Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

własnoręczny prezent

27 mar 2014 - 20:41:44

Hej dziewczyny!

Ponieważ sama szukam inspiracji to pomyślałam, żeby założyć wątek o prezentach które kiedyś własnoręcznie wykonałyście dla swojej drugiej połówki, bądź dostałyście od chłopaka. Przeglądałam teraz trochę stron i ciekawa jestem waszych pomysłów :) Pozdrawiam

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 08:43:51

uwielbiam robić własnoręczne prezenty, uważam że to o wiele lepszy prezent niż jakieś duperele ze sklepu -taki od serca

ja zrobiłam chłopakowi na mikołaja własnoręcznie kalendarz adwentowy
-były to takie białe pudełeczka zlepione z kartki z bloku technicznego, zawieszone na klamerkach do ubrań(które pomalowałam białą i czerwoną farbą, powieszone na czerwonym sznurku(takim do bielizny)
w każdym pudełeczku było coś słodkiego, a na każdym namalowałam czerwoną farbką cyferkę -oznaczała ona dzień, w którym można otworzyć dane pudełeczko i zjeść słodkość ;)
był zachwycony, a wszystkie koleżanki jak do mnie przychodziły pytały się gdzie kupiłam takie cudo :D

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 08:50:42

Może nie do końca własnoręcznie wykonany ale indywidualnie zaprojektowany prezent podarowałam mojemu narzeczonemu :)

Na wstępie zaznaczę, że jest DJ i właśnie dlatego postanowiłam zaprojektować i zamówić dla niego personalizowaną koszulkę z jego ksywką. Całe nadruki zaprojektowałam sama w porozumieniu z firmą zajmującą się nadrukami. Generalnie jest modelem niepowtarzalnym :) i zanim ktoś zarzuci, że koszulka jest tandetna - mój facet uwielbia prezenty funkcjonalne i taki ucieszył go niesamowicie. Bardziej niż album, ramka czy inny kiczyk do szuflady.

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 08:55:41

Ja mojemu chłopakowi maluję na t-shirtach farbą do ubrań, dzieciakom koleżanek szyję i haftuję i w ogóle uważam że w zalewie rzeczy sklepowych, masowych, tylko rękodzieło ma jakąś wartość :)

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 09:04:54

ja zawsze robie cos własnoręcznego na wszystkie rocznice ale mój idzie na łatwizne i kupuje mi a szkoda wolała bym dostać cos co sam zrobi.

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 09:11:06

Ja od chłopaka dostałam nasze zdjęcie wydrukowane na papierze w dużym formacie, zdjęcie porozcinał na kilkanaście takich części, aby każda z osobna zmieściła się do przezroczystego pudełka od płytki CD. Te pudełka zostały przymocowane do siebie w taki sposób, aby prawidłowo ułożyć zdjęcie na którym jesteśmy. Obraz wisi na ścianie, pod obrazem zamontował 40 niebieskich diod, które się świecą jak obraz podłącze do kontaktu heh. Żeby obraz był bardziej widoczny(diody świecą od spodu, zdj. przez to było mniej widoczne)podłączył małą lampeczkę, aby światło padało centralnie na środek zdjęcia.

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 09:38:28

ja teraz planuje mu zrobic jakis mega wypasiony tort(nie wiem czy to sie zalicza do wlasnorecznie zrobionych prezentow)

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 09:58:19

Super są takie prezenty, zawsze żałowałam, że ze mnie jest takie manualne beztalencie :P

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 10:02:42

ja teraz się przymierzam do zrobienia drzewka z cukierków, ale nikt akurat jak na złość nie ma żadnych urodzin ani nic...
chyba sama sobie bez okazji takie zafunduje ;D
coś takiego:



zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

własnoręczny prezent

28 mar 2014 - 10:29:45

ja na naszą pierwsza rocznicę zrobiłam taki jakby 'kalendarz' naszego związku, tzn. na dużym formacie kartonu u góry napisałam "nasz pierwszy wspólny rok" i później napisałam kolejno w rzędach: styczeń, luty... itd i pod każdą nazwą miesiąca przyczepiłam wspólne zdjęcie wykonane w danym miesiącu. Mojemu K. strasznie się ten prezent spodobał i był zachwycony :)

własnoręczny prezent

30 mar 2014 - 15:38:47

ja właśnie mam z moim chłopakiem bardzo krótki staż i nie mamy jeszcze wspólnych zdjęć, mam niewielkie zdolności artystyczne i siedzę i myślę co by tu zrobić
Koleżanka podpowiedziała mi żeby (ponieważ jest piwoszem) kupić kilka jakiś fajnych piw i zrobić samej etykiety z jakimis życzeniami albo cytatami jego ulubionego pisarza, spodobał mi się ten pomysł ale jednak chcialabym coś do tego dołożyć albo w jakiś nietypowy sposób zapakować.
Co o tym myślicie?

własnoręczny prezent

01 kwi 2014 - 15:35:53

może to nic specjalnego, ale na walentynki kupiłam kieliszki do wina i ozdobiłam je własnoręcznie w malutkie serduszka tuż przy nóżce i obwiązałam wstążką + wino a do tego upiekłam jego ulubione babeczki :) niby nic, ale bardzo się cieszył :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prawdziwy ślub?