Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:20:46

Witajcie,
wiem typowy temat i takich tematów będzie mnóstwo.... jednakże moja sytuacja wygląda tak:
miałam już wybrany prezent dla chłopaka : narzędzie samochodowe - dziś podczas rozmowy o świętach powiedział mi, że jego rodzice ponoć mają mu je kupić... i tu powstał zonk...bo straciłam pomysł :/

Mój chłopak uwielbia elektronikę: wiecie lutowanie, programowanie itp sprawy ;)
Sam projektuje, tworzy układy sterujące, buduje maszyny. Posiada nawet drukarkę 3D. Ma już stworzony swój mini warsztat do tych wszystkich swoich narzędzi - a ma ich mnóstwo. Wiem, że mu się marzy taka szafa narzędziowa na kółkach (takie jak mają w warsztatach samochodowych), ale to jest koszt rzędu ponad 1000 zł... dlatego narazie to odpada.

Przechodząc do sedna sprawy :
Wiem, że niejedna z Was ma chłopaka, męża , który też lubi elektronikę - gdybyście podpytały swoich facetów co by chciał dostać to byłabym ogromnie wdzięczna :)
Niekoniecznie coś z narzędzi, może to być cokolwiek innego związanego z tym hobby. Tudzież coś związanego z motoryzacją - jego samochód to oczko w głowie ;)
nikt ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-24 22:24 przez lena-222.

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:32:07

poproś chłopaka, żeby napisał list do Mikołaja, Gwiazdora, czy kto tam u Was prezenty roznosi i już będziesz wiedziała o czym marzy :)

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:38:03

Cytat
kamienny_kwiat
poproś chłopaka, żeby napisał list do Mikołaja, Gwiazdora, czy kto tam u Was prezenty roznosi i już będziesz wiedziała o czym marzy :)

hahahaha dobre i to :P

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:41:14

Może jakas ksiazka o tym? Jakis gadzet do samochodu?
Albo dla odmiany cos niezwiazanego z hobby?:)

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:45:00

nawigację jak nie ma

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:46:31

Nawigacja, CB radio, kamerka samochodowa (np. GoPro 3), zestaw głośnomówiący...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-24 22:47 przez ajmfree.

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:46:39

Cytat
nuuutella
Może jakas ksiazka o tym? Jakis gadzet do samochodu?
Albo dla odmiany cos niezwiazanego z hobby?:)

ksiązek on wlasnie nie czyta
z gadżetem do samochodu ciężko - brelok do kluczy ma, kupilam mu kiedys organizer do bagażnika - pomysly w tym zakresie mi sie skonczyly

a niezwiązane z hobby ?? uhuhuuu to juz jazda bez trzymanki
w zeszlym roku udalo mi sie go zaskoczyc i kupilam mu piżamę do spania - bo nie mial jak sie do mnie wprowadzil :P
wszelkie duperele odpadają, ciuchy odpadają- stąd taki problem
Cytat
ajmfree
Nawigacja, CB radio, kamerka samochodowa (np. GoPro 3)
nawigacje ma w komórce
cb radia nie potrzebuje w sumie
a Go Pro byloby super - ale to tez koszt rzędu okolo 1500 zł - juz kiedys sie rozgladalismy za ta kamerka zeby kupic wspolnie - narazie sie wstrzymalismy z zakupem - ale pomysl bylby odjechany

raczej chce sie zmiescic w okolo 300 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-24 22:48 przez lena-222.

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:48:28

Ja bym na twoim miejscu po prostu go zapytała co mu się przyda i z kilku rzeczy wybrała jedną najlepszą.

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:49:45

odkurzacz do auta... ja bratu w tym roku kupie

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:49:50

Cytat
Karolaa2111
Ja bym na twoim miejscu po prostu go zapytała co mu się przyda i z kilku rzeczy wybrała jedną najlepszą.

zawsze go gnębiłam tym pytaniem, a on odpowiadal zawsze wymijająco... mnie nigdy nie pytal a zawsze zaskakiwał mnie pomysłami na prezent dla mnie
Cytat
camilla4
odkurzacz do auta... ja bratu w tym roku kupie

fajna sprawa, ale juz ma :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-24 22:50 przez lena-222.

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:56:51

może poprostu dołóż mu jakąś sumę(jaką uważasz wydać na prezent) na tą szafę, on będzie happy a Ty będziesz mieć problem z głowy :)

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 22:56:59

Bo kobietom jest lepiej kupić naprawdę fajny prezent. A twój facet to niewiadomo co ma a co nie. My możemy tak strzelać w nieskończoność. Mój chłopak ma swój warsztat i kupił sobie taką ładną skrzynkę i półkę na narzędzia, że wszystko ma opisane gdzie co jest i zawsze znajdzie może cos takiego.

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 23:02:27

szczerze, to ciezko cos wymyslec, drogie prezenty by chcial zapewne...

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 23:02:36

To prawda- kobietom łatwiej kupić prezent:)

A może kupisz mu coś bardziej osobistego np. srebrny łańcuch?

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 23:02:36

Mój zajmuje się tym samym i ja mu kupowałam pirometr, programator do Biosów i Lutownice Hot Air

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torby na prezent - grające