

My myślimy o weselu w Boszkowie- Letnisko a konkretnie tutaj [Moderacja - nieopłacona reklama] Mają bardzo fajną ofertę dla młodych i sporo gratisów. Poza tym hotel jest piękny i na pewno zachwyci gości. Z tego co się orientuje hotel w pakiecie podstawowym może udekorować salę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Sala na wesele

12 sie 2015 - 15:12:32

Dorzucę miejscówkę na Górnym Śląsku: <moderacja> reklama Mają tam sporą salę weselną. Można też pokoje dla gości wynająć i ogólnie z tego co piszą to miejsce eleganckie i atrakcyjne. Na pewno goście będą dobrze się bawić. Mnie się podoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-25 09:16 przez moderator.

Sala na wesele

20 sie 2015 - 23:58:36

Cytat
emaergieo
a okolice opolszczyzny, śląska? Coś delikatnego, najlepiej z dużym ogrodem dostępnym dla gości, z możliwością noclegu. Polecicie coś? :)


Opolskie: moja sala weslena: dworek Komorno. Wejdź sobie na wąteko slubach 2017 tam zamiesciłam jej zdjęcia na pierwszej stronie.

niezweryfikowana
Posty: 79
Ostrzeżenia: 10/5

Sala na wesele

21 wrz 2015 - 12:35:43

A polecicie coś w Olsztynie?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Sala na wesele

25 wrz 2015 - 07:27:17

A na ile osób to wesele? Bo ciężko jest Ci polecić jakąś salę skoro nie napisałaś na ile ma być to osób. Zdecydowanie łatwiej jest znaleźć coś na mniejszą imprezę. Jeednak w przypadku tych większych imprez może byc problem. Moja koleżanka organizowała weselicho na prawie 300 osób i czekała dwa lata z salą bo tylu było chęetnych. Szukaj czegoś nie w samym Olsztynie ale na przedmieściach. Będzie taniej. Możesz sobie zerknać http://www.saleweselne.com/olsztyn/- na stronie masz wszystkie sale weselne w Olsztynie w jednym miejscu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-25 11:15 przez mmass.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Sala na wesele

29 wrz 2015 - 13:05:26

Treść posta została usunięta automatycznie

Sala na wesele

06 sie 2018 - 15:39:44

A widzieliście lokal Las Vegas w Barcicach? :) Ukryta perełka można rzec :) Bardzo spodobało mi się to miejsce- otoczone zielenią- przy okazji można sobie zrobić kilka zdjęć w plenerze :)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Sala na wesele

25 lut 2019 - 07:49:13

Dziewczyny a jakie mieliście dekoracje sali weselnej?

Sama miałam bardzo oryginalne, mianowicie zdecydowałam się na żywe kwiaty w sali weselnej:


Mniej więcej w takich ciepłych kolorkach. Właśnie w takich czuję się najlepiej i takie najbardziej mi sie podobają :)

Zamawiałam je w lokalnej kwiaciarni w Lublinie, z której jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.

Sala na wesele

25 lut 2019 - 13:51:22

Mi się do dekracji najbardziej podobają rustykalne kilmaty - świeże polne kwiaty, świecie, plastry drewna, bluszcz, proste drewniane stoły bez obrusów, stogi siana i takie takie :)

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Sala na wesele

28 lut 2019 - 19:41:03

Całkiem nie tak dawno byłam na weselu w Hotelarnia w Puszczykowie k/Poznania. Żeby było jasno to nie tylko jakaś tam knajpa a porządna restauracja z hotelem, basenem i spa. Organizacja całej imprezy to jeden wielki majstersztyk.

Sala na wesele

05 maj 2023 - 12:16:29

Swoje dwie sale weselne prowadzi między innymi Las Vegas w Barciach - www.barcice.pl. Nie wiem jak tam dokładnie pod kątem pojemności, ale to spore sale więc myślę, że się można spokojnie tam z weselem zmieścić. Choć też wiadomo, że trzeba mieć na uwadze odpowiednio wcześniejsze rezerwowanie terminu. Można też zorganizować poprawiny w stylu góralskich z grillem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja ślubna - co sądzicie? ;)