Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

22 minut temu

sprawdzony stomatolog

26 minut temu

sklep detailingowy

50 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piątkowa "kolacja" ??! Walentynki

12 lut 2014 - 16:12:00

Hej dziewczyny! Zbliżają się walentynki. Najchętniej bym nie obchodziła tego dnia, bo denerwuje mnie wiele rzeczy związanych z tym dniem, ale nie po to zakładałam wątek. :)

Dopadło mnie jakieś choróbsko więc pewnie chłopak do mnie przyjedzie i posiedzimy w domu jak w każdy inny dzień :) Chciałabym coś przygotować, i tu pytanie do Was,
znacie jakieś szybkie, w miare łatwe przepisy odpowiednie na kolację? Może jakieś szybkie danie z ryżem, czy coś takiego, nie mam pojecia bo ja od zawsze wole coś upiec niz ugotować :P
Ważne by były szybkie i smaczne bo nie dam rady całego dnia spędzić w kuchnii, bo słabo się czuje, a koniecznie chce coś przygotować, bo nie chce być z pustymi rękami jak do mnie przyjedzie.


Myślicie, że lepiej jąkąś kolację czy coś na słodko? Bo zastanawiam sie nad czekoladowym torcikiem :>



Piątkowa "kolacja" ??! Walentynki

12 lut 2014 - 16:14:15

zrób kolację np. spaghetti, a potem coś na słodko a jeśli nie masz czasu na zrobienie kolacji to może tylko jakieś przekąski.

Piątkowa "kolacja" ??! Walentynki

12 lut 2014 - 16:17:30

Cytat
olga1604
zrób kolację np. spaghetti, a potem coś na słodko a jeśli nie masz czasu na zrobienie kolacji to może tylko jakieś przekąski.
spagetti, dobry pomysł :) szybkie i dobre :)

A jakie przekąski masz na myśli?

Chyba ze jakąś sałatke? ;)

Piątkowa "kolacja" ??! Walentynki

12 lut 2014 - 16:20:53

Dokładnie to samo miałam napisać :) Spaghetti przy świecach. Potem ewentualnie coś na słodko. Nie wiem,czy chciałabym w ten wyjątkowy wieczór jeść tylko czekoladowe ciasto,którego i tak w całości by się nie zjadło :)

Piątkowa "kolacja" ??! Walentynki

12 lut 2014 - 16:23:06

no ciasto to zamuli i tyle będzie ;) no jakaś sałatka i np koreczki :) ale uważam że spaghetti bd super! :)

Piątkowa "kolacja" ??! Walentynki

12 lut 2014 - 16:23:36

Cytat
kunegunda92
Dokładnie to samo miałam napisać :) Spaghetti przy świecach. Potem ewentualnie coś na słodko. Nie wiem,czy chciałabym w ten wyjątkowy wieczór jeść tylko czekoladowe ciasto,którego i tak w całości by się nie zjadło :)

kurcze nie popatrzyłam na to z tej strony, bo rzeczywiście ciasta by było pewnie dość po jednym kawałku :)
Cytat
olga1604
no ciasto to zamuli i tyle będzie ;) no jakaś sałatka i np koreczki :) ale uważam że spaghetti bd super! :)

masz rację, że zamuli. W takim razie na słodko zrobie ewentualnie jakieś ciasteczka albo mufinki na szybko ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-12 16:26 przez Paolllcia.

Piątkowa "kolacja" ??! Walentynki

19 sie 2022 - 15:29:52

Takie chwile są faktycznie bardzo ważne i zarazem potrafią być miłe. W każdym razie mi się również marzy takie przeżycie jakie oferuje firma https://www.totalevents.pl/ i właśnie dlatego kolacja w chmurach wydaje się być bardzo ciekawą opcją. Muszę dodać, że musi to być podniebne przeżycie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wierszyk na walentynki