Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 08:43:03

Witam,

Mam 24 lata i 27 letnią siostrę. Ja mieszkam w Polsce a ona od 8 lat w Londynie. Siostra jest w ciąży i właściwie dzisiaj ma termin rodzenia :) Za kilka tygodni wybieram się ich odwiedzić ;) Prezent dla maleństwa kupiony tylko nie mam pomysłu na prezent dla siostry. Akurat tak się składa, że gdy będę u nich to wypadają siostry 27 urodziny i chciałabym coś jej kupić tylko nie mam pojęcia co. Ona mi zawsze coś kupowała, na urodziny i jak przyjeżdżała do Polski, a czasem dawała kasę. Chciałabym się chociaż tym prezentem odwdzięczyć.

Macie jakieś pomysły? Moja siostra jest trochę wybredna a przede wszystkim mamy inny gust, czyli ubrania, kosmetyki i biżuteria odpadają.

Proszę o pomoc :)

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 08:58:27

Moze cos do domu, albo po prostu bon do sklepu typu ikea, do tego np wasze wspolne zdjecie w jakies ramie

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 09:30:07

Mam obecnie podobny problem :) w zeszlym roku zakupilam dla niej srebrna, okragla blaszke (wygrawerowalam na niej zdanie ktore nas laczy) i zakupilam do tego bransoletke :) Moja siostra byla bardzo zadowolona. Moze i Twojej cos takiego sie spodoba?

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 09:49:18

ja bym kupiła coś tylko dla niej, poród itp i pewnie myśli teraz tylko o dziecku, zapominając o przyjemnościach.

Może jakiś bon na zabiegi kosmetyczne, zestaw kosmetyków?
Ja fajny zestaw kupiłam za 100 do kąpieli, pięknie zapakowany.

Albo biżuteria, srebrne kolczyki?

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 09:56:33

Może bransoletkę z Lilou z zawieszką np serduszko albo jest taka fajna z dzieckiem i na niej data urodzenia i inicjały dziecka albo męża, albo dwie zawieszki i na każdej z osobna męża i dziecka;)

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 15:37:34

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 16:07:59

Może jakąś fajną książkę? Albo zabierz ją do kino, na masaż, do kosmetyczki, na kolacje...

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 16:12:59

nie stać mnie na takie cuda w Londynie. ;)
Chyba kupię jej kubek ze zdjęciem. Tylko to jakoś mało...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 10:16 przez kamejla2.

urodziny siostry -prezent

07 mar 2014 - 16:53:43

Wszystko zależy właśnie od tego, co ewentualnie się siostrze podoba. Jeśli lubi czytać książki kup jej jakąś zgodną z jej zainteresowaniami. Jeśli zdecydujesz się na biżuterię dobierz ją pod ulubiony jej kolor, fason itp. Możesz sprawić jej np. jakiś egzemplarz niepowtarzalnej biżuterii, która jest przeważnie dostępna tylko w jednym egzemplarzu. Bardzo fajne rzeczy widziałam np. na http://www.bizutik.pl/ w dodatku mają teraz promocję od 7 do 9 marca -10% rabat. :) Możesz dodać grawer, albo wymyśleć coś z waszym wspólnym zdjęciem (ramka, kubek itp.) Może siostra ma jakieś hobby, zaintertesowania?

urodziny siostry -prezent

08 mar 2014 - 07:59:43

taaak, kubek to fajna sprawa ;)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

urodziny siostry -prezent

08 mar 2014 - 11:56:45

ja zastanawiam się nad zakupem tych delikatnych kolczyków wyglądających jak ważki http://www.jubilea.pl/ale-wazki---srebrne-kolczyki-z-cytrynem-cat-23-id-1073.aspx są takie dziewczęce i śliczne :)

urodziny siostry -prezent

09 mar 2014 - 12:09:54

mi się nie podobają a tym bardziej mojej siostrze :)

urodziny siostry -prezent

22 mar 2014 - 16:31:24

kosmetyki do pielęgnacji ciała dla mam, na pewno jej się przydadzą

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

urodziny siostry -prezent

30 lis 2014 - 21:32:19

Ja uważam, że fajnym pomysłem na prezent może być jakiś ciuszek. W tym wypadku trzeba jednak dokładnie znać rozmiar obdarowywanej osoby:) No i dobrze wiedzieć jaki styl lubi najbardziej, ale w przypadku sióstr nie powinno być z tym żadnego problemu. Bardzo fajne ubrania można znaleźć chociażby tutaj http://www.swepee.com/ . Ceny też są całkiem rozsądne.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

urodziny siostry -prezent

07 wrz 2021 - 22:30:58

ja od dawna nie kupuje prezentu siostrze ani mamie :D daje im karte podarunkowa do drogerii czy jakiegos sklepu :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Preznet urodzinowy dla 9-cio latki