Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 15:38:35

w takim razie, może przedstawisz swoje pomysły ?

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 15:39:26

A nie masz swojego ulubionego koloru?

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 15:41:32

AngelsHall, z czym masz problem? Dziewczyna pyta jakie kolory a Ty ciągle wydziwiasz nad tym, że robi 18. Mój brat 20 lat temu robił i miał z 60 osób na pewno. Każdy wyprawia sobie taką imprezę na jaką ma ochotę i na jaką może sobie pozwolić. A to czy przypomina małe wesele czy posiadówę w domu przy paluszkach to już wybór indywidualny.


Autorko, pozestawiaj różne kolory np. w paincie obok siebie i zobacz które podoba Ci się najbardziej. Ładnie będą wyglądały np. w kolorze zielonego groszku z lilą i błękitnymi/gołębimi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-22 16:54 przez Zuosnica.

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 15:41:35

nie mam ulubionego koloru
@Zuosnica dzięki co do kolorów! :) Podobnie uważam, że to jak duża będzie 18. zależy od tego na ile możemy sobie pozwolić oraz kogo chcemy zaprosić, bo gości raz dwa się nazbiera :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-22 15:45 przez patrycja2702.

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 15:51:55

srebro jest eleganckie i teoretycznie wygląda pieknie do kazdego innego ;) jeśli bedzie typowo srebrny [nie szary,nie metaliczny]
możesz go zestawić z ciemniejszymi kolorami takimi jak fiolet...kobalt czy zielen ;D można troszke rozkolorzyć to i zrobic w 3kolorach...1 końcu 18stka to 18stka,krok do dojrzalosci [w teori..] inp zastosowac kolory tęczy.
ja mam pokoj w kolorze mocnego fioletu i neonowej zielni ;D super sie dopasowuje :D

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 15:55:48

nie wiem czemu się jej czepiacie,ze robi 18tkę? te miałam swoją w lokalu,na 40 osob,mialam nawet wielkie rozowe króliki na scianach bo tak mi się wtedy podobało :3
teraz juz bym się na cos takiego nie zdecydowała,ale raz się zyje;p

Tobie polecam róz i czrany;)

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 16:55:48

Nie mam zadnego problemu. tylko dziwi mnie liczba osob i kateringi. Za moich czasow nie robilo sie az takich 18stek. I mam swiete prawo sie dziwic.

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 17:07:57

https://www.facebook.com/magiadekoracji.slubnych?fref=ts

zobacz tutaj. Niby to weselne kompozycje ale moze któreś łączenie ci odpowie :)

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 17:16:14

Cytat
patrycja2702
sądzisz że taka kolorystyka jest typowa dla dzieci ? kurde, mam mieszane uczucia, ale to chyba też zależy od intensywności kolorów.
A masz jakiś pomysł co do kolorów ?
srebro też fajny pomysł :)
wiem, że przyjemniej zrobić coś samemu i mieć satysfakcje z tego się zrobiło, ale trudno byłoby mi samej bądź nawet z mamą zrobić samej tyle jedzenie, nie opłaca się tracić tyle czasu i pieniędzy na coś, co kupione w firmie kateringowej wychodzi taniej i w dodatku jest równie smaczne jak zrobione w domu :)

Z ciekawości ile wyniesie cię catering + koszt sali ? :)

Co do balonów, nie kombinowałabym z tym helem i wstążkami, będą przeszkadzać w zabawie. Balony moze czarne + jakiś kolor, np. turkus?

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 17:16:26

Cytat
AngelsHall
Nie mam zadnego problemu. tylko dziwi mnie liczba osob i kateringi. Za moich czasow nie robilo sie az takich 18stek. I mam swiete prawo sie dziwic.


Ile masz lat?

Bo za "moich czasów" robiło się takie osiemnastki - wynajmowało się kluby/sale i impreza była zawsze średnio na 30-40 osób, a na łączonych 18-nastkach nawet 60 czy 70 i nikt się nie dziwił.

Mam 25 lat.

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 17:20:33

A ja lubię biało złoto. Wygląda bardzo elegancko! :)

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 19:21:20

chyba zdecyduje się na fiolet lub intensywny róż + jeśli będzie to srebrny :) dzięki ! planuję także wykorzystać też pomysł z balonami przy suficie, ale tak `symbolicznie` w miejscu, w którym nie będziemy tańczyć.

też się dziwię niektórym osobom, które uważają za dziwne, że robi się takie 18., w każdym razie w moich okolicach to normalne, że robi się takie imprezy, ilość osób waha się od tego jak dużą ma się rodzinę.

@AngelHall ale czymś gości trzeba poczęstować na sali albo musi być katering, albo kucharka tak jak w restauracjach też są ktoś musi przygotować dania :) ale rozumiem, mój kuzyn z 10 lat temu też robił tylko małe przyjęcie, ale cóż, teraz każdy robi takie 18., przynajmniej w mojej rodzinie, wśród znajomych

biel i złoto ładnie wygląda, ale moim zdaniem to już bardziej weselnie

Kasia- katering 30 zł, moim zdaniem to niska cena tym bardziej, że jest sporo w tym jedzenia i naprawdę bardzo dobre

wystrój sali na 18.

22 lut 2014 - 19:38:26

Dariateress u mnie tez wynajmowalo sie sale ale nie bylo nigdy takiej liczby osob .w wiekszosci takie imprezy byly w domu na ok. 10-15 osob. Na sali ponad20 juz bylo. Dlatego dziwi mnie 40 lub 60 osob. Wtedy faktycznie katering potrzebny bo samemu nie jest sie w stanie przygotowac imprezy dla tylu osob. ale rozumiem,ze teraz 18 wygladaja nieco inaczej niz 7 lat temu jak sama chodzilam.

wystrój sali na 18.

22 gru 2023 - 15:36:05

Cześć, myślę że świetną atrakcją na 18 będzie fotobudka 360 ostatnio widziałam u kuzynki mega zabawa na tym jest i wiele wspomnień https://videofrajda.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z prezentem