Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić?!

30 gru 2013 - 08:13:48

Hej dziewczyny;)
Mam ogromny problem odnośnie jutrzejszego dnia..
A mianowicie, wstępnie z facetem planowaliśmy iść na bal czy coś w tym stylu, jednak rezygnowaliśmy ponieważ za dwa tygodnie mamy studniówkę, więc wstępnie ugadałam się z dwoma koleżankami na domówkę u mnie..
Z tym,że teraz nie wiem co zrobić.. W sumie nie ugadywałyśmy się na żadne konkrety, tylko tak "pitu pitu";)
I od kilku dni z facetem zastanawiamy się co zrobić, bo jedna z nich i jej facet to hmm porażka, on ćpun, ona same przekleństwa, czego mój facet nienawidzi, do tego kiedy ona wypije zacznie kręcić do mojego faceta i ogólnie zrobią melinę.. Druga i jej chłopak to przeciwieństwo tych pierwszych, on nie będzie za dużo pił, ona prowadzi, gadka ciągle o szkole itd..
Dodam, że jutro z moim kochanym mamy drugą rocznicę, więc nie chcę się z nim kłócić..
Zakupy mamy zrobione, fajerwerki kupione tylko ten dylemat co robić..
Z jego strony nie możemy nikogo zaprosić a raczej nie chcemy, ponieważ jego kumple to tylko, żeby wypić itd, przeważnie są sami...
Co zrobić?;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-30 08:24 przez gruchaania.

Co zrobić?!

30 gru 2013 - 08:23:31

Domówka w gronie najbliższych znajomych :)

Co zrobić?!

30 gru 2013 - 08:28:27

powiem Ci tak-my też spędzamy Sylwka w domu i tez nie mamy kogo zaprosić.i uważam,że lepiej spędzić go we dwoje niz w towarzystwie ludzi,o ktorych ma sie takie zdanie bo nic dobrego z tego nie wyniknie

Co zrobić?!

30 gru 2013 - 08:28:30

Jeśli towarzystwo nie halo to może Sylwester we dwoje? :)

Co zrobić?!

30 gru 2013 - 08:46:34

żałosne

Co zrobić?!

30 gru 2013 - 09:24:43

romantyczny sylwester we dwoje :)

Co zrobić?!

30 gru 2013 - 09:48:54

Super ekipa... Spędźcie go lepiej we dwójkę.

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić?!

30 gru 2013 - 09:55:44

Potwierdzam :D Ja tez spedzam sylwestra we dwoje bo lepiej tak niz z towarzystem nietakim :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub, kiedy zacząć planować?