Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z facetem

08 lis 2013 - 09:54:10

Cytat
lubiemandarynki
jak dla mnie? drań z tego Twojego faceta, ja nie wiem czy chciałabym być z kimś, kto nie akceptuje mnie takiej, jaka jestem. Jeżeli facet kocha, to pewne niedoskonałości nie powinny byc dla niego problemem. Wiem o czym mówię - ja przytyłam 20 kilo w ciągu kilku miesięcy przez kurację hormonalną, a mój ukochany nie tylko mnie wspierał, ale powtarzał, że jestem piękna i że mnie kocha. A jeżeli Twój chlopak kocha Cię tylko za wygląd... To ja nie chcę być absolutnie wredna, ale nie widzę Waszej przyszłości :(

no to własnie o to mi chodziło!
diabli mnei biora jak słyszę jak gówniary naśmiewaja sie z grubszych osob, a to nie zawsze ich wina! są różne naprawdę przeróżne czynniki prowadzące do otyłości! Grunt żeby taka osoba miała wsparcie u najbliższych wtedy łatwiej wrócic do zdrowia

Problem z facetem

08 lis 2013 - 10:07:41

Cytat
Iza_1812
Ale skalpel nie jest jakiś mega wyczerpujący... To ćwiczenia wzmacniające i cały trening trwa 45 min
Cytat
body_mind_spirit
no cóz, tego że ćwiczysz z Chodakowską bałam się najbardziej. Ja już nie mam nic więcej do powiedzenie, powodzenia i uważaj na kolana. Pozdrawiam

Masz rację , niektóre ćwiczenia nie są dobrze wykonywane technicznie ale skalpel myślę, że jest bezpieczny. Jedynie zwróciłabym uwagę na ostatnie ćwiczenia brzucha, nie trzymaj głowy blisko klatki tylko łokcie szeroko oczy w sufit i głowa jak najdalej od klatki

Jakiś czas temu jeszcze przechodziłam koło tego obojętnie, ale kity, które wciska ta kobieta to już przeginka. Problem polega na tym, że jej ćwiczenia to jednak głównie trening cardio, wiec spala tłuszcz, ale i mięśnie, przez co potem tłuszcz wróci ze zdwojoną siłą, albo panie kontynuujące samo spalanie, bez budowania mięśni będą wysuszonymi gałązkami. Jeszcze wczoraj wprowadziła trening dla mam z niemowlakami. Nie umie nawet prawidłowo trzymać dziecka, a próbuje robić z nich hantle. Ciekawe kiedy pojawi się sprawa w sądzie, że matka upuściła dziecko ćwicząc z Chodakowską.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent dla taty