Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Na Super Prezenty masz takie pakiety do spa. Kiedy skończyliśmy remont nie marzyliśmy o niczym innym, jak tylko o wypoczynku, ale oczywiście kasy brakowało. W mieszkaniu mieliśmy wszystko odpicowane ;-)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Ja bym jednak postawiła na jakiś praktyczny gadżet do domu. Na stronie mozńa sobie obejrzeć porównanie czajników elektrycznych jakie znajdzie się obecnie w sklepach internetowych:
http://lepsze.co/ranking/czajniki-elektryczne

Możecie sobie zajrzeć i może akurat coś Wam wpadnie w oko. Świetne są retro modele, na przykład:


Ewentualnie coś takiego nowoczesnego:

Myślę że Marcy23 jaknajbardziej trafiła w dziesiątkę. Nie kupowałabym nic związanego z dzieckiem tylko do domu. :-)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

chcesz coś dla mamy, ale mama i jej potrzeby znikają przynajmniej na rok. Co fajnego i przydatnego miałam ja:

fasolka - poduszka do karmienia. Świetny bajer. Łatwiej karmić, można podłożyć tak, by było wygodniej spać, można posadzić dzieciaka gdy uczy sie siedzieć (nie na długo). U mnie sie sprawdziła w 100% i teraz sie sprawdza u szwagierki.
Z drobnych rzeczy - kontrastowe ksiażeczki dla dziecka. Są już od 3 miesięcy i rzeczywiście moja chętnie się na nie gapiła.

Karuzela z pozytywką


Zawsze ale to zawsze się przydadzą ładne śpioszki, ale zapinane z przodu, bez wydziwień na płecach i pupie i nie wkładane przez głowę.

Wszelkie badziewia typu albumy... nie każdemu sie spodobają. My mamy 3, które leżą sobie,a wszystkie zdjęcia lądują w chmurze i każdy z rodziny w dowolnej chwili może sobie wejsć i obejrzeć.

Cytat
ewelina90186
wpadł mi do głowy Nawilżacz powietrza.
Mogą używać teraz np.na noc do spania
później jak dziecko się urodzi i ogolnie posłuży wszystkim.
ooo, to jest świetny pomysł. Nawilżenie powietrza jest ważne, żeby maluch nie chorował



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-13 08:48 przez roksolana83.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Też mam problem, co kupić na różne okazje. A niedługo Święta!
W tym roku zdecydowaliśmy się na jeden większy prezent dla dziadków czyli sesję rodzinną :)
Jeśli chcecie kontakt to polecam Panią Ewę: http://ewagraphy.com/sesje-rodzinne/
Bardzo ciepła osoba, no i prezent mam z głowy.
W tym roku młodszym dzieciakom robię prezenty tzw. handmade szyte na maszynie. W necie znajdziecie mnóstwo pomysłów :)

Nie mogę zacytować, ale popieram wspomniany nawilżacz powietrza, zaczyna się sezon grzewczy, ja właśnie szukam czegoś do sypialni bo za 1,5 miesiąca poród a ja już przy takim suchym powietrzu budzę się bo nie mohge oddychać, a co dopiero takie maleństwo.
Nie polecam lampki czy czajnika tylko ze względu, że można nie trafić z wystrojem, designem, każdy ma inny styl w domu. Choć obie rzeczy popieram, że na pewno się przydadzą i umila zycie:-)

Jeszcze przyszło mi do głowy, choć też ryzykowne jeśli się nie trafi w gust, moze jakieś ładne koszyki do przechowywania, mogą służyć do domu np na kosmetyki dla koleżanki ale i taki podstawowy zestaw dla malucha, np. Do przewijania czyli pampers, krem, chusteczki itp w jednym miejscu, lub do kąpieli, żeby wszystko łatwiej bylo przenieść w razie potrzeby.

Cytat
kashvi
nie wiem jakie masz fundusze, ale mozesz kupic jakis fajny mięciutki kocyk dla dziecka, to sie przyda...

chociaz ja bym dala im cos po urodzeniu dziecka, a tymczasem idziesz przeciez na parapetówkę, a nie na baby shower czy jak to tam zwą

Wyjęłaś mi to z ust. Co można kupić koleżance w ciąży? Hmm.. myślę,że to co jej potrzeba to sama sobie kupuje. Ja miałam 2 koleżanki w ciąży i nigdy im nie przynosiłam żadnych prezentów w tym czasie bo po co?
Urodzi się dziecko to wtedy pójdziesz z prezentem.

Na parapetówkę to zdecydowanie coś do domu. Nawilżacz powietrza nie jest głupim pomysłem, te czajniczki tez niego sobie. Jeśli kolezanka lubi pichcić ciasta to może być jakaś fajna forma do ciasta albo do babeczek (ja bym się nie obraziła :D ) albo stojak na wino albo zestaw filiżanek do espresso. Wszystko zalezy co koleżanka już ma i co akurat jej się przyda

My ostatnio na parapetówkę kupiliśmy przyjaciołom czajnik Amica KF5011 z tej nowej linii IN. Dużo nie kosztował, a wyposażony w m.in. zabezpieczenie przed przegrzaniem i filtry.

Może wózek z pampersów na powitanie maluszka? :D


niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

No właśnie sama nie wiem co dać rodzinie

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

Lepiej spytać co może się przydać i wtedy wybrać coś z propozycji, zawsze to będzie niespodzianka. Ja raz dostałam zestaw do fondue, nigdy nie używałam i oddałam, duży kubek 500ml dla mnie za duży i służy za doniczkę. Na szczęście większość najpierw spytała a potem kupiła. Ja jak idę do pytsm czy coś się przyda czy np. ktoś woli karte do sklepu budowlanego, z wyposazeniem itp. Zawsze jest odpowiedź, że kartę do sklepu.

Zerknij sobie rownież tutaj:
https://www.mebletkaniny.pl/polki-do-salonu-cat-361

W sklepie są ceikawe dekoracje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-23 12:34 przez loenila.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

takie torty czy wózki z pampersów są efektowne ale nieużyteczne - moim zdaniem
lepiej już jakiś rożek czy otulacz dla dziecka a dla mamy kosmetyki czy to jak jest w ciąży jakieś dobre przeciw rozstępom(typu Mama Care Efektimy) lub po ciąży - kule do kąpieli itp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie buty na ślub