Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WITAM WAS SERDECZNIE WSZYSTKIE SZAFOWICZKI... BARDZO PILNIE POSZUKUJĘ SUKNI ZE ZDJĘCIA :) ( fotka znaleziona w internecie) JEŚLI KTOŚ WIE JAKA TO FIRMA,KOLEKCJA ALBO Z JAKIEGO SALONU POCHODZI BAAAARDZO PROSZĘ O WYPOWIEDZ, SZUKAM IDENTYCZNEJ LUB BAAARDZO PODOBNEJ , JAK NA RAZIE BEZ REZULTATÓW ... z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI I POMOC . :D POZDRAWIAM.!!!



Mierzyłam bardzo podobną suknie w salonie sukien ślubnych Diana w Rzeszowie:D

Dziewczyna na szafie ma wstawione zdjęcie tej sukienki, dentyczne zdjęcie więc pewnie wzięte z netu :(

o mój Boże - nie podoba mi się
ale rzecz gustu ; )

Zobacz na facebooku Małgoszta Cherry ona miała bardzo podobną. Ma pewnie na sprzedanie, albo i nie , ale warto obaczyć. Mam nadzieje ze pomogłam :)

dziewczyny dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi :)

może idź po prostu do dobrej krawcowej z tym zdjęciem?

Relevance Broadway i myślę że możesz im powiedzieć żeby Ci cały gorset tymi perłami wyszyli tak jak na zdjęciu. Wiem że u mnie w mieście w salonie jest wysadzany gorset właśnie cąły jak na zdjęciu, może nawet identyczna jak pokazałaś, nawet mierzyłam ale Pani powiedziała że niestety te perły są klejone i odpadają..

tak nawiasem sukienka nie jest na mój ślub :) jest na ślub mojej znajomej ,która poprosiła mnie o pomoc w szukaniu :) też myślała o krawcowe ale to jeśli z poszukiwań nici wtedy tak zrobi :)

Cytat
madzwocho
Relevance Broadway i myślę że możesz im powiedzieć żeby Ci cały gorset tymi perłami wyszyli tak jak na zdjęciu. Wiem że u mnie w mieście w salonie jest wysadzany gorset właśnie cąły jak na zdjęciu, może nawet identyczna jak pokazałaś, nawet mierzyłam ale Pani powiedziała że niestety te perły są klejone i odpadają..




Dziękuję bardzo :) suknia bardzo podobna :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 08:02 przez smerfetka3107.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na 30-te urodziny dla niej!!!