Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 15:51:56

zostałam zaproszona na wieczór panieński.. nie mam zielonego pojęcia co mogę kupić jaki prezet ? nigdy nie byłam więc jestem zielona.. dziewczyna ma lat 22..
macie jakieś propozycje ?? albo co wy dałyście jak byłyście na takim wieczorze ?

licze na pomoc :)

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 15:57:12

Może z innymi dziewczynami się złóż? i np jakaś seksowna bielizna?

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 15:59:35

ja ide w maju i wszyskie sie skladaja na bieliznę ":)

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 16:01:31

Byłam na kilku i zazwyczaj prezenty to były, albo bielizna na noc poślubną, albo ogólnie jakaś seksowna bielizna, albo jakieś gadżety, które przydadzą się zarówno w domu (typu seksowny fartuszek z nadrukiem ciała w bieliźnie - pewnie wiesz o co kaman;p wałek do ciasta ze śmiesznymi napisami, albo kubki tez śmieszne, albo miotełki, sciereczki do kurzu, ze niby bedzie sprzatać mężowi, albo dzwonek (wołający na seks) jest mnóstwo tego typu gadżetów, czesto tez spotkałam się z voucherami na jakieś paznokcie, masaż, fryzjera itp naprawdę duzo zalezy tez od charakteru młodej...I dziewczyny mąją racje na panienskim wszystkie składają się na prezent, bez sensu zeby kazda cos oddzielnie kupowała...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 16:02 przez Magduss.

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 16:11:58

jakby to ująć w miarę normalnie :)
mojego narzeczonego kolega ma wesele w maju. od jego narzeczonej dostalam zaproszenie na wieczor panienski mimo ze znam ja z widzenia..a rozmawialam z nia moze raz ..
wiec nikogo tam raczej nie bede znala troche dziwnie ale dziewczyna poprostu chyba nie miala kogo zaprosic stad moje pytanie :)

skaladnie sie raczej odpada bo z kim ? :)
z drugiej strony glupio mi isc do kogos kolo praktycznie nie znam ale skoro zaprosila i wyrazila chec blizszego zapoznania sie a jestem bardzo otwarta na nowe znajomosci to czemu nie :)

sama myslalam wlasnie o gadzetach domowych - seksowych na jakiejs stronie znalazlam

co do bielizny nie wiem jaki rozmiar..
takze niezbyt ciekawie to u mnie wyglada:P

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 16:25:16

Wieczór panienski organizuje świadkowa, albo drużka i to ona zaprasza dziewczyny. Jest to niespodzianką dla młodej. Ona ewentualnie moze dac liste dziewczyn, które powinny się znaleźć na imprezie. Ona powinna kontaktować się z wami wszystkimi albo telefonicznie, albo przez facebooka i tak powinnyscie ustalic szczegóły. Ustalacie jaki prezent i kto go kupi i przelewacie pieniądze organizatorce. Nie musicie się znać. Jak byłam świadkową mojej siostry i organizowałam to pisałam do wszystkich na facebooku wypisałam wydatki i wyszło mi 40zł na osobe razem z prezentem. Przelały mi kasę, a ja potem tylko dzwonilam do nich co i jak. Nie znałam praktycznie żadnej tylko 2, które tez mi pomagały w organizacji... Ja teraz bede miec w maju panienski przyjaciółki i tez połowy dziewczyn nie znam, ale porozumiewamy się przez facebooka i wspolnie ustalismy date, godzine, miejsce, prezent, teraz musimy ustalic po ile się złozymy przelejemy kase swiadkowej i ona sie juz wszystkim zajmie. Jak bedzie potrzebowac pomocy kazda służy pomocą takze ja nie widze w tym az takiego problemu. Moze napisz do swiadkowej nie musisz ją znac, ale zapytaj o szczegóły...

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 16:29:12

Cytat
Magduss
Wieczór panienski organizuje świadkowa, albo drużka i to ona zaprasza dziewczyny. Jest to niespodzianką dla młodej. Ona ewentualnie moze dac liste dziewczyn, które powinny się znaleźć na imprezie. Ona powinna kontaktować się z wami wszystkimi albo telefonicznie, albo przez facebooka i tak powinnyscie ustalic szczegóły. Ustalacie jaki prezent i kto go kupi i przelewacie pieniądze organizatorce. Nie musicie się znać. Jak byłam świadkową mojej siostry i organizowałam to pisałam do wszystkich na facebooku wypisałam wydatki i wyszło mi 40zł na osobe razem z prezentem. Przelały mi kasę, a ja potem tylko dzwonilam do nich co i jak. Nie znałam praktycznie żadnej tylko 2, które tez mi pomagały w organizacji... Ja teraz bede miec w maju panienski przyjaciółki i tez połowy dziewczyn nie znam, ale porozumiewamy się przez facebooka i wspolnie ustalismy date, godzine, miejsce, prezent, teraz musimy ustalic po ile się złozymy przelejemy kase swiadkowej i ona sie juz wszystkim zajmie. Jak bedzie potrzebowac pomocy kazda służy pomocą takze ja nie widze w tym az takiego problemu. Moze napisz do swiadkowej nie musisz ją znac, ale zapytaj o szczegóły...
nie zawsze świadkowa organizuje..byłam na takim gdzie panna młoda organizowała.

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 16:31:54

Cytat
samotnaola
Cytat
Magduss
Wieczór panienski organizuje świadkowa, albo drużka i to ona zaprasza dziewczyny. Jest to niespodzianką dla młodej. Ona ewentualnie moze dac liste dziewczyn, które powinny się znaleźć na imprezie. Ona powinna kontaktować się z wami wszystkimi albo telefonicznie, albo przez facebooka i tak powinnyscie ustalic szczegóły. Ustalacie jaki prezent i kto go kupi i przelewacie pieniądze organizatorce. Nie musicie się znać. Jak byłam świadkową mojej siostry i organizowałam to pisałam do wszystkich na facebooku wypisałam wydatki i wyszło mi 40zł na osobe razem z prezentem. Przelały mi kasę, a ja potem tylko dzwonilam do nich co i jak. Nie znałam praktycznie żadnej tylko 2, które tez mi pomagały w organizacji... Ja teraz bede miec w maju panienski przyjaciółki i tez połowy dziewczyn nie znam, ale porozumiewamy się przez facebooka i wspolnie ustalismy date, godzine, miejsce, prezent, teraz musimy ustalic po ile się złozymy przelejemy kase swiadkowej i ona sie juz wszystkim zajmie. Jak bedzie potrzebowac pomocy kazda służy pomocą takze ja nie widze w tym az takiego problemu. Moze napisz do swiadkowej nie musisz ją znac, ale zapytaj o szczegóły...
nie zawsze świadkowa organizuje..byłam na takim gdzie panna młoda organizowała.

To mnie zszokowałaś, bo nigdy nie spotkałam się, zeby sama młoda organizowała sobie wieczór;O Może nie zawsze ,świadkowa, ale zawsze jakaś koleżanka. To lipa, któraś z dziewczyn powinna wyjśc z inicjatywą :słuchajcie dziewczyny moze sie złozymy co kupujemy organizujemy... a tak to co młoda napisze: zamówiłam sobie striptizera...kupcie mi to na prezent...
Nie moge sobie wyobrazic:D
Jesli ona potraktowała to jako impreze, którą sama sobie organizuje to poprostu kup jej jakies drobiazgi, gadżety:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 16:32 przez Magduss.

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 16:58:13

noo wlasnie mnie zaprosila Panna mloda przez facebooka.. nie mam pojecia kto procz mnie bedzie, sporbuje napisac do jej siostry ktorej tez nie znam i cos ustalic :)
aaa ijeszcze Panna mloda na wstepie powiedziala ze 35 zl na krolicze uszy ogonek mankiety na rece i kolniez na szyje mam jej dac bo bedzie zamawiala :)

wiec to chyba nie bedzie typowy panienski



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 16:59 przez KRWAAAAA.

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

17 kwi 2014 - 17:05:57

dkladnie wieczory panienskie polegaja na tym ze razem z innymi zaproszonymi cos knujecie - i zakupy jakby co robicie razem :) - ogolnie taka impreza :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

22 kwi 2014 - 15:02:09

Ja ostatnio była na wieczorze panieńskim i dałam pannie młodej czekoladę ze zdjęciem jej przyszłego męża ;) bardzo się ucieszyła i była z tym niezła zabawa ;) wszystko kupiłam tutaj http://www.instadruk.pl/produkty-instagram-fotochoco.html

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

26 kwi 2014 - 12:46:46

Bielizna jest sprawdzonym pomysłem, więc nawet jeżeli nie znasz zbyt dobrze dziewczyny to dobry wybór, tutaj możesz znaleźć coś ciekawego http://kw.pl/szukaj.php?cat=75993&save=true&s=Bielizna+erotyczna&deep_level=0

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

26 kwi 2014 - 13:11:30

śmieszne wychodzić za mąż w tak młodym wieku :|

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

26 kwi 2014 - 13:25:11

Cytat
KRWAAAAA
noo wlasnie mnie zaprosila Panna mloda przez facebooka.. nie mam pojecia kto procz mnie bedzie, sporbuje napisac do jej siostry ktorej tez nie znam i cos ustalic :)
aaa ijeszcze Panna mloda na wstepie powiedziala ze 35 zl na krolicze uszy ogonek mankiety na rece i kolniez na szyje mam jej dac bo bedzie zamawiala :)

wiec to chyba nie bedzie typowy panienski


Gdybym chciała zorganizować coś takiego nigdy bym nie prosiła o pieniądze na dodatki do takiego przyjęcia, więc uważam,że to jest niezbyt stosowne--- co do prezentu kupiłabym jakiś gadźet- skoro nie znasz jej aż tak dobrze myślę,że kupowanie bielizny odpada no chyba że wspólnie z innymi...

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

26 kwi 2014 - 13:27:16

Cytat
KRWAAAAA
noo wlasnie mnie zaprosila Panna mloda przez facebooka.. nie mam pojecia kto procz mnie bedzie, sporbuje napisac do jej siostry ktorej tez nie znam i cos ustalic :)
aaa ijeszcze Panna mloda na wstepie powiedziala ze 35 zl na krolicze uszy ogonek mankiety na rece i kolniez na szyje mam jej dac bo bedzie zamawiać
I jak tam, Autorko? Wymyśliłaś prezent? A może już był panieński? Swoją drogą to młoda ma tupet- woła 35 zł na jakieś tandetne badziewie, które się założy raz, potem będzie się kurzyć a jeszcze jakąś składkę na prezent trzeba dać lub samej kupić. W tyłkach już się młodym przewraca, niedługo będą żądać żeby całe wesele sfinalizować. No i to zapraszanie przez Facebook- żenada, już mogła się osobiście pofatygować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-26 13:29 przez keyy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wieczór panieński w Krakowie