Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wpadł mi do głowy Nawilżacz powietrza.
Mogą używać teraz np.na noc do spania
później jak dziecko się urodzi i ogolnie posłuży wszystkim.

A może elektroniczna niania ? :)

nie wiem jakie masz fundusze, ale mozesz kupic jakis fajny mięciutki kocyk dla dziecka, to sie przyda...

chociaz ja bym dala im cos po urodzeniu dziecka, a tymczasem idziesz przeciez na parapetówkę, a nie na baby shower czy jak to tam zwą

No właśnie ciężko jednoznacznie stwierdzić co byłoby idealnym wyborem.

Ja właśnie cieszyłabym się z takiej poduszki bo sama mam na głowie bardziej podstawowe wydatki związane z ciążą (np. właśnie te ręczniki dla maluszka i masę innych podstawowych akcesoriów)więc zakup takiej poduszki odchodzi na drugi plan a nie powiem że by się nie przydała teraz do leżenia (kiedy tak ciężko się ułożyć z brzuszkiem) i później żeby było wygodnie karmić malucha. A tak zawsze są jakieś inne ważniejsze wydatki i tego typu dodatkowy "gadżet" schodzi na drugi plan :( więc jeśli ktoś akurat by mi taką poduchę podarował to bym się bardziej cieszyła niż z ręczników o których pewnie już pomyśleli.

Ale to tak jak mówię piszę akurat ze swojego punktu widzenia przyszłej mamy :)
I osobiście cieszyłyby mnie właśnie prezenty które nie są na liście wyprawkowej maluszka (czyli może nie są niezbędne) ale mogą się jak najbardziej w tym czasie przydać i stanowić pomocny dodatkowy "gadżet". Coś co by się chciało kupić ale są ważniejsze wydatki na pierwszy ogień :)

A elektroniczna niania też dobry pomysł. Nawet w małym mieszkaniu się przydaje. A a propos niani właśnie to ostatnio znajomi którzy jakoś nie po drodze mieli z jej zakupem musieli kombinować z zostawianiem włączonego telefonu w pokoju obok kiedy mieli gości i nasłuchiwać na głośnomówiącym :) Tak więc wydaje mi się wbrew pozorom pomocnym gadżetem który także często nie jest na liście artykułów pierwszej potrzeby :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 23:59 przez icia.

Skoro to nie jest jeszcze impreza z okazji narodzin dziecka to może cos takiego konkretnie dla koleżanki. My kupiłysmy kiedyś znajomej z pracy cały zestaw do 'zadbania o siebie' po porodzie ;) Taki fajny mały depilator z philipsa a bardzo tani, kosztował jakieś 60zł :) do tego kule do kąpieli, mini masażer do stóp i różne kosmetyki. Kobieta po porodzie będzie pewnie miała mało czasu na myślenie o sobie więc można jej pomóc :) Naszej znajomej pomysł bardzo sie spodobał :)

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla przyszłej mamy,ale nie ma miec nic wspolnego z dzieckiem...ha ha
Sorry,ale sama nie wiesz co piszesz....
Jak nie ma być związane z dzieckiem to kup jej torebke,apaszke cokolwiek dla kobiety....

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy ;( http ://szafiarenka.pl/48/7749130/cialo.html

Ja uważam, ze fajnym prezentem bedzie taka ramka, w ktorej odbija sie stopke i dlon dzieciaczka, sa takie w home&you po 50zl.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Polecam Ci lampkę http://www.electro.pl/Lampka_nocna_ANSMANN_NL_Duck-s709712.html Kiedy w nocy trzeba do malucha wstać niefajnie jest świecić główne światło bo dziecko się wybudzi a w ciemnosci szukać dziecka po łóżku to czasami też może być problem jak mu się palec do oka włoży. Mała lampka pomaga znleźć malucha a i sami nie stracimy w 100% naszego snu.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

album wg mnie nie to nie prezent na parapetówke, dla mlodej mamy to na pewno cos przydatnego np nowe zelazko albo jakis generator prary np taki http://www.electro.pl/AGD_Drobne_Promocje,1677.html troche drogi ale jakby sie laski zżuciły to fajny prezent by był - albo najlepiej bon do sklepu :)

Ja uważam, że jeśli idziesz na parapetówkę do znajomych, to absolutnie nie powinnaś przynosić prezentu tylko dla koleżanki. Przecież idziesz też do jej partnera, no chyba, ze to tylko jej i przyszłego dziecka mieszkanie.

Może taka fajna koszulka do spania (koszula nocna) z guziczkami (dla mam karmiących) są teraz takie fajne kobiece a przydatne :) musiałabyś poszukać w necie :)

Ja bym sobie kupila do leżenia takiego wielkiego rogala :D pewnie za jakies 4 miesiace sobie kupie ;-) ja jako mama chciala bym dostać DLA DZIECKA, bo dla siebie to pewnie bym wolała cos we wlasnym zakresie: jakis rożek do karmienia, smoczek z termometrem,maty do przewijania, moze nawet otulacze i wklady na wypróbowanie pieluszek wielorazowych. taką wielką gąbke do wanienki zeby dzidziuś nie leżał na golym plastiku czy na tetrze, no nie wiem co jeszcze. Kazdy ma inne priorytety.

to wkoncu parapetówka, prezent dla mamy która zaraz urodzi czy prezenty dla wszystkich ? tańczy pogaduszki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 11:26 przez kla20.

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
starababa
Ja uważam, że jeśli idziesz na parapetówkę do znajomych, to absolutnie nie powinnaś przynosić prezentu tylko dla koleżanki. Przecież idziesz też do jej partnera, no chyba, ze to tylko jej i przyszłego dziecka mieszkanie.


Też tak uważam :) Sama jestem mamą, ale w sumie nie wiem co Ci podpowiedzieć. Tak jak pisały dziewczyny wcześniej... karnet do spa? Na parapetówkę? Voucher na sesję? Prędzej jakaś fajna fotoramka. Może młynki do pieprzu i soli? Fajna sprawa jeśli nie mają :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chrzciny - prezent ?