Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent na ślub cywilny?

23 kwi 2014 - 19:53:24

Hej, mam pytanko :)

Otóż moja przyjaciółka ok tygodnia temu wzięła ślub cywilny, podjęli decyzję pod wpływem pewnej sytuacji, ślub był planowany na wakacje no ale niestety.. Ślub kościelny z weselem na które napewno będę zaproszona jest zaplanowany na przyszły rok :) na cywilnym ślubie nie byłam, zapraszali tylko najbliższą rodzinę- może 10 osób.

Przed ślubem zaczęli remont, który już kończą :)

Z Koleżanką mam ciągły kontakt, zaprosiła nas na parapetówkę w ten weekend i teraz moje pytanie.. Wiem, że nie wypada iśc z pustymi rękami.. Ale w takiej sytuacji co pasuje kupić? Uznać to za prezent na parapetówkę, z okazji ślubu czy z obu tych okazji? Sama nie wiem..

Aha- "powodem" ślubu nie była ciąża :)
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-27 19:39 przez palus18.

prezent na ślub cywilny?

29 kwi 2014 - 18:20:30

Może skoro sa już po remoncie zrob/zamow dla nich drukowany "obraz" na płótnie z ich zwariowanego zdjęcia albo w tematyce, tkóra lubią. Drukowałam coś takiego rodzicom na rocznicę. Zamawiałam w Dimlabie (dimlab.pl) przez internet. Rodzice zachwyceni, jak zobaczyli swoje zdjęcie tuż po maturze wydrukowane na płótnie

prezent na ślub cywilny?

29 kwi 2014 - 18:33:29

Ja bym to potraktowała jako prezent na parapetówkę bo przecież na ślub cywilny Cie nie zaprosili. Kupiłabym jakieś dobre winko i roślinkę. Może storczyk?
Odpuściłabym sobie obrazy bo każdy ma inny gust co do sztuki i wystrój w domu.

prezent na ślub cywilny?

29 kwi 2014 - 19:09:38

Wino zawsze się sprawdza.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

prezent na ślub cywilny?

06 maj 2014 - 17:41:27

Warto jest kupić coś ciekawego do wyposażenia wnętrza. Jestem pewna, że nie zdołali na pewno zakupić całego wyposażenia tak więc może dobrym pomysłem będzie zakup eleganckiego kompletu sztućców?
Zainwestuj jednak w sprawdzoną markę, dobry komplet, który powinien posłużyć młodym przez wiele lat.
Moim zdaniem bardzo ciekawe komplety ma Gerlach: https://www.bellodecor.com.pl/pl/jadalnia/sztucce/sztucce-gerlach - na pewno słyszałaś o tej firmie - ma bardzo dużą tradycję i daje na swoje produkty dożywotnią gwarancję.
Poniższy komplet na przykład jest piękny:


prezent na ślub cywilny?

06 maj 2014 - 17:44:24

ja bym dala prezent tylko na parapetowke. Jesli wiesz, czego akurat potrzebuja do domu to moze to kup? Jakies kieliszki do wina?

a jak nie masz zielonego pojecia to jakies dobre wino, whisky i starczy ;)

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

prezent na ślub cywilny?

22 lip 2014 - 06:21:15

Kieliszki do wina to bardzo fajny pomysł. Ja ładne widziałam wczoraj na http://witeks.pl/szklo-bezbarwne-kieliszki. Możesz też pomyśleć nad jakimś serwisem obiadowym, kwiatkiem albo dobrym alkoholem. Kup tylko prezent na parapetówkę przecież na wesele pójdziesz za rok i będziesz znowu musiała coś kupić.

prezent na ślub cywilny?

22 lip 2014 - 08:00:31

nie kupuj zadnycb pierdolek!!! :)
my bylismy w identyczej sytuacji i kupilam i 8x kubki takie duze. jest tyle wzrorow i kolorów i smieszne i eleganckie - jak ja znasz wiesz co lubi :) koszt ok 100zl a właścicieli prawie skakali z radosci :)

albo sie w prost zapytaj czy masz byc kreatywna czy pow co potrzebują - ja tak robie baaaaardzo czesto i wszyscy sa zadowoleni :)

prezent na ślub cywilny?

22 lip 2014 - 08:11:54

W takiej sytuacji prezent na parapetówke.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na ślub cywilny?

01 mar 2018 - 20:42:45

To nie prezent na ślub tylko na parapetówkę a na parapetówkę to jakieś drobiazgi do mieszkania. Najłatwiej to jakieś akcesoria do kuchni np w tym sklepie <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-02 07:36 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na prezent ślubny