Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiem że jest tu trochę osób z tych właśnie okolic, dlatego jesli któraś z was trafi na ten wątek to będę wdzięczna za odpowiedź:)
A więc szukamy lokalu na wesele w Dębicy lub okolicach ale tak na prawdę ciężko jest nam cokolwiek wybrać gdyż malo mieliśmy w tych okolicach wesel, a wiadomo że najlepiej można cokolwiek ocenić podczas samego wesela:) Także dziewczyny które same miały już swoje wesele lub też były na weselu jako goście proszę o jakiekolwiek opinie:)

W sędziszowie jest hotel ines bodaj, tam jest całkiem ładnie a nie jest daleko :)

wybudowali też taki "zamek" camelot się nazywa? Albo Kamelot? Pogoogluj sobie :)

Na osiedlu Igloopolu w Goldzie, byłam na paru imprezach i byłam zadowolona. Następnie przy obwodnicy w Lordzie, ale tam już i ceny są wyższe. Ogólnie, to pod uwagę weź raczej Golda.

Pozdrawiam,
Kalashnikova.

Zamek Camelot- polecam w 100 % :)

Cytat
Kalashnikova
Na osiedlu Igloopolu w Goldzie, byłam na paru imprezach i byłam zadowolona. Następnie przy obwodnicy w Lordzie, ale tam już i ceny są wyższe. Ogólnie, to pod uwagę weź raczej Golda.
Pozdrawiam,
Kalashnikova.
O właśnie o Goldzie myślelismy. Ale powiedz czy tam są okrągłe stoliki zawsze?
Lord troszku drogi niestety.

A Nowy Dwór w Świlczy? W sumie z Dębicy kojarzę tylko tę knajpę ze schabowymi.

Cytat
jolieetolie
A Nowy Dwór w Świlczy? W sumie z Dębicy kojarzę tylko tę knajpę ze schabowymi.
Oj to za daleko od nas, prawie pod Rzeszowem;/ Głównie zależy nam na tym żeby było dobre jedzenie i nie za mało i w miarę ogarnięta obsługa.

w Świlczy koło Reszowa?
ja jestem spod lbn ale tam byłam,
jedzenie ok, czysciutko fajnie, chociaz wiele zalezy od mlodych, jaki zespol wybiora menu atmosfere itp

Cytat
skarbek2012

O właśnie o Goldzie myślelismy. Ale powiedz czy tam są okrągłe stoliki zawsze?
Lord troszku drogi niestety.

Ostatnio byłam tam na komunii siostrzeńca i były zwyczajne prostokątne stoły. (:

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

w Mielcu w te queiro :P ale to chyba kawalek od debicy

a nowy mlyn czy jakos tak?Gdzie ten Camelot jest w sedziszowie?

Cytat
Kalashnikova
Cytat
skarbek2012

O właśnie o Goldzie myślelismy. Ale powiedz czy tam są okrągłe stoliki zawsze?
Lord troszku drogi niestety.

Ostatnio byłam tam na komunii siostrzeńca i były zwyczajne prostokątne stoły. (zły/quote]
O kurcze, no to super, bo nam okrągłe średnio pasują. W takim razie jutro tam jedziemy spytać co i jak bo lokal mi się bardzo spodobał:) A jak z jedzeniem było?:)
Cytat
iwona899
a nowy mlyn czy jakos tak?Gdzie ten Camelot jest w sedziszowie?
Camelot jest w Dębicy. A Stary Młyn jak sie na Rzeszów jedzie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 19:29 przez skarbek2012.

Stary młyn w Sędziszowie odradzam- mało miejsca , jedzenie nie powala, natomiast obsługa bardzo miła. W Inesie byłam jakiś rok temu- bardzo ładny, nowoczesny lokal, obsługa na wysokim poziomie, ciasto młodzi mieli zamawiane z cukierni więc się nie wypowiadam, jedzenie świetne i dużo, minus daję za mało miejsca do tanczenia ale tam jest kilka sal i można sobie dopasować pod siebie..
Jeżeli natomiast chcecie coś na wysokim poziomie proponuję Hotel Senator w Olchowej( ok. 1km od Sędziszowa)- Tam już klasa i szyk... nie wiem jakie ceny więc nie pomogę, ale sądząc po lokalu pewnie kosmiczne.
Z tego co wiem jest gdzieś koło Dębicy taki zameczek ( zapomniałam nazwy), w kórym często są organizowane wesela, jednak tu nie pomogę bo nie byłam. Gdybyście się zdecydowali na Sędziszów to powiedz przyjadę pod wesele;-)))
O przypomniałam sobie to chyba Zawada czy jakoś tak- teściowie tam byli na jakimś weselu i bardzo sobie chwalili, ale ja osobiście nie pomogę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 19:39 przez ewunia23.

Cytat
ewunia23
Stary młyn w Sędziszowie odradzam- mało miejsca , jedzenie nie powala, natomiast obsługa bardzo miła. W Inesie byłam jakiś rok temu- bardzo ładny, nowoczesny lokal, obsługa na wysokim poziomie, ciasto młodzi mieli zamawiane z cukierni więc się nie wypowiadam, jedzenie świetne i dużo.
Z tego co wiem jest gdzieś koło Dębicy taki zameczek ( zapomniałam nazwy), w kórym często są organizowane wesela, jednak tu nie pomogę bo nie byłam. Gdybyście się zdecydowali na Sędziszów to powiedz przyjadę pod wesele;-)))
He he, w Starym Młynie właśnie nam nie pasuje to że mało jest miejsca i te kolumny na sali do tańczenia;) Myśleliśmy też o Motelu Super 6 w Ropczycach bo tam już byliśmy i jedzenia dużo i dobre tylko wystrój mnie zniechęca;/

Ja kiedyś pracowałam bardzo blisko koło Motelu Super 6 i bardzo dobrze kojażę właścicieli - bardzo mili ludzie. No lokal jak lokal- mnie się nie podoba...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dj czy orkiestra?