Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

31 sty 2015 - 11:54:20

Mam podobny problem, ponawiam watek. Znajoma kupuje jakies naturalne kosmetyki i jest wybredna, wiec to odpada, bizyterie nosi zlota lub biale zloto wiec mnie nie stac, nie jest typem modnisi i rzadko kupuje ciuchy, spa ja nie interesuja.... jestem w kropce. Jest projektatka wnetrz, myslalam nad literatura na ten temat ale sie nie znam... wypada kupic cos dla domu? Aha- i kiedys w rozmowie wyszlo ze uwaza karty podarunkowe za brak szacunku i lenistwo. No i badz tu czlowieku madry

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

16 mar 2015 - 16:46:57

Ciężka sprawa. Moja koleżanka dobra ostatnio miała urodziny to zrzuciłyśmy się z dziewczynami i kupiłyśmy jej wymarzone butki sportowe. Akurat znalazłam w miarę tanie w http://jeremy-scott.pl i problem był z głowy i solenizantka zadowolona. Może warto podpatrzeć co lubi i co by chciała dostać... ?

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

16 mar 2015 - 16:59:49

biżuteria o ile lubi ją nosić,dalej jeśli to twoja bardzo bliska znajoma to możesz jej kupić bransoletkę , perfumy, kolczyki, portfelik, coś do domu jeśli mieszka sama , dekoracja do jej pokoju, lampa , rzeżba ,albo breloczek do kluczy.
Apaszka lub pasek jakiś ładny kolorowy.

aha , masz faktycznie z nią problem, tego nie tamtego nie .Najlepiej będzie jak kupisz jej kwiaty i butelkę dobrego wina .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-16 17:02 przez banach.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

18 mar 2015 - 14:58:39

Można kupić np. torebkę czy portfel. Moja siostra parę miesięcy temu obchodziła 30 urodziny i kupiłam jej właśnie klasyczną czarną torebkę z cervandone.pl. Ładnie jest wykonana. Widzę, że często ją nosi.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

09 lip 2018 - 20:46:45

Prezenty na 30 urodziny, nie łatwe zadanie wymyślić coś oryginalnego. Postaram Ci pomóc, podając kilka pomysłów na śmieszne prezenty a zarazem ciekawe prezenty. Śmieszne fartuszki, to dobry pomysł, jeśli koleżanka lubi gotować z pewnością spodoba jej się ten prezent, zwłaszcza, że na fartuszku umieszczony jest napis "Gorąca 30-stka". Fajne gadżety zawsze są mile widziane :) Kolejnym pomysłem może być śliczne pakowana podkowa na szczęście. Zapakowana w drewniane pudełko wypełnione siankiem, może przypaść do gustu Twojej koleżance :) Zapoznaj się z większą ofertą <moderacja> sklep z prezentami, znajdziesz tam śmieszne rzeczy, prezenty urodzinowe,nietypowe prezenty na każdą kieszeń i dla każdego, na każdą okazję :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-10 10:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

18 paź 2018 - 14:03:26

To chyba zależy od charakteru kobiety. Jeżeli ma dystans do siebie to nawet śmieszny gadżet ją ucieszy :) Z bardziej uniwersalnych, ale oryginalnych prezentów to biżuteria i dodatki. Każda kobieta ma do nich słabość. W sklepach stacjonarnych i internetowych można znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Jest też możliwość zrobienia dodatkowego graweru, więc to byłby bardzo pamiątkowy prezent. Polecam zajrzeć na stronę <moderacja>. Kupiłam tam elegancką biżuterię, ale o niespotykanym designie, którą zakładam zawsze na wyjątkowe sytuacje ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

08 lis 2018 - 10:29:12

A może biżuteria? uwalnia piękne wspomnienia za każdym razem jak się na nią spojrzy :) Może naturalne perły które podarowane przez bliską osobę wróżą szczęście i harmonię? Może takie?



Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

05 lut 2021 - 11:04:01

Wiecie co moja koleżanka była bardzo ucieszona z ręczników jakie jej sprezentowałam na urodziny. Powiedziała, że takich miękkich nigdy nie miała. Kiedyś myślała, że zepsuła jej się pralka i tak odbarwiały się ręczniki, a okazało się, że te nowe wyglądają cały czas jak nowe! Zobaczcie sobie ręczniki kąpielowe Są różne wzory a ja wybierałam ten który najbardziej pasuje do kafelków.

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

02 mar 2021 - 15:03:46

Myślę, że każda kobieta ucieszy się z takiego vouchera https://wellmetime.com/vouchery na zabiegi pielęgnacyjne czy też masaż, jest również opcja nauki makijażu. Może to być główny prezent albo fajny dodatek do czegoś jeszcze większego to już zależy od budżetu, ale myślę, że sam voucher jest wystarczająco dobrym pomysłem. Ja byłam bardzo zadowolona jak taki dostałam.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

12 lip 2023 - 08:44:46

Zamówiłam sobie wypasiony tort, bo zawsze chciałam mieć taki zrobiony pode mnie, nie pierwszy lepszy z cukierni. Zaprosiłam znajomych na kawę i tort, do tego wypiliśmy po lampce wina. To wszystko
Totalnie nie miałam spiny na organizowanie w nie wiadomo jakiej imprezy. Za to z tortu naprawdę się cieszyłam, bo chorowałam na niego od lat

A jeśli dziewczyny chcecie sobie zakupić coś naprawdę pamiątkowego polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://andyceramika.pl/kubki

Można znaleźć tutaj ręcznie malowane kubeczki z ceramiki z Bolesławca :)

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

17 lis 2023 - 11:15:40

Planujesz wyjątkowe uroczystości i szukasz idealnego tortu? Sprawdź https://raszczyk.com.pl/konfigurator-tortow/ Dzięki ich konfiguratorowi możesz stworzyć tort, który idealnie pasuje do Twojego wydarzenia, zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu.

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

20 gru 2023 - 11:20:34

Jeśli składacie się w więcej osób, to moim zdaniem impreza na jachcie będzie doskonałym i na pewno nie spodziewanym prezentem. Takie imprezy organizuje firma https://jjboats.pl/ warto wejść na ich stronę i poczytać o tym.

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!

31 sty 2024 - 18:31:50

Fajnym prezentem moim zdaniem, może się okazać złoty naszyjnik https://bluetopaz.com.pl/naszyjniki-zlote-c-12_22.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tabletki poronne