Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

Prostowanie włosów

38 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Było o butach.. o salach.. 0 wszystkim.. Nadszedł czas na kolor przewodni i kwiaty ;)

W chwili obecnej nie mogę dodać zdjęć, ale co sądzicie o kolorze błękitnym, trochę morskim.. NIE niebieskim czy granatowym? Kwiaty w kolorze błękitu, np. hortensje.. Bukiet błękitny, kwiaty na stołach.. Druhny w kolorach błękitnym, morskim, jasnym zielonym, miętowym.. Bardzo podoba mi się taki zestaw, ale boję się, że jednak wyjdzie źle. Dekoratorka mówi, że kolor będzie wyglądał dobrze, ale czy aby na pewno?

A może łososiowy?

Jaki Wam się podoba?

myślę że świetnie, ja robię różowe wesele;)

Ja mialam nawet blekitna suknie :)

ja chyba zdecyduję się na mix pasteli- błękit, filet, zieleń :)
Kwiaty w bukietach będą w różnych odcieniach tych kolorów :)zdobienia na torcie, zaproszenia itd:)



Wszystkie Twoje wątki mogłabyś umieścić w jednym.. ślub 2014 lub 2015 nie wiem kiedy masz. A nie ciągle to samo..

Ważne żeby Tobie podobał się kolor:) błękitny jest ok, tym bardziej skoro ktoś Ci doradza nie powinno byc problemu. ja sama myślę o kobaltowym, chabrowym kolorze, tylko chciałabym go zestawić z jakims innym kolorem żeby nie było za nudno, ale na to już nie mam pomysłu

Cytat
madzwocho
Wszystkie Twoje wątki mogłabyś umieścić w jednym.. ślub 2014 lub 2015 nie wiem kiedy masz. A nie ciągle to samo..
Dokładnie, ja sie udzielam w tym 2015 i piszemy tam o wszystkim również o bukietach więc po co forum zaśmiecać.

moja kuzynka wybrała właśnie błękitny na kolor przewodni swojego wesela ale ślub dopiero w sierpniu więc nie mogę napisać jak wypadło:(

Uwielbiam kolory przewodnie na weselach :) kiedy wszystko tak do siebie pasuje :) mi bardziej do gustu przypadłby łososiowy ale myślę że błękit też dobrze by się prezentował :P

Ja wesela nie planuje, ale zawsze jak myślę że kiedyś ono będzie miało miejsce to wyobrażam sobie jesień i jesienne kolory przewodnie :) aaach takie tam inspiracje:



Cytat
agniesza0906
ja chyba zdecyduję się na mix pasteli- błękit, filet, zieleń :)
Kwiaty w bukietach będą w różnych odcieniach tych kolorów :)zdobienia na torcie, zaproszenia itd:)

Dokładnie takie kolory jak umieściłas mi się podobają ;)


Cytat
madzwocho
Wszystkie Twoje wątki mogłabyś umieścić w jednym.. ślub 2014 lub 2015 nie wiem kiedy masz. A nie ciągle to samo..

Wygodniej mi osobno, jeśli nie chcesz to po prostu nie pisz w moich wątkach i tyle ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-25 10:36 przez kasia872.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to jest? okresl nazwe produktu