Obecnie rozmawiamy o:

Proste włosy jak druty

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 23:53:43

Hmm ile lat ma Twój chłopak? Lubi zdalnie sterowane gadżety?

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 23:54:28

Ja jeszcze dodam, że mój strasznie lubi dłubanie przy różnych drobiazgach i na ostatnie urodziny kupiłam mu oryginalny model jego samochodu. Do składania oczywiście. A samochód mojego chłopaka jest dośc charakterystyczny, więc posiadanie własnoręznie poskładanej miniaturki na biurku daje memu chłopcu sporo zaciesza ;)

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 23:57:26

Ja bym po prostu jego spytałam. Ja tak zrobiłam. Kazałam mu się zastanowić co chce (kilka wersji abym mogła coś wybrać albo ukierunkować mnie) no i mam :)
Nie chce kupować czegoś co mu się nie spodoba. W zeszłym roku nie trafiłam.

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 23:57:33

Cytat
Asfina
Ja jeszcze dodam, że mój strasznie lubi dłubanie przy różnych drobiazgach i na ostatnie urodziny kupiłam mu oryginalny model jego samochodu. Do składania oczywiście. A samochód mojego chłopaka jest dośc charakterystyczny, więc posiadanie własnoręznie poskładanej miniaturki na biurku daje memu chłopcu sporo zaciesza ;)

Bardzo ciekawy pomysł :) Gdzie kupiłaś taki model do składania?

Zapytaj swojego faceta....

24 lis 2013 - 23:57:54

Cytat
SzafireLady
Hmm ile lat ma Twój chłopak? Lubi zdalnie sterowane gadżety?
Lena napisała wcześniej "uwielbia też pojazdy zdalnie sterowane- ale aktualnie ze względu na pracę inzynierską nie ma na nie czasu."

Zapytaj swojego faceta....

25 lis 2013 - 00:00:02

Cytat
SzafireLady
Hmm ile lat ma Twój chłopak? Lubi zdalnie sterowane gadżety?
26 lat - lubi te zabawki - ma już w kolekcji samochód spalinowy, samochód na baterie lipolową, helikopter i motorówkę
ogólnie ostatnio rzadko sie nimi bawi, wiecej siedzi w elektronice.
Ostatnio dużo pracuje na drukarce 3D i własnie skonczyl budowe wlasnej frezarki, przy okazji tez zbudowal mini sprężarkę powietrza
Cytat
fajneubrania
Ja bym po prostu jego spytałam. Ja tak zrobiłam. Kazałam mu się zastanowić co chce (kilka wersji abym mogła coś wybrać albo ukierunkować mnie) no i mam :)
Nie chce kupować czegoś co mu się nie spodoba. W zeszłym roku nie trafiłam.

ja sobie stawiam za cel do konca listopada cos poszukac ... inaczej bede zmuszona go zapytac
naprawde lubie go zaskakiwac i chcialabym sama mu cos kupic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 00:02 przez lena-222.

Zapytaj swojego faceta....

25 lis 2013 - 00:04:52

Jeśli ma tak szerokie spektrum zainteresowań może faktycznie kup mu coś co nie jest związane z elektroniką? Coś co go troszkę od tego oderwie i odpręży?:)

Zapytaj swojego faceta....

25 lis 2013 - 00:05:14

Cytat
Karolaa2111
Cytat
Asfina
Ja jeszcze dodam, że mój strasznie lubi dłubanie przy różnych drobiazgach i na ostatnie urodziny kupiłam mu oryginalny model jego samochodu. Do składania oczywiście. A samochód mojego chłopaka jest dośc charakterystyczny, więc posiadanie własnoręznie poskładanej miniaturki na biurku daje memu chłopcu sporo zaciesza ;)

Bardzo ciekawy pomysł :) Gdzie kupiłaś taki model do składania?
Ustrzeliłam go na Allegro. Kosztował niecałe 80zł + trzeba było oddzielnie dokupić lakiery, farbki, kleje itp.
Model wyprodukowała firma "Tamiya". Jest solidny, posiada wiele detali, gumowe, oryginalne opony, dwie kierownice do wyboru (prawostronna lub lewosotronna wersja), wszystko co pod maską trzeba było do kupy poskładać. Naprawdę,pełen wypas i szał ciał dla kogoś, kto lubi takie rzeczy i uwielbia swój samochód! ;)

Zapytaj swojego faceta....

25 lis 2013 - 00:23:36

Dlaczego nie potrzebuje CB? Ja uważam, że to rzecz, z której każdy kierowca się ucieszy. Samej by mi do głowy nie przyszło kupować sobie CB, a odkąd je mam jakoś przyjemniej mi się jeździ.

Ja też bym doradzała CB radio, zmieścisz się w 300zł, a chłopak na bank się ucieszy

Zapytaj swojego faceta....

25 lis 2013 - 00:38:32

Mój mąż sam sobie sprezentował światełka do samochodu,jeżeli Twój Ukochany ma fioła na punkcie swojego samochodu to polecam :)
Tylko,że światełka są niestety yulko do Modeli BMW ;/

Zapytaj swojego faceta....

25 lis 2013 - 01:54:00

Mój też to uwielbia :P Mój to chciałby drukarkę 3D, ale mnie nie stać :P A tak to narzędzia. A Twój drukuje czasami komuś za kasę tą drukarką? Mój ostatnio potrzebował, ale koleś niedokładnie mu zrobil ;/

Zapytaj swojego faceta....

03 mar 2022 - 17:31:16

Jak już ktoś powyżej wspomniał to akurat tak się składa, że mój mąż lubi wszystko to co jest związane z programowaniem oraz nowinkami technologicznymi. Z tego co wiem to również w kręgu jego zainteresowań są sterowniki beckhoff i właśnie teraz nad nimi spędza najwięcej czasu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent mikołajkowy