Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

roczek

04 lis 2013 - 17:58:49

Cześć dziewczyny.Kuzynka zaprosiła mnie na roczek do swojęj córeczki i kompletnie nie wiem co jej kupić na prezent.może ktoś pomoże , albo mamy które mają swoje dzieci mogą napisać co ich pociechy dostały z tej okazji. bede bardzo wdzięczna za pomoc

roczek

04 lis 2013 - 18:09:46

Ja na roczek kupiłam rowerek,nie kosztował dużo,bo jakieś 120zł z przesyłką,przeleżał ten rok zanim mały się nauczył na niego całkowicie siadać, i w tym roku się przydał,bo mały skończył ponad 2latka i mu służy na spacerkach.

roczek

04 lis 2013 - 18:13:02

wszytko co gra lub śpiewa ficher price:) idź do smyka to panie coś pomogą wybrać odpowiedniego do wieku:) na pewno nic z czego można oderwać małe elementy :)

roczek

04 lis 2013 - 18:15:44

może zapytaj po poprostu? to zalezy od mamy bo czasem może lepiej jest kupić coś co jest potrzebne dla dziecka w sensie np cos do ubrania a nie tylko zabawki, z reszta to zalezy jaka ma kto sytuacje finansową

roczek

04 lis 2013 - 18:19:38

zapytaj kuzynkę co potrzebuje przynajmniej będzie to coś użytecznego i trafionego i dobrze wykorzystanego:)

roczek

04 lis 2013 - 18:20:01

Rowerek to chyba taki standard, dają też pieniądze, biżuterię;/, ciuszki, zabawki edukacyjne.

roczek

04 lis 2013 - 18:20:44

Cytat
_Bianka_
może zapytaj po poprostu? to zalezy od mamy bo czasem może lepiej jest kupić coś co jest potrzebne dla dziecka w sensie np cos do ubrania a nie tylko zabawki, z reszta to zalezy jaka ma kto sytuacje finansową
pytałam właśnie czy coś potrzebuje,kozaki lub kurteczke zimowa ale mała wszystko ma

roczek

04 lis 2013 - 18:24:11

http://www.smyk.com/playskool-slonik-fontanna-z-pilek-zabawka-interaktywna,p1044816060,zabawki-gry-dla-dzieci-p ja kupiłam siostrzeńcowi na roczek takiego słonia :) jest na baterie, dmucha powietrzem i piłeczki wyskakują mu z trąby. Polecam, bo mały dość długo się nim bawił. Baterii chyba nie było w opakowaniu, więc dobrze od razu dokupić. I swojego słonia znalazłam w sklepie w promocji za 160zl.

roczek

04 lis 2013 - 18:30:10

Cytat
flintunia89
Cytat
_Bianka_
może zapytaj po poprostu? to zalezy od mamy bo czasem może lepiej jest kupić coś co jest potrzebne dla dziecka w sensie np cos do ubrania a nie tylko zabawki, z reszta to zalezy jaka ma kto sytuacje finansową
pytałam właśnie czy coś potrzebuje,kozaki lub kurteczke zimowa ale mała wszystko ma

no to jak mała ma wszytsko to problem z głowy :D można poszaleć z zabawkami :)

roczek

04 lis 2013 - 18:32:49

A co kupić jak idzie się z pierwszą wizytą do nowonarodzonego malucha znajomych?

roczek

04 lis 2013 - 18:33:38

Unikaj głośnych zabawek. To zmora otoczenia...

roczek

04 lis 2013 - 18:36:08

ja wiem, że gdybym jeszcze raz obchodziła 'roczki' moich chrześnic to dostałyby ode mnie taki rowerek



roczek

04 lis 2013 - 18:46:08

kon na biegunach? ja kupiłam psa na biegunach :-) .. albo skuter na akumulator ;-)

roczek

07 lis 2013 - 15:05:14

Ja ostatnio 3 parom znajomych zamówiłam:
http://www.wyspaskarbow.eu/category.php?id_category=33.
Każdemu wybrałam inny kolor, wzór - wszyscy rodzice byli zadowoleni, a moje prezenty wiszą dumnie na łóżeczkach dzieciaczków:)

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

roczek

04 lut 2014 - 19:03:48

A może jakąś kreatywną zabawkę? Mi osobiście bardzo podobają się takie labirynty http://www.pomocnicymamy.pl/Autko-labirynt-zrecznosciowy,-Vilac-1353.html , moja córka dostała podobny na roczek właśnie. Potrafiła godzinami siedzieć przy tej zabawcie i przekładać klocki z miejsca na miejsce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Targi Ślubne