Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

38 minut temu

Druk ścienny

45 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
_DeadCanDance_
Cytat
BlackLaady
Hejka ,
Chciałabym mojemu facetowi na 1 rocznicę dać jakiś oryginalny prezent. I chce dać Mu pudełko z karteczkami. Karteczki chce przykleić do cukierków ;) na każdej karteczce będzie napisane KOCHAM CIĘ BO... oczywiście na każdej będzie pisało co innego. Kazdego dnia będzie sobie brał jednego cukierka. Mam już 127 powodów, i teraz proszę Was o pomoc. Napiszcie dlaczego wy kochanie swoje drugie polowkí odliczając od 1 ;) z. góry dziękuje Wam za pomoc ;)

"because nothing compares to you" jak śpiewa sinead o'connor
Cytat
xSandra04x
Taki sam prezent zrobiłam mojemu T.Ż. parę dni temu na urodziny, tylko że ja wypisałam 300 powodów. Cieszył się jak małe dziecko, tak więc pomysł na prezent jest genialny :D Niestety nie wiem, czy się przydam, bo powody, które wymyśliłam były bardzo osobiste i tylko my wiemy, o co chodzi, ale jeśli jesteś zainteresowana, to napisz do mnie na priv :D Spróbuj wypisać właśnie takie, a nie ogólnikowe :D Pomyśl, co go wyróżnia lub czym się interesuje.


300? 0_o - przeczytał wszystkie?;)

Jeszcze nie, bo zdecydował, że będzie czytał po jednym każdego dnia, a minęły dopiero dwa tygodnie, odkąd dostał prezent :P Ale pierwszego dnia nie mógł się powstrzymać i przeczytał około 20/30 naraz :P

Fajny ;))
Kocham Cię bo lubisz pizzę ;)

Cytat
roksolana83
dla kobiety prezent fajny, ale dla faceta? nie wiem, chyba lepiej wiesz, za co go kochasz

ja swojemu taki dałam na 1 rocznice, był zachwycony! Tyle, ze ja napisałam mu 100 powodów dla których go kocham.
Nie pomogę ci jednak, bo uważam, ze ma to być prezent z twojego serca, a nie zbiorowe myślenie szafiarek...

Nie wiem czy facet ucieszy się z takiego prezentu, ale co ja tam wiem :D
Po za tym to ty powinnaś wiedzieć za co go kochasz.

Cytat
LuxLuxBaby
Po za tym to ty powinnaś wiedzieć za co go kochasz.

Ano. I jeszcze, jak już tak zaczęłam marudzić, to kocha się nie za coś, tylko mimo czegoś :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIerscionek zaręczynowy