Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Meble

6 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 10:56:01

Wiem dziewczyny to głupie dawać ogłoszenie na forum :( ale jestem w fatalnej sytuacji :( świadkową muszę zgłosić do końca marca bo ślub w czerwcu, a ja jej nie mam :( moja siostra nią być nie chce bo była już 3 razy i mówi że ma dość, z dziewczyna mojego brata średnio się dogaduje... 3 koleżanki już mi odmówiły bo nie chcą być w centrum uwagi, bo to dużo kosztuje, one nie są pomysłowe itp. Ja wręcz tłumaczyłam że oprócz wsparcia duchowego nie potrzebuje finansowej pomocy, ani organizacji panieńskiego bo to jestem sama w stanie zrobić :( 2 koleżanki które chciałyby świadkować są w ciąży i mają termin na lipiec więc nie wiedzą czy stawią się w ogóle na weselu :( kuzynki mam wredne więc same rozumiecie ze w takim dniu nie chcę mieć przy sobie takiej osoby... Chciałabym kogoś kto mnie wesprze dobrym słowem, w miarę możliwości poradzi i będzie się super bawić na weselu ze świadkiem gdyż Mój narzeczony świadka ma :)

jestem kompletnie załamana po nocach spać nie mogę :( Nie wiedziałam że ze świadkową będzie tak ciężko :) bo gdy mnie poproszono o świadkowanie to skakałam z radości że będę mogła się wykazać i ktoś tak mi ufa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 11:00 przez mademoiselle05.

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 10:58:36

To weź jakieś małżeństo z rodziny...albo znajomych...zawsze lepsze to niż obca osoba

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 10:59:55

Mój narzeczony ma już świadka, nie wypada powiedzieć że nieaktualne to jego przyjaciel od najmłodszego od zawsze mu to obiecywał...

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:00:22

Chcesz na świadkową obcą osobę ? To raczej nie jest najmądrzejszy pomysł,bo taka osoba może Ci jeszcze zamiast pomóc to narobić problemów. Nie wiesz jak się zachowa po alko, ani czy rzeczywiście zgodziła się ze względu na chęć pomocy czy ze względu na darmową imprezę.
btw. fajne masz koleżanki i siostrę nie ma co.

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:01:58

nie musi być świadek i świadkowa, mogą być obydwoje tej samej płci... może tak pokombinuj? ;)

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:04:31

Cytat
kinia009
Chcesz na świadkową obcą osobę ? To raczej nie jest najmądrzejszy pomysł,bo taka osoba może Ci jeszcze zamiast pomóc to narobić problemów. Nie wiesz jak się zachowa po alko, ani czy rzeczywiście zgodziła się ze względu na chęć pomocy czy ze względu na darmową imprezę.
btw. fajne masz koleżanki i siostrę nie ma co.

wiem kochana:( zdaja sobie z tego sprawe... ale jest miesiac na poznanie sie zanim zglosze tą osobę, potem jeszcze 2 na przygotowania i tez blizsze poznanie. wiec moze az tak tragicznie nie bedzie... a co do kolezanek i siostry to strasznie sie zawiodlam :( ale sila nie zmusze nikogo... faceta tez nie wezme na swojego swiadka bo nie chce zeby goscie uwazali ich na homoseksualistow...

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:05:22

Jakiegoś faceta poszukaj, przecież też świadka możesz mieć :)

Cytat
mademoiselle05
Cytat
kinia009
Chcesz na świadkową obcą osobę ? To raczej nie jest najmądrzejszy pomysł,bo taka osoba może Ci jeszcze zamiast pomóc to narobić problemów. Nie wiesz jak się zachowa po alko, ani czy rzeczywiście zgodziła się ze względu na chęć pomocy czy ze względu na darmową imprezę.
btw. fajne masz koleżanki i siostrę nie ma co.

wiem kochana:( zdaja sobie z tego sprawe... ale jest miesiac na poznanie sie zanim zglosze tą osobę, potem jeszcze 2 na przygotowania i tez blizsze poznanie. wiec moze az tak tragicznie nie bedzie... a co do kolezanek i siostry to strasznie sie zawiodlam :( ale sila nie zmusze nikogo... faceta tez nie wezme na swojego swiadka bo nie chce zeby goscie uwazali ich na homoseksualistow...

Hahaha, a co ma piernik do wiatraka?! Przecież każdy chyba przyjdzie ze swoją parą? Od kiedy to świadków uważa się za parę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 11:06 przez tas_or_ek.

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:06:37

Cytat
mademoiselle05


wiem kochana:( zdaja sobie z tego sprawe... ale jest miesiac na poznanie sie zanim zglosze tą osobę, potem jeszcze 2 na przygotowania i tez blizsze poznanie. wiec moze az tak tragicznie nie bedzie... a co do kolezanek i siostry to strasznie sie zawiodlam :( ale sila nie zmusze nikogo... faceta tez nie wezme na swojego swiadka bo nie chce zeby goscie uwazali ich na homoseksualistow...

to jak naprawdę jesteś,aż tak zdesperowana to może podaj z jakiego miast dziewczyn szuka, może uda Ci się znaleźć kogoś. A kto wie może znajdziesz i dobrą koleżankę :) powodzenia.

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:08:25

Cytat
kinia009
Cytat
mademoiselle05


wiem kochana:( zdaja sobie z tego sprawe... ale jest miesiac na poznanie sie zanim zglosze tą osobę, potem jeszcze 2 na przygotowania i tez blizsze poznanie. wiec moze az tak tragicznie nie bedzie... a co do kolezanek i siostry to strasznie sie zawiodlam :( ale sila nie zmusze nikogo... faceta tez nie wezme na swojego swiadka bo nie chce zeby goscie uwazali ich na homoseksualistow...

to jak naprawdę jesteś,aż tak zdesperowana to może podaj z jakiego miast dziewczyn szuka, może uda Ci się znaleźć kogoś. A kto wie może znajdziesz i dobrą koleżankę :) powodzenia.

na to tez licze :) Warszawa i okolice, Otwock :)
Cytat
tas_or_ek
Jakiegoś faceta poszukaj, przecież też świadka możesz mieć :)
Cytat
mademoiselle05
Cytat
kinia009
Chcesz na świadkową obcą osobę ? To raczej nie jest najmądrzejszy pomysł,bo taka osoba może Ci jeszcze zamiast pomóc to narobić problemów. Nie wiesz jak się zachowa po alko, ani czy rzeczywiście zgodziła się ze względu na chęć pomocy czy ze względu na darmową imprezę.
btw. fajne masz koleżanki i siostrę nie ma co.

wiem kochana:( zdaja sobie z tego sprawe... ale jest miesiac na poznanie sie zanim zglosze tą osobę, potem jeszcze 2 na przygotowania i tez blizsze poznanie. wiec moze az tak tragicznie nie bedzie... a co do kolezanek i siostry to strasznie sie zawiodlam :( ale sila nie zmusze nikogo... faceta tez nie wezme na swojego swiadka bo nie chce zeby goscie uwazali ich na homoseksualistow...

Hahaha, a co ma piernik do wiatraka?! Przecież każdy chyba przyjdzie ze swoją parą? Od kiedy to świadków uważa się za parę?

"swiadek nie ma partnerki" wezme faceta ktory bedzie mi pomagal przy zakladaniu sukni slubnej? genialne :) watpie aby moj narzeczony byl zadowolony :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 11:09 przez mademoiselle05.

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:08:59

niestety nie moje okolice,a szkoda z chęcią bym się pobawiła na twoim weselu ;)

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:09:49

Ja mieszkam 90 km od Warszawy :)

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:11:39

Dziewczyny nie jestem jakimś przygłupkiem który się bawi na forum :/ na prawde to dla mnie straszna rzecz nie mieć świadkowej :( liczę na to że jeżeli kogoś poznam będziemy się później przyjaźnić itp. Jestem kontaktową osobą, ale niestety nie mam szczęścia i nie znalazłam osoby która zechciałaby być moim świadkiem na ślubie

Cytat
samotnaola
Ja mieszkam 90 km od Warszawy :)

z której strony Warszawy mieszkasz? :) na wschód?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 11:12 przez mademoiselle05.

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:12:12

Wspolczuje ci kolezanek. A kuzynki??

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:12:22

He ja jeszcze slubu nie planuje a tez mam problem ze swiadkowa. Jestem najmlodsza w rodzinie wszystkie kuzynki po 30 a ja 22. Kolezanek nie mam a jak sa to takie na "czesc" wiec chyba bedzie dwoch swiadkow hehe. Daj ogloszenie na tablice moze ktos uczciwy sie zgodzi i moze poznasz w ten sposob przyjaciolke zycia :)

poszukuje świadkowej :(

21 lut 2014 - 11:12:24

a z kad dokładnie jestes ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Slub wylacznie w bieli?