Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 11:03:06

niestety moj narzeczon yjest po rozwodzie wiec nie mozemy wziasc slubu koscielnego ,ja marze o nim wiec by nie odczuc beznadziejnego klimatu USC wymyslilam cos orginalnego:) co o tym sadzicie;) prosze o opinie i o foto sukienek na cywilny (byle biale) ;)http://www.villaverde.pl/pl/276/wesela czy ktoras z Was miala taki slub? jakie sa koszta zciagniecia urzednika i przygotowania takiego slubu? prosze o opinie podoba Wam sie moj pomysl?
i co sadzicie?? ZMIENILAM LINK WYBACZCIE POMYLKE:/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-26 11:14 przez dariunia22.

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 11:25:07

ja miałam ślub cywilny na dworze przed pałacykiem a wesele w ogrodach pałacyku :)
Suknię miałam długą białą do tego zielony pasek i zielone buty :)
mam zdjęcia w swojej szafie, jak byś miała jakieś pytania chętnie odpowiem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-26 11:30 przez j_ulka.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 11:31:36

Cytat
j_ulka
ja miałam ślub cywilny na dworze przed pałacykiem a wesele w ogrodach pałacyku :)
Suknię miałam długą białą do tego zielony pasek i zielone buty :)
mam zdjęcia w swojej szafie, jak byś miała jakieś pytania chętnie odpowiem ;)
a powiedz mi pisalas odpowiednie podanie do USC? jaki ponioslas koszt takiego slubu /wesela?na ile osob?

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 11:37:40

tak trzeba napisać podanie z prośbą o to żeby urzędnik "wyszedł" i udał się na ślub poza urząd. My mieliśmy bardzo fajną urzędniczkę - młodą dziewczynę której przyjemność sprawiają takie ślub na powietrzu dlatego poradziła nam żeby w podaniu napisać że miejsce w którym chcemy wziąć ślub jest dla nas bardzo ważne - że tam się poznaliśmy że tam obchodziliśmy rocznice itp. oczywiście to prawdą nie jest :)

Opłata standardowa 80zł z hakiem - koszt poza urzędem jest taki sam

koszt mojego wesela to 30tys. gości 53 + my czyli 55 osób. Spanie w pałacyku dla wszystkich gości, wesele było z poprawinami czyli 2 noclegi.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 11:40:48

Cytat
j_ulka
tak trzeba napisać podanie z prośbą o to żeby urzędnik "wyszedł" i udał się na ślub poza urząd. My mieliśmy bardzo fajną urzędniczkę - młodą dziewczynę której przyjemność sprawiają takie ślub na powietrzu dlatego poradziła nam żeby w podaniu napisać że miejsce w którym chcemy wziąć ślub jest dla nas bardzo ważne - że tam się poznaliśmy że tam obchodziliśmy rocznice itp. oczywiście to prawdą nie jest :)

Opłata standardowa 80zł z hakiem - koszt poza urzędem jest taki sam

koszt mojego wesela to 30tys. gości 53 + my czyli 55 osób. Spanie w pałacyku dla wszystkich gości, wesele było z poprawinami czyli 2 noclegi.
Naprawde milo popatrzec wygladalas pieknie i naturalnie ;) zjawiskowa sukienka i orginalna wiazanka;)koszt przyznam dosc duzy jak na 55osob ale skoro dwa dni pus nocleg to mysle ze oki ja mysle o weselu na okolo 80 osob jeden dzien bez noclegu raczej chyba ze dla pojedynczych gosci ;) bo dla mlodych jest gratis raczej wszedzie;)

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 11:54:42

dziękuję Ci bardzo miło mi mi to słyszeć ;)

koszt duży bo wszystkie dekoracje (kwiaty, wazony, obrusy, serwetki itp) kupowałam w swoim zakresie bo to co proponował ten pałac było kiepskie - takie lata 90 i to badziewne ;P no i właśnie ten nocleg.

Menu, zaproszenia i winietki też robiłam sama. suknia kosztowała 1500, buty 500

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 11:56:19

ja byłam na takim ślubie w willi Decjusza w Krakowie ,przyszła żona mojego kuzyna była już po rozwodzie dlatego ślub cywilny , miała piękna długą suknie kremowa wyglądała cudownie !!!, a ślub pomimo że cywilny był bajeczny wszyscy się poryczeli ze wzruszenia

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 11:58:42

Cytat
j_ulka
dziękuję Ci bardzo miło mi mi to słyszeć ;)

koszt duży bo wszystkie dekoracje (kwiaty, wazony, obrusy, serwetki itp) kupowałam w swoim zakresie bo to co proponował ten pałac było kiepskie - takie lata 90 i to badziewne ;P no i właśnie ten nocleg.

Menu, zaproszenia i winietki też robiłam sama. suknia kosztowała 1500, buty 500
bo wszystkie sluby i wesela sa takie ,,oklepane,, a tu orginalnie naturalnie bez upiekszania sie na sile tu widac naturalne piekno i efekt super:) ja chce to zrobic jak najtanszym kosztem sadze ze na samych butach mozna byloby zaoszczedzic 400zl:) ale to daleka droga a ty widze wszzystko zrobilas idealnie i po swojemu;) ja mam dzieci chcialabym zeby corka np sypala kwiaty bedzie wtedy miala prawie 4lata a syn 6
no i na pogode trzeba sobie ,,zasluzyc,, wam dopisala z tego co widze;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-26 11:59 przez dariunia22.

Ślub jak w komedii romantycznej

26 lut 2014 - 12:00:24

Fajny pomysł :)

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub jak w komedii romantycznej

27 lut 2014 - 09:10:07

Moge liczyc jeszcze na jakies opinie naprawde bardzo byscie mi pomogly:) opowiedzcie o Waszych doswiadczeniach:)

Ślub jak w komedii romantycznej

27 lut 2014 - 14:41:06

Cytat
dariunia22
Cytat
j_ulka
dziękuję Ci bardzo miło mi mi to słyszeć ;)

koszt duży bo wszystkie dekoracje (kwiaty, wazony, obrusy, serwetki itp) kupowałam w swoim zakresie bo to co proponował ten pałac było kiepskie - takie lata 90 i to badziewne ;P no i właśnie ten nocleg.

Menu, zaproszenia i winietki też robiłam sama. suknia kosztowała 1500, buty 500
bo wszystkie sluby i wesela sa takie ,,oklepane,, a tu orginalnie naturalnie bez upiekszania sie na sile tu widac naturalne piekno i efekt super:) ja chce to zrobic jak najtanszym kosztem sadze ze na samych butach mozna byloby zaoszczedzic 400zl:) ale to daleka droga a ty widze wszzystko zrobilas idealnie i po swojemu;) ja mam dzieci chcialabym zeby corka np sypala kwiaty bedzie wtedy miala prawie 4lata a syn 6
no i na pogode trzeba sobie ,,zasluzyc,, wam dopisala z tego co widze;)

hehe co do pogody to u mnie ślub zaczynał się o 16 a do 14 padał deszcz :) moja mama w panice, teściowa w panice co tu robić, a ja całkowicie zrelaksowana mówię "nie bójcie się przestanie padać" no i przestało. :)
ale za to zrobił się 40 st upał :)

spokojnie buty kupisz nawet za 100zł, ja na swoje wydałam tyle bo koniecznie chciałam zielone i na słupku, a oczywiście nigdzie takich nie było dopiero 3 tyg przed weselem znalazłam je w Simple ;)

Fajny pomysł masz z córeczką sypiącą kwiatki :)

Ja jeszcze miałam barmanów- świetna sprawa, drinki były bosko pyszne :) ale to dość wysoki koszt. :)

Z takich fajnych "dodatków" do wesela to polecam (choć sama tego nie miałam ) wypożycz polaroid i zrób taką księgę pamiątkową - poproś gości żeby zrobili sobie zdjęcie, wkleili do albumu/księgi i coś dopisali :)

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub jak w komedii romantycznej

03 mar 2014 - 22:32:40

fajny pomysl dzieki:) chcialabym wrocic do watku:)

Cytat
j_ulka
Cytat
dariunia22
Cytat
j_ulka
dziękuję Ci bardzo miło mi mi to słyszeć ;)

koszt duży bo wszystkie dekoracje (kwiaty, wazony, obrusy, serwetki itp) kupowałam w swoim zakresie bo to co proponował ten pałac było kiepskie - takie lata 90 i to badziewne ;P no i właśnie ten nocleg.

Menu, zaproszenia i winietki też robiłam sama. suknia kosztowała 1500, buty 500
bo wszystkie sluby i wesela sa takie ,,oklepane,, a tu orginalnie naturalnie bez upiekszania sie na sile tu widac naturalne piekno i efekt super:) ja chce to zrobic jak najtanszym kosztem sadze ze na samych butach mozna byloby zaoszczedzic 400zl:) ale to daleka droga a ty widze wszzystko zrobilas idealnie i po swojemu;) ja mam dzieci chcialabym zeby corka np sypala kwiaty bedzie wtedy miala prawie 4lata a syn 6
no i na pogode trzeba sobie ,,zasluzyc,, wam dopisala z tego co widze;)

hehe co do pogody to u mnie ślub zaczynał się o 16 a do 14 padał deszcz :) moja mama w panice, teściowa w panice co tu robić, a ja całkowicie zrelaksowana mówię "nie bójcie się przestanie padać" no i przestało. :)
ale za to zrobił się 40 st upał :)

spokojnie buty kupisz nawet za 100zł, ja na swoje wydałam tyle bo koniecznie chciałam zielone i na słupku, a oczywiście nigdzie takich nie było dopiero 3 tyg przed weselem znalazłam je w Simple ;)

Fajny pomysł masz z córeczką sypiącą kwiatki :)

Ja jeszcze miałam barmanów- świetna sprawa, drinki były bosko pyszne :) ale to dość wysoki koszt. :)

Z takich fajnych "dodatków" do wesela to polecam (choć sama tego nie miałam ) wypożycz polaroid i zrób taką księgę pamiątkową - poproś gości żeby zrobili sobie zdjęcie, wkleili do albumu/księgi i coś dopisali :)
Jak czytam Twoje odp to sie usmiecham do siebie musialo byc pieknie zazdroszcze Ci:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-03 22:41 przez dariunia22.

Ślub jak w komedii romantycznej

03 mar 2014 - 22:41:58

Fajny pomysł, jak was stać. :)

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub jak w komedii romantycznej

03 mar 2014 - 22:46:19

Cytat
corkachaosu
Fajny pomysł, jak was stać. :)
wiesz tu nie chodzi o to ze nas stac taki slub kosztuje tyle samo co w urzedzie czyli 80 zl no i ewentualnie kierowca dla urzednika a slub koscielny to mega koszt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na 50 rocznicę ślubu