Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

zakupy internetowe

1 minutę temu

Projekt wnętrza

39 minut temu

usługi stomatologiczne

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:27:35

Jakie dziewczyny macie pomysły? Ja chciała bym kupic 100 świeczek i ułozyc z nich wyraz KOCHAM CIE i do tego kolacje tylko własnie-nie mam pomysłu co mogła bym ugotowac;/ raczej nie potrafie gotowac no ale jak jest przepis no to moze jakichs zdolnosci nie trzeba. I tu moje pytanie co mam zrobić?

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:29:14

wspolczuje chlopaki glupiej dziewczyny. ugotowac nie umie, mysli ze ulozy 100 swieczek a chlopak sie ucieszy... eh

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:30:25

Cytat
juliar123
wspolczuje chlopaki glupiej dziewczyny. ugotowac nie umie, mysli ze ulozy 100 swieczek a chlopak sie ucieszy... eh
ooooo dzięki

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:34:05

dobre ;p

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:34:48

Cytat
juliar123
wspolczuje chlopaki glupiej dziewczyny. ugotowac nie umie, mysli ze ulozy 100 swieczek a chlopak sie ucieszy... eh
ale pojechalas inteligentnie....

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:35:41

Nie przejmuj się. Kup lasagne,odgrzej i będzie dobrze:) Liczą się chcęci,a świeczki to fajny pomysł!

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:36:25

Nie powiem ze sie nie zgadzam mam tego swiadomość tylko nie wiem co wnosi to do mojego watku,no ale jesli komuś ulżyło

Cytat
Szewelina
Nie przejmuj się. Kup lasagne,odgrzej i będzie dobrze:) Liczą się chcęci,a świeczki to fajny pomysł!
Dzięki,własnie nie chciałam kupowac tylko sama cos zrobic nawet jak nie bardzo sie uda ale chce sie przynajmniej postarac...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 15:37 przez stukupuku2025.

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:41:10

Lepiej zamiast świeczek kup dobre piwa :D obstawiam sto razy większą radość. Jak nie bardzo umiesz gotować to zrób pizzę, jedyną filozofią jest ciasto, resztę po prostu się na nim układa, nie potrzeba umiejętności, dobrym pomysłem będzie też jakiś prosty makaron, ale nie wiem co lubi twój facet. Np makaron ze szpinakiem jest naprawdę prosty i szybki, ale szpinak nie wiedzieć czemu jest średnio lubiany :D

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:41:54

To może jakąś zapiekankę? Makaron,pieczarki,mięso z kurczaka,żółty ser i sos. Wszystko wymieszaj z sosem,przypraw,na koniec posyp serem i gotowe:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 15:42 przez Szewelina.

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:44:00

Cytat
Szewelina
To może jakąś zapiekankę? Makaron,pieczarki,mięso z kurczaka,żółty ser i sos. Wszystko wymieszaj z sosem,przypraw,na koniec posyp serem i gotowe:)
O tym własnie też myśle od dłuższego czasu troche takie bez szalu ale może bedzie fajnie:)
Cytat
nielubiegrzybow
Lepiej zamiast świeczek kup dobre piwa :D obstawiam sto razy większą radość. Jak nie bardzo umiesz gotować to zrób pizzę, jedyną filozofią jest ciasto, resztę po prostu się na nim układa, nie potrzeba umiejętności, dobrym pomysłem będzie też jakiś prosty makaron, ale nie wiem co lubi twój facet. Np makaron ze szpinakiem jest naprawdę prosty i szybki, ale szpinak nie wiedzieć czemu jest średnio lubiany :D
No jak to facet na pewno by sie ucieszył ale bedzie wino:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 15:46 przez stukupuku2025.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:47:11

nie bądźcie takie zgryźliwe :)
pomysł faktycznie.. mało męski.
może ugotuj coś i pooglądajcie filmy, pokochajcie się :)

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:49:23

Cytat
anjucha
nie bądźcie takie zgryźliwe :)
pomysł faktycznie.. mało męski.
może ugotuj coś i pooglądajcie filmy, pokochajcie się :)
Że te świeczki? Żenada,lepiej bez tego?

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:50:15

Zapiekanki zawsze wychodzą,przynajmniej nie trzeba starać się żeby ładnie wyglądało:)
Jak już wam Tak te świeczki przeszkadzaja to ja propouje może te karteczki na których pisze sie 100 powodów dla których sie kocha. Mój mąż często pyta mi się za co go kocham to mu właśnie je dam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 15:52 przez Szewelina.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 1/5

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:54:14

Jest sporo dań, które nie wymagają praktycznie żadnych zdolności kulinarnych, a są naprawdę smaczne. Wystarczy poszukać :) Popieram pomysł z zapiekanką - szczególnie, że tak naprawdę może się w niej znaleźć wszystko - byleby dobrze skomponowane. Czy jakiś deser też masz w planie? Jeśli tak to polecam lody bananowo-czekoladowe, oczywiście robione samodzielnie. Naprawdę żadna filozofia, a są po prostu pyszne! Jeśli chcesz to mogę Ci podać przepis, z którego korzystam.

P.S. Jeśli chodzi o świeczki to zależy jaki jest Twój facet. Mój pewnie by się ucieszył, bo z niego takie duże kochane dziecko jest :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 15:55 przez odpocznijmy.

WALENTYNKI

31 sty 2014 - 15:54:42

Cytat
Szewelina
Zapiekanki zawsze wychodzą,przynajmniej nie trzeba starać się żeby ładnie wyglądało:)
Jak już wam Tak te świeczki przeszkadzaja to ja propouje może te karteczki na których pisze sie 100 powodów dla których sie kocha. Mój mąż często pyta mi się za co go kocham to mu właśnie je dam.
Ciepła chłopak ma dziewczyne :) Szczescia w zwiazku i dziekuje za rady:)
Cytat
odpocznijmy
Jest sporo dań, które nie wymagają praktycznie żadnych zdolności kulinarnych, a są naprawdę smaczne. Wystarczy poszukać :) Popieram pomysł z zapiekanką - szczególnie, że tak naprawdę może się w niej znaleźć wszystko - byleby dobrze skomponowane. Czy jakiś deser też masz w planie? Jeśli tak to polecam lody bananowo-czekoladowe, oczywiście robione samodzielnie. Naprawdę żadna filozofia, a są po prostu pyszne! Jeśli chcesz to mogę Ci podać przepis, z którego korzystam.

P.S. Jeśli chodzi o świeczki to zależy jaki jest Twój facet. Mój pewnie by się ucieszył, bo z niego takie duże kochane dziecko jest :)
O deser,czemu nie bardzo tez chetnie zrobie:) poprosze o przepis:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 15:56 przez stukupuku2025.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub cywilny