Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FILMIK URODZINOWY

14 lis 2013 - 10:33:17

Witam,
chciałabym zrobić dla siostry na urodziny filmik, a raczej prezentację ze zdjęć z podkładem muzycznym, napisami itd. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, zaczęłam coś tam tworzyć w movie makerze ale aktualna wersja jest dla mnie niejasna. Polecacie może jakieś łatwe w obsłudze programy, gdzie mgołabym zrobić taką efektowną prezentację? Zależy mi na tym, abym mogła w niej umieścić kilka piosenek (fragmenty) jakieś napisy oraz ładne efekty. (moim pomysłem jest pokaz zdjęć od urodzenia do teraz) Niestety nie mam bardzo dużo czasu, który mogłabym na to poświęcić i wiem, że końcowy efekt nie będzie taki fajny jak początkowo zamierzałam :(
może macie jakieś pomysły, jak zrobić taki filmik oraz jakiego programu użyć?
z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za brak składu w wypowiedzi, ale bardzo śpieszę się pisząc to ;)

FILMIK URODZINOWY

14 lis 2013 - 10:41:31

uppp :)

FILMIK URODZINOWY

14 lis 2013 - 10:41:33

PowerPoint. Robiłam na tym już wiele prezentacji i uważam, że nie jest trudny w obsłudze. Tylko wiadomo na początku trzeba się zaznajomić z programem. Możliwe, że masz go na komputerze, bo to z Microsoft Office.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 10:41 przez emo_pamela.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

FILMIK URODZINOWY

14 lis 2013 - 10:45:27

pp

FILMIK URODZINOWY

14 lis 2013 - 11:55:04

zaczęłam tworzyć w tym movie makerze i już trochę lepiej mi idzie, jednak dalej nie wiem jak udoskonalić ten filmik już nawet w kwestii pomysłu. co dodać itd. na początku mam krótkie intro i nagranie ze składaniem życzeń, potem coś w stylu "jak to wszystko się zaczęło"....data, miejsce urodzenia siostry. potem już tylko zdjęcia z podpisami. nie wiem co można jeszcze wymyślić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mikołaj i prezenty!