Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

26 kwi 2014 - 13:34:18

Cytat
mrcrowley
śmieszne wychodzić za mąż w tak młodym wieku :|

Też miałam tyle lat biorąc ślub. Nie byłam w ciąży, po prostu się kochamy. To była dojrzała decyzja nas oboje i na razie jej nie żałuję, a wręcz przeciwnie - w życiu nie cofnęłabym czasu.


Co do pytania autorki. Mi panieński organizowała świadkowa. Ja tylko dałam listę gości. To był najzabawniejszy wieczór mojego życia! Z prezentów które dostałam to książka - Najlepszy seks w Twoim życiu, bielizna, a w sumie półprzeźroczyste koszulki z majtkami (uwierz, że się przydaje, jest wyjątkowa i mój mąż uwielbia kiedy mam ją na sobie. Samej szkoda by mi było wydać na taką pieniądze.), no i oczywiście dmuchany mężczyzna ;)) Uważam je wszystkie za udane i przydatne.

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

26 kwi 2014 - 13:52:11

Cytat
keyy
Cytat
KRWAAAAA
noo wlasnie mnie zaprosila Panna mloda przez facebooka.. nie mam pojecia kto procz mnie bedzie, sporbuje napisac do jej siostry ktorej tez nie znam i cos ustalic :)
aaa ijeszcze Panna mloda na wstepie powiedziala ze 35 zl na krolicze uszy ogonek mankiety na rece i kolniez na szyje mam jej dac bo bedzie zamawiać
I jak tam, Autorko? Wymyśliłaś prezent? A może już był panieński? Swoją drogą to młoda ma tupet- woła 35 zł na jakieś tandetne badziewie, które się założy raz, potem będzie się kurzyć a jeszcze jakąś składkę na prezent trzeba dać lub samej kupić. W tyłkach już się młodym przewraca, niedługo będą żądać żeby całe wesele sfinalizować. No i to zapraszanie przez Facebook- żenada, już mogła się osobiście pofatygować.
Ja bym ją olała ciepłym moczem.

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

28 kwi 2014 - 11:37:33

Ja kupiłam kamasutrę (ale naszukałam się, obejrzałam x różnych, miała być ładnie wydana, żadne tandetne zdjęcia nie wchodziły w grę, miała być z klasą) i pończochy.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 5/5

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

12 maj 2014 - 12:10:29

Można też kupić fajne pończochy plus pasy do pończoch tutaj ciekawa oferta, ja jestem zwolenniczką prezentów praktycznych które mogą się przydać a nie coś co położymy i będzie nie przydatne.

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

15 paź 2015 - 20:37:45

Co myślicie o mydlanym przystojniaku ?
http://www.takapaka.pl/Produkt/110288/mydlany -przystojniak
Heh taki prawie ken, tylko niestety z tym samym felerem , co ten od Barbie

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

02 kwi 2020 - 14:53:17

Myślę, że warto wręczyć przyjaciółce personalizowany prezent! My zrobiliśmy zrzutkę wśród koleżanek i kupiłyśmy Przyszłej Pannie Młodej szlafrok z jej imieniem! Dodatkowo wręczyłyśmy jej ulubione wino z personalizowaną etykietą, mega jej się to podobało. Przyjaciółka była bardzo zadowolona. Wszystko znalazłyśmy tutaj https://pannaikawaler.pl/52-prezenty-dla-panny-mlodej Szlafrok wykorzystała przede wszystkim do sesji zdjęciowej podczas przygotowań do ślubu. Także prezent był bardzo praktyczny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub 2014