Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

11 minut temu

Sklep internetowy

55 minut temu

Biznes

59 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 08:43:03

Witam,

Mam 24 lata i 27 letnią siostrę. Ja mieszkam w Polsce a ona od 8 lat w Londynie. Siostra jest w ciąży i właściwie dzisiaj ma termin rodzenia :) Za kilka tygodni wybieram się ich odwiedzić ;) Prezent dla maleństwa kupiony tylko nie mam pomysłu na prezent dla siostry. Akurat tak się składa, że gdy będę u nich to wypadają siostry 27 urodziny i chciałabym coś jej kupić tylko nie mam pojęcia co. Ona mi zawsze coś kupowała, na urodziny i jak przyjeżdżała do Polski, a czasem dawała kasę. Chciałabym się chociaż tym prezentem odwdzięczyć.

Macie jakieś pomysły? Moja siostra jest trochę wybredna a przede wszystkim mamy inny gust, czyli ubrania, kosmetyki i biżuteria odpadają.

Proszę o pomoc :)

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 08:58:27

Moze cos do domu, albo po prostu bon do sklepu typu ikea, do tego np wasze wspolne zdjecie w jakies ramie

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 09:30:07

Mam obecnie podobny problem :) w zeszlym roku zakupilam dla niej srebrna, okragla blaszke (wygrawerowalam na niej zdanie ktore nas laczy) i zakupilam do tego bransoletke :) Moja siostra byla bardzo zadowolona. Moze i Twojej cos takiego sie spodoba?

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 09:49:18

ja bym kupiła coś tylko dla niej, poród itp i pewnie myśli teraz tylko o dziecku, zapominając o przyjemnościach.

Może jakiś bon na zabiegi kosmetyczne, zestaw kosmetyków?
Ja fajny zestaw kupiłam za 100 do kąpieli, pięknie zapakowany.

Albo biżuteria, srebrne kolczyki?

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 09:56:33

Może bransoletkę z Lilou z zawieszką np serduszko albo jest taka fajna z dzieckiem i na niej data urodzenia i inicjały dziecka albo męża, albo dwie zawieszki i na każdej z osobna męża i dziecka;)

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 15:37:34

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 16:07:59

Może jakąś fajną książkę? Albo zabierz ją do kino, na masaż, do kosmetyczki, na kolacje...

urodziny siostry -prezent

05 mar 2014 - 16:12:59

nie stać mnie na takie cuda w Londynie. ;)
Chyba kupię jej kubek ze zdjęciem. Tylko to jakoś mało...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 10:16 przez kamejla2.

urodziny siostry -prezent

07 mar 2014 - 16:53:43

Wszystko zależy właśnie od tego, co ewentualnie się siostrze podoba. Jeśli lubi czytać książki kup jej jakąś zgodną z jej zainteresowaniami. Jeśli zdecydujesz się na biżuterię dobierz ją pod ulubiony jej kolor, fason itp. Możesz sprawić jej np. jakiś egzemplarz niepowtarzalnej biżuterii, która jest przeważnie dostępna tylko w jednym egzemplarzu. Bardzo fajne rzeczy widziałam np. na http://www.bizutik.pl/ w dodatku mają teraz promocję od 7 do 9 marca -10% rabat. :) Możesz dodać grawer, albo wymyśleć coś z waszym wspólnym zdjęciem (ramka, kubek itp.) Może siostra ma jakieś hobby, zaintertesowania?

urodziny siostry -prezent

08 mar 2014 - 07:59:43

taaak, kubek to fajna sprawa ;)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

urodziny siostry -prezent

08 mar 2014 - 11:56:45

ja zastanawiam się nad zakupem tych delikatnych kolczyków wyglądających jak ważki http://www.jubilea.pl/ale-wazki---srebrne-kolczyki-z-cytrynem-cat-23-id-1073.aspx są takie dziewczęce i śliczne :)

urodziny siostry -prezent

09 mar 2014 - 12:09:54

mi się nie podobają a tym bardziej mojej siostrze :)

urodziny siostry -prezent

22 mar 2014 - 16:31:24

kosmetyki do pielęgnacji ciała dla mam, na pewno jej się przydadzą

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

urodziny siostry -prezent

30 lis 2014 - 21:32:19

Ja uważam, że fajnym pomysłem na prezent może być jakiś ciuszek. W tym wypadku trzeba jednak dokładnie znać rozmiar obdarowywanej osoby:) No i dobrze wiedzieć jaki styl lubi najbardziej, ale w przypadku sióstr nie powinno być z tym żadnego problemu. Bardzo fajne ubrania można znaleźć chociażby tutaj http://www.swepee.com/ . Ceny też są całkiem rozsądne.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

urodziny siostry -prezent

07 wrz 2021 - 22:30:58

ja od dawna nie kupuje prezentu siostrze ani mamie :D daje im karte podarunkowa do drogerii czy jakiegos sklepu :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Preznet urodzinowy dla 9-cio latki