Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Sale weselne Warszawa

06 maj 2014 - 10:32:23

Proszę o informacje którą sale weselną polecacie w Warszawie . Tyle się teraz słyszy o młodych którzy byli zawiedzeni po weselu .Proszę o cos sprawdzonego .

Sale weselne Warszawa

07 sie 2014 - 11:23:36

@ klarao, a tylko sama Warszawa wchodzi w grę w Twoim przypadku? Wiem, że jeśli chce się zarezerwować coś w mieście to trzeba czekać długo w kolejce... Moje koleżanka organizowała swoje wesele w sali Riviera. Było bardzo fajnie, a do tego mieliśmy możliwość wyjścia na zewnątrz.

Sale weselne Warszawa

13 sie 2014 - 11:33:12

Jeśli potrzebujesz ciekawej sali to z pewnością mogę ci polecić Pałacyk Otrębusy pod Warszawą. Byłam tam na weselu 2 razy i z pewnością jest to jeden z najlepszych lokali. Miła obsługa, wyśmienite jedzenie, wspaniały ogród i wiele innych ciekawych obiektów. Zobacz Sobie na stronie www.palacykotrebusy.pl

Sale weselne Warszawa

18 wrz 2014 - 16:12:36

Na mnie również do tej pory najlepsze miejsce to Pałacyk Otrębusy. Słyszałam wiele pozytywnych opinii od znajomych,a niedawno osobiście się przekonałam.. piękna, klimatyzowana sala, otoczenie, obsługa i pyszne jedzenie. Polecam http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Palacyk-Otrebusy.html

Sale weselne Warszawa

24 lis 2014 - 02:07:09

Bardzo fajną, ładną i dobrze ulokowaną salę jest także Imperia z Nowego Światu. Na wesela, zwłaszcza duże nadaje się idealnie.

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 4/5

Sale weselne Warszawa

24 lis 2014 - 07:40:36

Młodzi są zawiedzeni, bo godzą się na jakieś usługi w ciemno, zamiast sprawdzić, popytać, porównać i co najważniejsze, spróbować ponegocjować.
Warto też poszukać w mniej standardowych miejscach, np. w hotelowych restauracjach, jak tu: <moderacja-spam>
Może się okazać, że taka oferta będzie miała więcej zalet, a cenowo wypadnie podobnie jak reszta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-15 10:03 przez moderator.

Sale weselne Warszawa

24 lis 2014 - 08:33:51

polecam http://www.sala-ostrowianka.pl/ co prawda jest 15km od Warszawy w strone Otwocka :) sala rewelacyjna, duzy parking, jedzenie swietne i cena tez super 160zl od osoby :) swiadkowalam na weselu ktore bylo tam organizowane i moge goraco polecic :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-24 08:42 przez szalona-ruda.

Sale weselne Warszawa

09 sty 2015 - 09:20:14

Jestem za Pałacykiem Otrębusy, bo byłam na kilku przyjęciach i każde to "pierwsza klasa" :) Wszystko spełniało najwyższe standardy, lokal idealnie trafił w moje gusta. Przepiękne sale do tańca i jedzenia oraz duży ogród. Na pewno warto zapoznać się z ofertą :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Sale weselne Warszawa

19 lut 2015 - 13:12:05

Rest w Morach - idźcie, zobaczcie i spróbujcie znaleźć inną salę w okolicy, która za taką stawkę da takie warunki, menu i samą salę. W zeszłym roku to było niecałe 170 zeta od osoby!

Sale weselne Warszawa

22 cze 2015 - 09:45:01

Polecam Pałacyk Otrębusy :) Ostatnio miałem okazje być z żoną na dwóch przyjęciach w Pałacyku: komunia i mniejsze przyjęcie weselne - lokal spełnił wszystkie moje oczekiwania. Obsługa, wystrój, jedzenie to pierwsza klasa :)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Sale weselne Warszawa

06 paź 2015 - 14:34:34

Ja swoje wesele organizowałam w hotelu Groman. Polecam ze względu na cenę sali, dyskrecję obsługi, pyszne dania i bajeczny ogród :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 6/5

Sale weselne Warszawa

15 cze 2018 - 13:21:29

Na https://www.gdziewesele.pl/warszawa znajdziesz obszerny i aktualny spis sal weselnych z Warszawy i okolic. :) Możesz od razu zarezerwować termin on-line! Polecam fajna opcja!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Golarka!